Numer turnieju: 249
Data: 22 listopada 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    131 Warszawa            2406  5.0
  2.Paweł Kowalski          112 Kutno               2374  5.0
  3.Kamil Górka             141 Łęczna              2488  4.0
  4.Łukasz Bobowski         125 Suchedniów          2269  4.0
  5.Tomasz Ciejka           121 Kraków              2298  3.0
  6.Krzysztof Leśniak       108 Kraków              2295  3.0
  7.Artur Irzyk             130 Kraków              2229  3.0
  8.Marcin Figiel           100 Zawichost           2157  3.0
  9.Tomasz Górka            107 Łęczna              1916  3.0
 10.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2269  2.5
 11.Mariusz Grodek          109 Olsztyn             2149  2.0
 12.Jerzy Matyasik          107 Kraków              1898  2.0
 13.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              2036  1.0
 14.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           2025  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.45)  14045 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.76)  13276 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (132.36)  13236 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             128 (127.59)  12759 / 100
  7  Marcin Figiel            Zawichost          127 (127.28)   2291 / 18 
  8  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         126 (125.50)  12550 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.11)  10259 / 82 
 11  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (121.50)  12150 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.27)  12127 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.67)  12067 / 100
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.32)  12032 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (119.43)   5494 / 46 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             118 (117.77)   7302 / 62 
 19  Paweł Kowalski           Kutno              115 (114.71)  11471 / 100
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             111 (111.29)  11129 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (109.63)  10963 / 100
 23  Krzysztof Leśniak        Kraków             110 (109.55)   5587 / 51 
 24  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 25  Tomasz Górka             Łęczna             109 (109.18)  10918 / 100
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (104.89)  10489 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.86)   5760 / 56 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.65)   3120 / 31 
 33  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 35  Tomasz Figiel            Zawichost           95 ( 95.06)   1521 / 16 
 36  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 37  Małgorzata Sikora        Kraków              90 ( 90.46)   2533 / 28 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              86 ( 86.15)   4652 / 54 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie           67 ( 66.90)   1338 / 20 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 43  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Grzegorz Matysiak        Kraków             108 (108.33)    325 / 3  
 73  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 74  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 79  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 67  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 68  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 69  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 70  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 71  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 72  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 73  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 75  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 77  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 78  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 79  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 81  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 82  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 83  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 84  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 86  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 87  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 88  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 89  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Paweł Kowalski         112   -  378:404    62
   2    4    5  Andrzej Rakoczy        122   +  344:295   172
   3    3    8  Mariusz Grodek         109   +  413:367   159
   4    3    6  Tomasz Ciejka          121   +  420:378   171
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   131   -  414:416    81
   6    2    6  Tomasz Ciejka          121   +  519:280   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


  2  Mariusz Wrześniewski    131 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Mariusz Grodek         109   +  425:287   159
   2    3   13  Justyna Fugiel         131   +  412:404   181
   3    1    7  Paweł Kowalski         112   +  409:331   162
   4    1   12  Marcin Figiel          100   +  404:293   150
   5    1    1  Kamil Górka            141   +  416:414   191
   6    1    7  Paweł Kowalski         112   -  340:417    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.83


  3  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Krzysztof Leśniak      108   +  357:356   158
   2    2    4  Łukasz Bobowski        125   -  344:360    75
   3    6   11  Aneta Bugaj            100   +  442:224   150
   4    4   13  Justyna Fugiel         131   -  336:406    81
   5    5   12  Marcin Figiel          100   -  383:411    50
   6    5    8  Mariusz Grodek         109   +  367:281   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.17


  4  Łukasz Bobowski         125 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Jerzy Matyasik         107   +  463:234   157
   2    2    3  Artur Irzyk            130   +  360:344   180
   3    2   12  Marcin Figiel          100   -  316:334    50
   4    2    7  Paweł Kowalski         112   -  312:400    62
   5    4    9  Krzysztof Leśniak      108   +  386:363   158
   6    3   12  Marcin Figiel          100   +  432:273   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.17


  5  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Aneta Bugaj            100   +  418:324   150
   2    4    1  Kamil Górka            141   -  295:344    91
   3    4    6  Tomasz Ciejka          121   -  331:501    71
   4    5    9  Krzysztof Leśniak      108   -  283:409    58
   5    7   10  Jerzy Matyasik         107   -  341:401    57
   6    7   11  Aneta Bugaj            100   -  368:407    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.50


  6  Tomasz Ciejka           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Marcin Figiel          100   -  275:491    50
   2    6   11  Aneta Bugaj            100   +  369:363   150
   3    4    5  Andrzej Rakoczy        122   +  501:331   172
   4    3    1  Kamil Górka            141   -  378:420    91
   5    3    8  Mariusz Grodek         109   +  495:401   159
   6    2    1  Kamil Górka            141   -  280:519    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.83


  7  Paweł Kowalski          112 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   +  404:378   191
   2    1   12  Marcin Figiel          100   +  411:355   150
   3    1    2  Mariusz Wrześniewski   131   -  331:409    81
   4    2    4  Łukasz Bobowski        125   +  400:312   175
   5    2   13  Justyna Fugiel         131   +  411:354   181
   6    1    2  Mariusz Wrześniewski   131   +  417:340   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.83


  8  Mariusz Grodek          109 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   131   -  287:425    81
   2    5    9  Krzysztof Leśniak      108   +  389:290   158
   3    3    1  Kamil Górka            141   -  367:413    91
   4    6   14  Tomasz Górka           107   +  424:327   157
   5    3    6  Tomasz Ciejka          121   -  401:495    71
   6    5    3  Artur Irzyk            130   -  281:367    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.33


  9  Krzysztof Leśniak       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            130   -  356:357    80
   2    5    8  Mariusz Grodek         109   -  290:389    59
   3    7   10  Jerzy Matyasik         107   +  462:310   157
   4    5    5  Andrzej Rakoczy        122   +  409:283   172
   5    4    4  Łukasz Bobowski        125   -  363:386    75
   6    4   13  Justyna Fugiel         131   +  415:375   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.67


 10  Jerzy Matyasik          107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        125   -  234:463    75
   2    7   14  Tomasz Górka           107   -  314:412    57
   3    7    9  Krzysztof Leśniak      108   -  310:462    58
   4    7   11  Aneta Bugaj            100   +  374:356   150
   5    7    5  Andrzej Rakoczy        122   +  401:341   172
   6    6   14  Tomasz Górka           107   -  265:412    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.83


 11  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        122   -  324:418    72
   2    6    6  Tomasz Ciejka          121   -  363:369    71
   3    6    3  Artur Irzyk            130   -  224:442    80
   4    7   10  Jerzy Matyasik         107   -  356:374    57
   5    6   14  Tomasz Górka           107   -  351:372    57
   6    7    5  Andrzej Rakoczy        122   +  407:368   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.83


 12  Marcin Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Tomasz Ciejka          121   +  491:275   171
   2    1    7  Paweł Kowalski         112   -  355:411    62
   3    2    4  Łukasz Bobowski        125   +  334:316   175
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   131   -  293:404    81
   5    5    3  Artur Irzyk            130   +  411:383   180
   6    3    4  Łukasz Bobowski        125   -  273:432    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


 13  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Mariusz Wrześniewski   131   -  404:412    81
   3    5   14  Tomasz Górka           107   +  430:393   157
   4    4    3  Artur Irzyk            130   +  406:336   180
   5    2    7  Paweł Kowalski         112   -  354:411    62
   6    4    9  Krzysztof Leśniak      108   -  375:415    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.60


 14  Tomasz Górka            107 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   10  Jerzy Matyasik         107   +  412:314   157
   3    5   13  Justyna Fugiel         131   -  393:430    81
   4    6    8  Mariusz Grodek         109   -  327:424    59
   5    6   11  Aneta Bugaj            100   +  372:351   150
   6    6   10  Jerzy Matyasik         107   +  412:265   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.80