Numer turnieju: 251
Data: 6 grudnia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Grzegorz Wilk           125 Kraków              2513  5.0
  2.Kamil Górka             143 Łęczna              2435  5.0
  3.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2181  4.5
  4.Marcin Figiel           127 Zawichost           2292  3.0
  5.Tomasz Figiel           100 Zawichost           2212  3.0
  6.Grzegorz Kwiecień       111 Kraków              1381  3.0
  7.Mariusz Grodek          110 Olsztyn             2341  2.0
  8.Paweł Kowalski          114 Kutno               2307  2.0
  9.Łukasz Bobowski         126 Suchedniów          2148  2.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1868  2.0
 11.Tomasz Górka            109 Łęczna              1398  2.0
 12.Małgorzata Sikora       100 Kraków               679  2.0
 13.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1684  1.5
 14.Paulina Mech            100 Kraków               694  0.0
 15.Tomasz Lisak            100 Końskie              487  0.0

 



MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             144 (143.90)  14390 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (136.84)  13684 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (131.78)  13178 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             128 (127.59)  12759 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.63)  11650 / 92 
  8  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  9  Marcin Figiel            Zawichost          124 (124.46)   2987 / 24 
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.45)  12345 / 100
 11  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         123 (122.60)  12260 / 100
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             122 (121.91)  11581 / 95 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.27)  12127 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.67)  12067 / 100
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.32)  12032 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.57)   4980 / 42 
 18  Katarzyna Małek          Mielec             118 (117.77)   7302 / 62 
 19  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.04)  11404 / 100
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (112.91)  11291 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Tomasz Górka             Łęczna             110 (110.12)  11012 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 24  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (109.14)  10914 / 100
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             109 (109.13)   5893 / 54 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (104.89)  10489 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.86)   5760 / 56 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.65)   3120 / 31 
 33  Tomasz Figiel            Zawichost          100 (100.36)   2208 / 22 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              97 ( 97.03)   2814 / 29 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              87 ( 86.95)   5478 / 63 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie           70 ( 69.50)   1946 / 28 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 43  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 74  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 79  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 80  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 67  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 68  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 69  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 70  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 71  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 72  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 73  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 75  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 77  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 78  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 79  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 81  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 82  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 83  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 84  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 86  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 87  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 88  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 89  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Mariusz Grodek         110   +  506:433   160
   2    1    4  Grzegorz Wilk          125   +  400:342   175
   3    1    2  Justyna Fugiel         133   -  340:442    83
   4    3   11  Łukasz Bobowski        126   +  438:396   176
   5    3   12  Tomasz Górka           109   +  369:319   159
   6    2    6  Mariusz Grodek         110   +  382:330   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.17


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Paweł Kowalski         114   +  324:322   164
   3    1    1  Kamil Górka            143   +  442:340   193
   4    1    3  Marcin Figiel          127   +  391:293   177
   5    1   11  Łukasz Bobowski        126   +  350:288   176
   6    1    4  Grzegorz Wilk          125   -  374:412    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.00


  3  Marcin Figiel           127 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Małgorzata Sikora      100   -  332:361    50
   2    4    6  Mariusz Grodek         110   +  362:352   160
   3    3    5  Paweł Kowalski         114   +  491:237   164
   4    1    2  Justyna Fugiel         133   -  293:391    83
   5    2    4  Grzegorz Wilk          125   -  354:363    75
   6    3    5  Paweł Kowalski         114   +  460:453   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.00


  4  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  428:300   150
   2    1    1  Kamil Górka            143   -  342:400    93
   3    2    7  Tomasz Figiel          100   +  496:271   150
   4    2    6  Mariusz Grodek         110   +  472:333   160
   5    2    3  Marcin Figiel          127   +  363:354   177
   6    1    2  Justyna Fugiel         133   +  412:374   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.17


  5  Paweł Kowalski          114 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Aneta Bugaj            100   +  463:296   150
   2    3    2  Justyna Fugiel         133   -  322:324    83
   3    3    3  Marcin Figiel          127   -  237:491    77
   4    5   12  Tomasz Górka           109   -  339:460    59
   5    6   14  Paulina Mech           100   +  493:393   150
   6    3    3  Marcin Figiel          127   -  453:460    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.33


  6  Mariusz Grodek          110 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            143   -  433:506    93
   2    4    3  Marcin Figiel          127   -  352:362    77
   3    5   13  Grzegorz Kwiecień      111   +  479:285   161
   4    2    4  Grzegorz Wilk          125   -  333:472    75
   5    4    7  Tomasz Figiel          100   +  414:395   150
   6    2    1  Kamil Górka            143   -  330:382    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.17


  7  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   11  Łukasz Bobowski        126   -  387:488    76
   2    5    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  401:279   150
   3    2    4  Grzegorz Wilk          125   -  271:496    75
   4    4   10  Aneta Bugaj            100   +  345:285   150
   5    4    6  Mariusz Grodek         110   -  395:414    60
   6    4   11  Łukasz Bobowski        126   +  413:344   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50


  8  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Figiel          127   +  361:332   177
   2    2   11  Łukasz Bobowski        126   +  318:284   176
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 176.50


  9  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          125   -  300:428    75
   2    5    7  Tomasz Figiel          100   -  279:401    50
   3    6   12  Tomasz Górka           109   -  299:313    59
   4    6   13  Grzegorz Kwiecień      111   -  275:377    61
   5    7   15  Tomasz Lisak           100   +  354:252   150
   6    6   14  Paulina Mech           100   +  361:301   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.83


 10  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Paweł Kowalski         114   -  296:463    64
   2            PAUZA
   3    4   11  Łukasz Bobowski        126   -  286:348    76
   4    4    7  Tomasz Figiel          100   -  285:345    50
   5    5   13  Grzegorz Kwiecień      111   -  261:340    61
   6    7   15  Tomasz Lisak           100   +  256:235   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.20


 11  Łukasz Bobowski         126 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Tomasz Figiel          100   +  488:387   150
   2    2    8  Małgorzata Sikora      100   -  284:318    50
   3    4   10  Aneta Bugaj            100   +  348:286   150
   4    3    1  Kamil Górka            143   -  396:438    93
   5    1    2  Justyna Fugiel         133   -  288:350    83
   6    4    7  Tomasz Figiel          100   -  344:413    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


 12  Tomasz Górka            109 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  313:299   150
   4    5    5  Paweł Kowalski         114   +  460:339   164
   5    3    1  Kamil Górka            143   -  319:369    93
   6    5   13  Grzegorz Kwiecień      111   -  306:379    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


 13  Grzegorz Kwiecień       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    6  Mariusz Grodek         110   -  285:479    60
   4    6    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  377:275   150
   5    5   10  Aneta Bugaj            100   +  340:261   150
   6    5   12  Tomasz Górka           109   +  379:306   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.75


 14  Paulina Mech            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6    5  Paweł Kowalski         114   -  393:493    64
   6    6    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  301:361    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.00


 15  Tomasz Lisak            100 Końskie           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  252:354    50
   6    7   10  Aneta Bugaj            100   -  235:256    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00