Numer turnieju: 256
Data: 10 stycznia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           123 Kraków              2426  5.0
  2.Artur Irzyk             129 Kraków              2373  5.0
  3.Justyna Fugiel          140 Sandomierz          2411  3.0
  4.Łukasz Bobowski         121 Suchedniów          2257  3.0
  5.Grzegorz Kwiecień       114 Kraków              1130  3.0
  6.Kamil Górka             145 Łęczna              1498  2.5
  7.Jerzy Matyasik          105 Kraków              2022  2.0
  8.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              1759  2.0
  9.Przemysław Herdzina     124 Kraków              1568  2.0
 10.Przemysław Drochomirecki 105 Opole                858  2.0
 11.Paweł Kowalski          116 Kutno               1996  1.5
 12.Tomasz Górka            110 Łęczna              1745  1.0
 13.Mariusz Grodek          110 Olsztyn             1539  1.0
 14.Jan Kozłowski           121 Kraków               778  1.0
 15.Małgorzata Sikora       101 Kraków               325  1.0
 16.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1231  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             145 (144.62)  14462 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         138 (137.59)  13759 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.86)  13286 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.59)  12959 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             125 (125.40)  12540 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.15)  12515 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (124.40)  12440 / 100
 11  Marcin Figiel            Zawichost          123 (123.47)   3704 / 30 
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.25)  12125 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             121 (121.07)  12107 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             121 (120.88)   4835 / 40 
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (120.29)  12029 / 100
 18  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (116.41)  11641 / 100
 20  Paweł Kowalski           Kutno              115 (115.36)  11536 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.00)  11000 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             110 (109.87)  10767 / 98 
 24  Tomasz Górka             Łęczna             110 (109.79)  10979 / 100
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             109 (109.13)   5893 / 54 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 27  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.46)  10546 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (103.97)  10397 / 100
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (103.65)   5390 / 52 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków             103 (102.62)   3797 / 37 
 33  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.97)   3161 / 31 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             102 (101.57)   3555 / 35 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              85 ( 85.18)   5792 / 68 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie           71 ( 71.18)   2847 / 40 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 43  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Anna Łuczkiewicz         Kraków              57 ( 56.57)    396 / 7  
 52  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Kucia           Kraków              93 ( 93.00)    558 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Dawid Podżerek           Kraków              71 ( 70.50)    282 / 4  
 68  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 69  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 70  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 71  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 72  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 73  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 74  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 75  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 76  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 77  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 78  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 79  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 80  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 81  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 82  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 67  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 68  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 69  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 70  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 71  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 72  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 73  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 74  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 75  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 76  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 77  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 78  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 79  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 81  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 82  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 83  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 84  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 85  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 86  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 87  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 88  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 89  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Justyna Fugiel          140 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Jan Kozłowski          121   +  397:329   171
   2    3   11  Kamil Górka            145   -  316:381    95
   3    3    3  Tomasz Ciejka          123   -  376:416    73
   4    5   12  Tomasz Górka           110   +  416:315   160
   5    1    2  Artur Irzyk            129   -  390:393    79
   6    2    5  Łukasz Bobowski        121   +  516:359   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.83


  2  Artur Irzyk             129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Paweł Kowalski         116   +  386:310   166
   2    1    3  Tomasz Ciejka          123   +  366:332   173
   3    2   13  Przemysław Herdzina    124   +  427:351   174
   4    1   11  Kamil Górka            145   +  479:359   195
   5    1    1  Justyna Fugiel         140   +  393:390   190
   6    1    3  Tomasz Ciejka          123   -  322:402    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.83


  3  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Mariusz Grodek         110   +  433:413   160
   2    1    2  Artur Irzyk            129   -  332:366    79
   3    3    1  Justyna Fugiel         140   +  416:376   190
   4    2    4  Małgorzata Sulejewska  121   +  464:404   171
   5    2    5  Łukasz Bobowski        121   +  379:364   171
   6    1    2  Artur Irzyk            129   +  402:322   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.33


  4  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Jerzy Matyasik         105   +  353:314   155
   2    2    5  Łukasz Bobowski        121   -  323:379    71
   3    4   12  Tomasz Górka           110   +  412:336   160
   4    2    3  Tomasz Ciejka          123   -  404:464    73
   5    3   13  Przemysław Herdzina    124   -  267:391    74
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.60


  5  Łukasz Bobowski         121 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Aneta Bugaj            100   +  429:330   150
   2    2    4  Małgorzata Sulejewska  121   +  379:323   171
   3    1   11  Kamil Górka            145   -  347:458    95
   4    3    8  Mariusz Grodek         110   +  379:297   160
   5    2    3  Tomasz Ciejka          123   -  364:379    73
   6    2    1  Justyna Fugiel         140   -  359:516    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.17


  6  Jan Kozłowski           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         140   -  329:397    90
   2    4    8  Mariusz Grodek         110   +  449:416   160
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  7  Paweł Kowalski          116 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            129   -  310:386    79
   2    6   13  Przemysław Herdzina    124   -  325:512    74
   3    5    8  Mariusz Grodek         110   -  315:413    60
   4    6   16  Grzegorz Kwiecień      114   -  406:439    64
   5            PAUZA
   6    4   12  Tomasz Górka           110   +  340:331   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.40


  8  Mariusz Grodek          110 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          123   -  413:433    73
   2    4    6  Jan Kozłowski          121   -  416:449    71
   3    5    7  Paweł Kowalski         116   +  413:315   166
   4    3    5  Łukasz Bobowski        121   -  297:379    71
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.25


  9  Jerzy Matyasik          105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  121   -  314:353    71
   2    5   12  Tomasz Górka           110   -  375:415    60
   3    6   10  Aneta Bugaj            100   +  400:347   150
   4    4   13  Przemysław Herdzina    124   +  319:314   174
   5    4   16  Grzegorz Kwiecień      114   -  313:334    64
   6    3   16  Grzegorz Kwiecień      114   -  301:357    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.17


 10  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        121   -  330:429    71
   2    7   14  Małgorzata Sikora      101   -  295:325    51
   3    6    9  Jerzy Matyasik         105   -  347:400    55
   4    7   15  Przemysław Drochomirecki 105   -  259:452    55
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.00


 11  Kamil Górka             145 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Justyna Fugiel         140   +  381:316   190
   3    1    5  Łukasz Bobowski        121   +  458:347   171
   4    1    2  Artur Irzyk            129   -  359:479    79
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.67


 12  Tomasz Górka            110 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Jerzy Matyasik         105   +  415:375   155
   3    4    4  Małgorzata Sulejewska  121   -  336:412    71
   4    5    1  Justyna Fugiel         140   -  315:416    90
   5    5   15  Przemysław Drochomirecki 105   -  348:406    55
   6    4    7  Paweł Kowalski         116   -  331:340    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.40


 13  Przemysław Herdzina     124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    7  Paweł Kowalski         116   +  512:325   166
   3    2    2  Artur Irzyk            129   -  351:427    79
   4    4    9  Jerzy Matyasik         105   -  314:319    55
   5    3    4  Małgorzata Sulejewska  121   +  391:267   171
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.75


 14  Małgorzata Sikora       101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   10  Aneta Bugaj            100   +  325:295   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 15  Przemysław Drochomirecki 105 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    7   10  Aneta Bugaj            100   +  452:259   150
   5    5   12  Tomasz Górka           110   +  406:348   160
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.00


 16  Grzegorz Kwiecień       114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6    7  Paweł Kowalski         116   +  439:406   166
   5    4    9  Jerzy Matyasik         105   +  334:313   155
   6    3    9  Jerzy Matyasik         105   +  357:301   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.67