Numer turnieju: 258
Data: 24 stycznia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             130 Kraków              2443  5.0
  2.Kamil Górka             144 Łęczna              2522  4.0
  3.Marcin Figiel           123 Zawichost           2474  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2201  4.0
  5.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2174  4.0
  6.Łukasz Bobowski         119 Suchedniów          2209  2.5
  7.Tomasz Figiel           102 Zawichost           2011  2.5
  8.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1613  2.5
  9.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2091  2.0
 10.Paweł Kowalski          115 Kutno               2197  1.5
 11.Marcin Kowalczyk        100 Olkusz              1506  0.5
 12.Tomasz Górka            113 Łęczna               352  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             144 (144.27)  14427 / 100
  2  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               140 (140.41)   2387 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (136.53)  13653 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.86)  13286 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.16)  13016 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             125 (125.40)  12540 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (125.18)  12518 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.17)  12517 / 100
 11  Marcin Figiel            Zawichost          125 (124.71)   5238 / 42 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.34)  12434 / 100
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.98)   7197 / 59 
 14  Jan Kozłowski            Kraków             121 (121.00)  12100 / 100
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.41)   4094 / 34 
 16  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (118.60)  11860 / 100
 18  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (118.04)  11804 / 100
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (116.41)  11641 / 100
 20  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.14)  11414 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             112 (112.00)  11200 / 100
 22  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.00)  11000 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             110 (109.87)  10767 / 98 
 25  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.71)  10771 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.46)  10546 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 28  Krzysztof Leśniak        Kraków             105 (104.55)   3973 / 38 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (103.97)  10397 / 100
 30  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          103 (103.06)   3710 / 36 
 32  Maciej Chmielowski       Kraków             102 (101.57)   3555 / 35 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków             101 (101.33)   4256 / 42 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole              101 (100.61)   5634 / 56 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              87 ( 87.19)   6278 / 72 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 
 40  Aneta Bugaj              Zawiercie           71 ( 71.18)   2847 / 40 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 41  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 42  Dawid Pikul              Poznań             138 (137.83)   1654 / 12 
 43  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Mateusz Żbikowski        Warszawa           150 (149.60)   1496 / 10 
 48  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 49  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 50  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 51  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              57 ( 56.57)    396 / 7  
 53  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 54  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 55  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 57  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 58  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 59  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 62  Marcin Kowalczyk         Olkusz              62 ( 62.20)    311 / 5  
 63  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 64  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 65  Robert Drózd             Wesoła              83 ( 82.75)    331 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 70  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 71  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 72  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 73  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 74  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 75  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 77  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 78  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 14  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 15  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 16  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 17  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 18  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 19  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 20  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 21  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 22  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 23  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 24  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 25  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 26  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 27  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 28  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 29  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 30  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 31  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 32  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 33  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 34  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 35  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 36  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 37  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 38  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 39  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 40  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 41  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 42  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 45  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 46  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 47  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 48  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 49  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 50  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 51  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 52  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 53  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 54  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 55  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 64 
 56  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 57  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 58  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 59  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 61  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 62  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 63  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 64  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 65  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 66  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 67  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 68  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 69  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 70  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 71  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 72  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 73  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 74  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 75  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 76  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 77  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 78  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 79  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 81  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 82  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 83  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 84  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 85  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 86  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 87  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 88  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 89  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 90  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 91  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 92  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 93  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 94  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

 1  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Łukasz Bobowski        119   +  465:353   169
   2    1    3  Artur Irzyk            130   -  340:412    80
   3    3    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  411:297   150
   4    3    2  Justyna Fugiel         137   -  334:363    87
   5    4    7  Paweł Kowalski         115   +  426:422   165
   6    2    2  Justyna Fugiel         137   +  546:356   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.67


  2  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Paweł Kowalski         115   +  396:388   165
   2    2    5  Andrzej Rakoczy        123   -  314:375    73
   3    4    8  Tomasz Figiel          102   +  367:288   152
   4    3    1  Kamil Górka            144   +  363:334   194
   5    2   11  Małgorzata Sulejewska  121   +  378:349   171
   6    2    1  Kamil Górka            144   -  356:546    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.50


  3  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Tomasz Figiel          102   +  371:271   152
   2    1    1  Kamil Górka            144   +  412:340   194
   3    2   11  Małgorzata Sulejewska  121   -  362:464    71
   4    2    4  Marcin Figiel          123   +  446:399   173
   5    1    5  Andrzej Rakoczy        123   +  376:264   173
   6    1    5  Andrzej Rakoczy        123   +  476:326   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.00


  4  Marcin Figiel           123 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  382:315   150
   2    3    7  Paweł Kowalski         115   +  438:372   165
   3    1    5  Andrzej Rakoczy        123   -  400:466    73
   4    2    3  Artur Irzyk            130   -  399:446    80
   5    3    6  Łukasz Bobowski        119   +  336:293   169
   6    3   11  Małgorzata Sulejewska  121   +  519:349   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.67


  5  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Marcin Kowalczyk       100   +  316:272   150
   2    2    2  Justyna Fugiel         137   +  375:314   187
   3    1    4  Marcin Figiel          123   +  466:400   173
   4    1   11  Małgorzata Sulejewska  121   +  454:434   171
   5    1    3  Artur Irzyk            130   -  264:376    80
   6    1    3  Artur Irzyk            130   -  326:476    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.17


  6  Łukasz Bobowski         119 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            144   -  353:465    94
   2    4    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  358:368    50
   3    5    7  Paweł Kowalski         115   +  361:344   165
   4    4    8  Tomasz Figiel          102   +  544:289   152
   5    3    4  Marcin Figiel          123   -  293:336    73
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


  7  Paweł Kowalski          115 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         137   -  388:396    87
   2    3    4  Marcin Figiel          123   -  372:438    73
   3    5    6  Łukasz Bobowski        119   -  344:361    69
   4            PAUZA
   5    4    1  Kamil Górka            144   -  422:426    94
   6    5   10  Marcin Kowalczyk       100   +  371:263   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.60


  8  Tomasz Figiel           102 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            130   -  271:371    80
   2            PAUZA
   3    4    2  Justyna Fugiel         137   -  288:367    87
   4    4    6  Łukasz Bobowski        119   -  289:544    69
   5    5   10  Marcin Kowalczyk       100   +  447:192   150
   6    4   12  Tomasz Górka           113   +  416:352   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.80


  9  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Marcin Figiel          123   -  315:382    73
   2    4    6  Łukasz Bobowski        119   +  368:358   169
   3    3    1  Kamil Górka            144   -  297:411    94
   4    5   10  Marcin Kowalczyk       100   +  333:262   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


 10  Marcin Kowalczyk        100 Olkusz            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        123   -  272:316    73
   2    5   11  Małgorzata Sulejewska  121   -  217:495    71
   3            PAUZA
   4    5    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  262:333    50
   5    5    8  Tomasz Figiel          102   -  192:447    52
   6    5    7  Paweł Kowalski         115   -  263:371    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.20


 11  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   10  Marcin Kowalczyk       100   +  495:217   150
   3    2    3  Artur Irzyk            130   +  464:362   180
   4    1    5  Andrzej Rakoczy        123   -  434:454    73
   5    2    2  Justyna Fugiel         137   -  349:378    87
   6    3    4  Marcin Figiel          123   -  349:519    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.60


 12  Tomasz Górka            113 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    4    8  Tomasz Figiel          102   -  352:416    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 52.00