Numer turnieju: 250
Data: 29 listopada 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa            2616  4.0
  2.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2550  4.0
  3.Kamil Górka             140 Łęczna              1839  4.0
  4.Tomasz Ciejka           122 Kraków              2455  3.0
  5.Grzegorz Wilk           125 Kraków              1862  3.0
  6.Paweł Kowalski          115 Kutno               2412  2.0
  7.Tomasz Górka            109 Łęczna              1768  2.0
  8.Krzysztof Leśniak       110 Kraków              1376  1.5
  9.Mariusz Grodek          110 Olsztyn              992  1.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków               928  1.0
 11.Grzegorz Kwiecień       111 Kraków               744  1.0
 12.Aneta Bugaj             100 Zawiercie            867  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (142.94)  14294 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (133.28)  13328 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (131.78)  13178 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             128 (127.59)  12759 / 100
  7  Marcin Figiel            Zawichost          127 (127.28)   2291 / 18 
  8  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         126 (125.50)  12550 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.28)  10899 / 87 
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.45)  12345 / 100
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.27)  12127 / 100
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.05)  12105 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.67)  12067 / 100
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.32)  12032 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.57)   4980 / 42 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             118 (117.77)   7302 / 62 
 19  Paweł Kowalski           Kutno              114 (113.96)  11396 / 100
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             111 (111.29)  11129 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.32)  11032 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 24  Tomasz Górka             Łęczna             109 (109.23)  10923 / 100
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             109 (109.13)   5893 / 54 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (104.89)  10489 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.86)   5760 / 56 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.65)   3120 / 31 
 33  Paulina Mech             Kraków              99 ( 98.67)   2072 / 21 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 35  Tomasz Figiel            Zawichost           95 ( 95.06)   1521 / 16 
 36  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 37  Małgorzata Sikora        Kraków              90 ( 90.46)   2533 / 28 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              87 ( 86.54)   4933 / 57 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie           67 ( 67.17)   1545 / 23 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 43  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 74  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 79  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 67  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 68  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 69  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 70  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 71  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 72  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 73  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 75  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 77  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 78  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 79  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 81  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 82  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 83  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 84  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 86  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 87  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 88  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 89  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

 1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Paweł Kowalski         115   +  418:387   165
   2    2    4  Tomasz Ciejka          122   +  437:363   172
   3    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   +  435:401   183
   4    1    9  Grzegorz Wilk          125   +  549:285   175
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.75


  2  Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Mariusz Grodek         110   +  443:321   160
   2    1    3  Justyna Fugiel         132   +  424:385   182
   3    1    1  Kamil Górka            140   -  401:435    90
   4    3    5  Paweł Kowalski         115   +  546:419   165
   5    1    4  Tomasz Ciejka          122   -  352:448    72
   6    1    4  Tomasz Ciejka          122   +  450:373   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.17


  3  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Krzysztof Leśniak      110   +  547:289   160
   2    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  385:424    83
   3    2    9  Grzegorz Wilk          125   -  358:366    75
   4    2    4  Tomasz Ciejka          122   +  370:339   172
   5    2    5  Paweł Kowalski         115   +  367:347   165
   6    2    5  Paweł Kowalski         115   +  523:384   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.67


  4  Tomasz Ciejka           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Aneta Bugaj            100   +  489:301   150
   2    2    1  Kamil Górka            140   -  363:437    90
   3    4   10  Tomasz Górka           109   +  443:301   159
   4    2    3  Justyna Fugiel         132   -  339:370    82
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   +  448:352   183
   6    1    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  373:450    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.50


  5  Paweł Kowalski          115 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   -  387:418    90
   2    3    6  Mariusz Grodek         110   +  476:268   160
   3    3    7  Krzysztof Leśniak      110   +  399:383   160
   4    3    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  419:546    83
   5    2    3  Justyna Fugiel         132   -  347:367    82
   6    2    3  Justyna Fugiel         132   -  384:523    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.50


  6  Mariusz Grodek          110 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   133   -  321:443    83
   2    3    5  Paweł Kowalski         115   -  268:476    65
   3    5    8  Aneta Bugaj            100   +  403:338   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.33


  7  Krzysztof Leśniak       110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         132   -  289:547    82
   2    5   10  Tomasz Górka           109   +  404:325   159
   3    3    5  Paweł Kowalski         115   -  383:399    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  8  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          122   -  301:489    72
   2    4    9  Grzegorz Wilk          125   -  228:437    75
   3    5    6  Mariusz Grodek         110   -  338:403    60
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 69.00


  9  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    8  Aneta Bugaj            100   +  437:228   150
   3    2    3  Justyna Fugiel         132   +  366:358   182
   4    1    1  Kamil Górka            140   -  285:549    90
   5    3   10  Tomasz Górka           109   -  314:418    59
   6    3   10  Tomasz Górka           109   +  460:334   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.00


 10  Tomasz Górka            109 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    7  Krzysztof Leśniak      110   -  325:404    60
   3    4    4  Tomasz Ciejka          122   -  301:443    72
   4    4   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  390:320   150
   5    3    9  Grzegorz Wilk          125   +  418:314   175
   6    3    9  Grzegorz Wilk          125   -  334:460    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.40


 11  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4   10  Tomasz Górka           109   -  320:390    59
   5    4   12  Grzegorz Kwiecień      111   +  368:329   161
   6    4   12  Grzegorz Kwiecień      111   -  240:415    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.67


 12  Grzegorz Kwiecień       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4   11  Krzysztof Wysoczański  100   -  329:368    50
   6    4   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  415:240   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00