Numer turnieju: 257
Data: 17 stycznia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             145 Łęczna              2587  4.0
  2.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2377  4.0
  3.Tomasz Górka            110 Łęczna              2267  4.0
  4.Sławomir Kucia          100 Kraków              2198  4.0
  5.Marcin Figiel           123 Zawichost           2421  3.0
  6.Łukasz Bobowski         120 Suchedniów          2223  2.5
  7.Jan Kozłowski           121 Kraków               901  2.0
  8.Paweł Kowalski          115 Kutno               1605  1.5
  9.Małgorzata Sikora       103 Kraków              1611  1.0
 10.Grzegorz Wilk           125 Kraków               848  1.0
 11.Justyna Fugiel          138 Sandomierz           823  1.0
 12.Przemysław Drochomirecki 104 Opole               1384  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             144 (144.16)  14416 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (137.15)  13715 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.86)  13286 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.59)  12959 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             125 (125.40)  12540 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (125.18)  12518 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.17)  12517 / 100
 11  Marcin Figiel            Zawichost          123 (123.06)   4430 / 36 
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             123 (122.92)   7990 / 65 
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.25)  12125 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             121 (121.00)  12100 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             121 (120.88)   4835 / 40 
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         119 (119.02)  11902 / 100
 18  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (116.41)  11641 / 100
 20  Paweł Kowalski           Kutno              115 (114.66)  11466 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             113 (112.98)  11298 / 100
 22  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.00)  11000 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             110 (109.87)  10767 / 98 
 25  Krzysztof Leśniak        Kraków             108 (108.44)   5422 / 50 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 27  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.46)  10546 / 100
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (103.97)  10397 / 100
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.97)   3161 / 31 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             102 (101.57)   3555 / 35 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków             101 (101.33)   4256 / 42 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole              101 (100.61)   5634 / 56 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 37  Joanna Knurowska         Kraków              92 ( 92.07)   1381 / 15 
 38  Krzysztof Wysoczański    Kraków              85 ( 85.18)   5792 / 68 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 40  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 41  Aneta Bugaj              Zawiercie           71 ( 71.18)   2847 / 40 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 42  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 43  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 44  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 45  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 46  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 47  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 49  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              57 ( 56.57)    396 / 7  
 53  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 54  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 55  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 56  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 57  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 58  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 59  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Kamil Stokłosa           Skawina             59 ( 59.20)    296 / 5  
 64  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 66  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 69  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 70  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 71  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 72  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 73  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 74  Bożena Matysiak          Kraków             112 (111.50)    223 / 2  
 75  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 76  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 77  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 78  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 79  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 80  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 81  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 51  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 52  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 53  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 54  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 55  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 56  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 57  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 58  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 59  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 60  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 61  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 62  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 63  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 64  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 65  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 66  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 67  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 68  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 69  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 70  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 71  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 72  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 73  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 74  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 75  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 76  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 77  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 78  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 79  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 80  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 82  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 83  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 84  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 85  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 86  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 87  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 88  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 89  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 90  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Justyna Fugiel          138 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Marcin Figiel          123   +  446:406   173
   2    2   10  Tomasz Górka           110   -  377:408    60
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  2  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Małgorzata Sikora      103   +  441:357   153
   2    3    4  Marcin Figiel          123   -  407:412    73
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.00


  3  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Sławomir Kucia         100   -  378:439    50
   2    5    7  Paweł Kowalski         115   +  347:315   165
   3    3    4  Marcin Figiel          123   +  416:409   173
   4    2    8  Kamil Górka            145   +  462:284   195
   5    1   10  Tomasz Górka           110   -  365:418    60
   6    2    4  Marcin Figiel          123   +  409:371   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


  4  Marcin Figiel           123 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         138   -  406:446    88
   2    3    2  Grzegorz Wilk          125   +  412:407   175
   3    3    3  Tomasz Ciejka          124   -  409:416    74
   4    3    7  Paweł Kowalski         115   +  445:334   165
   5    2    6  Sławomir Kucia         100   +  378:322   150
   6    2    3  Tomasz Ciejka          124   -  371:409    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00


  5  Małgorzata Sikora       103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Grzegorz Wilk          125   -  357:441    75
   2    4    9  Łukasz Bobowski        120   -  271:491    70
   3    4    7  Paweł Kowalski         115   -  335:381    65
   4    5   11  Przemysław Drochomirecki 104   +  399:374   154
   5    3    8  Kamil Górka            145   -  249:563    95
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.80


  6  Sławomir Kucia          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          124   +  439:378   174
   2    1    8  Kamil Górka            145   -  306:528    95
   3    2    9  Łukasz Bobowski        120   +  386:266   170
   4    1   10  Tomasz Górka           110   +  405:321   160
   5    2    4  Marcin Figiel          123   -  322:378    73
   6    3   11  Przemysław Drochomirecki 104   +  340:291   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.67


  7  Paweł Kowalski          115 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Kamil Górka            145   -  275:497    95
   2    5    3  Tomasz Ciejka          124   -  315:347    74
   3    4    5  Małgorzata Sikora      103   +  381:335   153
   4    3    4  Marcin Figiel          123   -  334:445    73
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.75


  8  Kamil Górka             145 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Paweł Kowalski         115   +  497:275   165
   2    1    6  Sławomir Kucia         100   +  528:306   150
   3    1   10  Tomasz Górka           110   -  324:367    60
   4    2    3  Tomasz Ciejka          124   -  284:462    74
   5    3    5  Małgorzata Sikora      103   +  563:249   153
   6    1   10  Tomasz Górka           110   +  391:326   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


  9  Łukasz Bobowski         120 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Tomasz Górka           110   -  402:427    60
   2    4    5  Małgorzata Sikora      103   +  491:271   153
   3    2    6  Sławomir Kucia         100   -  266:386    50
   4    4   12  Jan Kozłowski          121   -  344:461    71
   5    4   11  Przemysław Drochomirecki 104   +  420:317   154
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.60


 10  Tomasz Górka            110 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Łukasz Bobowski        120   +  427:402   170
   2    2    1  Justyna Fugiel         138   +  408:377   188
   3    1    8  Kamil Górka            145   +  367:324   195
   4    1    6  Sławomir Kucia         100   -  321:405    50
   5    1    3  Tomasz Ciejka          124   +  418:365   174
   6    1    8  Kamil Górka            145   -  326:391    95
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.33


 11  Przemysław Drochomirecki 104 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   12  Jan Kozłowski          121   -  402:440    71
   4    5    5  Małgorzata Sikora      103   -  374:399    53
   5    4    9  Łukasz Bobowski        120   -  317:420    70
   6    3    6  Sławomir Kucia         100   -  291:340    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 61.00


 12  Jan Kozłowski           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   11  Przemysław Drochomirecki 104   +  440:402   154
   4    4    9  Łukasz Bobowski        120   +  461:344   170
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 162.00