Numer turnieju: 255
Data: 3 stycznia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             145 Łęczna              2556  5.0
  2.Tomasz Ciejka           123 Kraków              2533  4.0
  3.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2373  4.0
  4.Tomasz Górka            109 Łęczna              2331  4.0
  5.Łukasz Bobowski         120 Suchedniów          2212  4.0
  6.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1724  2.5
  7.Paweł Kowalski          117 Kutno               2148  2.0
  8.Grzegorz Wilk           126 Kraków              2024  2.0
  9.Mariusz Grodek          111 Olsztyn             1893  2.0
 10.Tomasz Figiel           103 Zawichost           1680  1.5
 11.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1497  1.5
 12.Magda Dutka             100 Kraków               910  1.0
 13.Maciej Chmielowski      102 Kraków               631  1.0
 14.Anna Łuczkiewicz        100 Kraków               841  0.0

 


RANKING (z dnia 3 stycznia 2008 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             145 (145.02)  14502 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         140 (139.74)  13974 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.86)  13286 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             129 (128.62)  12862 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.15)  12515 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             124 (123.59)  12359 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          123 (123.47)   3704 / 30 
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.16)  12316 / 100
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.27)  12127 / 100
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             121 (120.88)   4835 / 40 
 16  Łukasz Bobowski          Suchedniów         121 (120.80)  12080 / 100
 17  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.67)  12067 / 100
 18  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 19  Paweł Kowalski           Kutno              116 (116.39)  11639 / 100
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (113.59)  11359 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Tomasz Górka             Łęczna             110 (110.24)  11024 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.10)  11010 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             110 (109.87)  10767 / 98 
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             109 (109.13)   5893 / 54 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (104.89)  10489 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.81)   5555 / 53 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (103.97)  10397 / 100
 31  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.97)   3161 / 31 
 33  Maciej Chmielowski       Kraków             102 (101.57)   3555 / 35 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków             101 (101.31)   3647 / 36 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              85 ( 85.18)   5792 / 68 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           73 ( 72.64)   2615 / 36 
 40  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 41  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 43  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Dawid Podżerek           Kraków              97 ( 97.30)    973 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              57 ( 56.57)    396 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 55  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 56  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 59  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 60  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 61  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 63  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 64  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 65  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 66  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 67  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 68  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 73  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 74  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 75  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 78  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 79  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 80  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 81  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 82  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 67  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 68  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 69  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 70  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 71  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 72  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 73  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 75  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 77  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 78  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 79  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 81  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 82  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 83  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 84  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 86  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 87  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 88  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 89  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Paweł Kowalski         117   +  398:311   167
   2    3    8  Małgorzata Sikora      100   -  354:427    50
   3    5    9  Aneta Bugaj            100   +  366:348   150
   4    5   13  Tomasz Górka           109   -  322:376    59
   5    4    6  Mariusz Grodek         111   +  476:266   161
   6    3    5  Paweł Kowalski         117   +  457:265   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.67


  2  Grzegorz Wilk           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Mariusz Grodek         111   +  447:407   161
   2    2   11  Magda Dutka            100   +  469:318   150
   3    1   12  Kamil Górka            145   -  426:435    95
   4    2    8  Małgorzata Sikora      100   -  342:374    50
   5    3   13  Tomasz Górka           109   -  340:515    59
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.00


  3  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Tomasz Figiel          103   +  384:330   153
   2    4    6  Mariusz Grodek         111   -  372:412    61
   3    4   13  Tomasz Górka           109   +  467:428   159
   4    4    5  Paweł Kowalski         117   +  396:358   167
   5    1    4  Łukasz Bobowski        120   +  550:269   170
   6    1   12  Kamil Górka            145   -  364:407    95
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.17


  4  Łukasz Bobowski         120 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Aneta Bugaj            100   +  384:235   150
   2    1   12  Kamil Górka            145   +  412:376   195
   3    2    8  Małgorzata Sikora      100   +  356:291   150
   4    1    6  Mariusz Grodek         111   +  417:268   161
   5    1    3  Tomasz Ciejka          123   -  269:550    73
   6    2   13  Tomasz Górka           109   -  374:390    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.33


  5  Paweł Kowalski          117 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         137   -  311:398    87
   2    6   13  Tomasz Górka           109   -  333:340    59
   3    6    7  Tomasz Figiel          103   +  411:373   153
   4    4    3  Tomasz Ciejka          123   -  358:396    73
   5    5    9  Aneta Bugaj            100   +  470:276   150
   6    3    1  Justyna Fugiel         137   -  265:457    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.50


  6  Mariusz Grodek          111 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Grzegorz Wilk          126   -  407:447    76
   2    4    3  Tomasz Ciejka          123   +  412:372   173
   3    3   11  Magda Dutka            100   +  540:249   150
   4    1    4  Łukasz Bobowski        120   -  268:417    70
   5    4    1  Justyna Fugiel         137   -  266:476    87
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.20


  7  Tomasz Figiel           103 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          123   -  330:384    73
   2    5   14  Maciej Chmielowski     102   +  368:333   152
   3    6    5  Paweł Kowalski         117   -  373:411    67
   4    3   12  Kamil Górka            145   -  309:368    95
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.75


  8  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Justyna Fugiel         137   +  427:354   187
   3    2    4  Łukasz Bobowski        120   -  291:356    70
   4    2    2  Grzegorz Wilk          126   +  374:342   176
   5    2   12  Kamil Górka            145   -  332:458    95
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.00


  9  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        120   -  235:384    70
   2    7   10  Anna Łuczkiewicz       100   +  338:263   150
   3    5    1  Justyna Fugiel         137   -  348:366    87
   4            PAUZA
   5    5    5  Paweł Kowalski         117   -  276:470    67
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.50


 10  Anna Łuczkiewicz        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Magda Dutka            100   -  302:343    50
   2    7    9  Aneta Bugaj            100   -  263:338    50
   3    7   14  Maciej Chmielowski     102   -  276:298    52
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.67


 11  Magda Dutka             100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Anna Łuczkiewicz       100   +  343:302   150
   2    2    2  Grzegorz Wilk          126   -  318:469    76
   3    3    6  Mariusz Grodek         111   -  249:540    61
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.67


 12  Kamil Górka             145 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Tomasz Górka           109   +  512:282   159
   2    1    4  Łukasz Bobowski        120   -  376:412    70
   3    1    2  Grzegorz Wilk          126   +  435:426   176
   4    3    7  Tomasz Figiel          103   +  368:309   153
   5    2    8  Małgorzata Sikora      100   +  458:332   150
   6    1    3  Tomasz Ciejka          123   +  407:364   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.83


 13  Tomasz Górka            109 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Kamil Górka            145   -  282:512    95
   2    6    5  Paweł Kowalski         117   +  340:333   167
   3    4    3  Tomasz Ciejka          123   -  428:467    73
   4    5    1  Justyna Fugiel         137   +  376:322   187
   5    3    2  Grzegorz Wilk          126   +  515:340   176
   6    2    4  Łukasz Bobowski        120   +  390:374   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.67


 14  Maciej Chmielowski      102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    7  Tomasz Figiel          103   -  333:368    53
   3    7   10  Anna Łuczkiewicz       100   +  298:276   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.50