Numer turnieju: 252
Data: 13 grudnia 2007 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              2354  5.0
  2.Przemysław Herdzina     122 Kraków              2591  4.0
  3.Paweł Kowalski          114 Kutno               2200  4.0
  4.Grzegorz Kwiecień       113 Kraków              1901  3.0
  5.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2199  2.5
  6.Grzegorz Wilk           127 Kraków              1976  2.5
  7.Kamil Górka             144 Łęczna              1239  2.5
  8.Łukasz Bobowski         123 Suchedniów          2231  2.0
  9.Mariusz Grodek          109 Olsztyn             1559  2.0
 10.Małgorzata Sikora       100 Kraków               985  1.0
 11.Maciej Chmielowski      101 Kraków               713  1.0
 12.Katarzyna Małek         118 Mielec               367  1.0
 13.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1286  0.0
 14.Tomasz Górka            110 Łęczna               686  0.0
 15.Anna Małek              100 Mielec               305  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             144 (144.44)  14444 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (135.25)  13525 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (131.78)  13178 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             128 (127.59)  12759 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (125.77)  12200 / 97 
  8  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  9  Marcin Figiel            Zawichost          124 (124.46)   2987 / 24 
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.45)  12345 / 100
 11  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.34)  12234 / 100
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             122 (122.12)  11968 / 98 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.27)  12127 / 100
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             121 (120.88)   4835 / 40 
 16  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.67)  12067 / 100
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (120.02)  12002 / 100
 18  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.87)   7489 / 63 
 19  Paweł Kowalski           Kutno              116 (115.68)  11568 / 100
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (113.59)  11359 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.63)  11063 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             110 (109.87)  10767 / 98 
 24  Krzysztof Leśniak        Kraków             109 (109.13)   5893 / 54 
 25  Tomasz Górka             Łęczna             109 (108.87)  10887 / 100
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (104.89)  10489 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.81)  10481 / 100
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.86)   5760 / 56 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             102 (101.58)   3352 / 33 
 33  Tomasz Figiel            Zawichost          100 (100.36)   2208 / 22 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków              97 ( 97.47)   3119 / 32 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              87 ( 86.95)   5478 / 63 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie           70 ( 70.03)   2241 / 32 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 43  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Łuczkiewicz         Kraków              61 ( 61.00)    244 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 74  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 79  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 80  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 81  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 67  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 68  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 69  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 70  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 71  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 72  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 73  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 75  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 77  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 78  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 79  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 81  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 82  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 83  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 84  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 86  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 87  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 88  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 89  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

   1  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Katarzyna Małek        118   -  326:367    68
   2    4   12  Aneta Bugaj            100   +  421:364   150
   3    4   15  Kamil Górka            144   -  353:493    94
   4    5   14  Grzegorz Kwiecień      113   -  348:366    63
   5            PAUZA
   6    3    3  Łukasz Bobowski        123   +  451:350   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.60


  2  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Paweł Kowalski         114   +  342:320   164
   2    2    5  Andrzej Rakoczy        120   -  392:397    70
   3    5   12  Aneta Bugaj            100   +  409:310   150
   4    3   15  Kamil Górka            144   -  283:446    94
   5    2    4  Przemysław Herdzina    122   -  250:427    72
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


  3  Łukasz Bobowski         123 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Maciej Chmielowski     101   -  359:362    51
   2    3    4  Przemysław Herdzina    122   +  419:418   172
   3    3    9  Małgorzata Sikora      100   +  419:276   150
   4    1    5  Andrzej Rakoczy        120   -  354:364    70
   5    3   14  Grzegorz Kwiecień      113   -  330:426    63
   6    3    1  Justyna Fugiel         137   -  350:451    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.83


  4  Przemysław Herdzina     122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Małgorzata Sikora      100   +  367:341   150
   2    3    3  Łukasz Bobowski        123   -  418:419    73
   3    2    7  Paweł Kowalski         114   -  362:377    64
   4    4   12  Aneta Bugaj            100   +  522:265   150
   5    2    2  Grzegorz Wilk          127   +  427:250   177
   6    1    5  Andrzej Rakoczy        120   +  495:346   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.67


  5  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Anna Małek             100   +  393:305   150
   2    2    2  Grzegorz Wilk          127   +  397:392   177
   3    1   11  Mariusz Grodek         109   +  370:366   159
   4    1    3  Łukasz Bobowski        123   +  364:354   173
   5    1    7  Paweł Kowalski         114   +  484:349   164
   6    1    4  Przemysław Herdzina    122   -  346:495    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.17


  6  Katarzyna Małek         118 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         137   +  367:326   187
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 187.00


  7  Paweł Kowalski          114 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Grzegorz Wilk          127   -  320:342    77
   2    6   14  Grzegorz Kwiecień      113   +  369:355   163
   3    2    4  Przemysław Herdzina    122   +  377:362   172
   4    2   11  Mariusz Grodek         109   +  387:371   159
   5    1    5  Andrzej Rakoczy        120   -  349:484    70
   6    2   14  Grzegorz Kwiecień      113   +  398:358   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.00


  8  Maciej Chmielowski      101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bobowski        123   +  362:359   173
   2    1   11  Mariusz Grodek         109   -  351:366    59
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.00


  9  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Przemysław Herdzina    122   -  341:367    72
   2    5   13  Tomasz Górka           110   +  368:343   160
   3    3    3  Łukasz Bobowski        123   -  276:419    73
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.67


 10  Anna Małek              100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        120   -  305:393    70
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00


 11  Mariusz Grodek          109 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Aneta Bugaj            100   +  456:347   150
   2    1    8  Maciej Chmielowski     101   +  366:351   151
   3    1    5  Andrzej Rakoczy        120   -  366:370    70
   4    2    7  Paweł Kowalski         114   -  371:387    64
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.75


 12  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Mariusz Grodek         109   -  347:456    59
   2    4    1  Justyna Fugiel         137   -  364:421    87
   3    5    2  Grzegorz Wilk          127   -  310:409    77
   4    4    4  Przemysław Herdzina    122   -  265:522    72
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.75


 13  Tomasz Górka            110 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Małgorzata Sikora      100   -  343:368    50
   3    6   14  Grzegorz Kwiecień      113   -  343:396    63
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.50


 14  Grzegorz Kwiecień       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    7  Paweł Kowalski         114   -  355:369    64
   3    6   13  Tomasz Górka           110   +  396:343   160
   4    5    1  Justyna Fugiel         137   +  366:348   187
   5    3    3  Łukasz Bobowski        123   +  426:330   173
   6    2    7  Paweł Kowalski         114   -  358:398    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.60


 15  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    1  Justyna Fugiel         137   +  493:353   187
   4    3    2  Grzegorz Wilk          127   +  446:283   177
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 182.00