Numer turnieju: 259
Data: 31 stycznia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2596  6.0
  2.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków              2002  4.0
  3.Przemysław Herdzina     125 Kraków              1702  4.0
  4.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2445  3.0
  5.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2171  3.0
  6.Tomasz Górka            112 Łęczna              2102  3.0
  7.Kamil Górka             144 Łęczna              1906  2.0
  8.Mariusz Grodek          110 Olsztyn             1460  2.0
  9.Grzegorz Wilk           125 Kraków               806  2.0
 10.Tomasz Figiel           103 Zawichost           1885  1.0
 11.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1263  1.0
 12.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1227  1.0
 13.Jan Kozłowski           121 Kraków               444  1.0
 14.Jerzy Matyasik          105 Kraków               430  1.0
 15.Agnieszka Krupka        108 Krosno               405  1.0
 16.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1530  0.5
 17.Małgorzata Sikora       101 Kraków               698  0.0
 18.Marcin Kowalczyk        100 Olkusz               561  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.12)  14112 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         141 (140.82)  14082 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.86)  13286 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.16)  13016 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             128 (127.75)  12775 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.87)  12687 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (126.46)  12646 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          125 (124.71)   5238 / 42 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (124.34)  12434 / 100
 12  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.91)   6461 / 53 
 13  Jan Kozłowski            Kraków             122 (121.74)  12174 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (120.43)   3613 / 30 
 15  Grzegorz Kwiecień        Kraków             119 (119.00)  11900 / 100
 16  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (118.60)  11860 / 100
 18  Łukasz Bobowski          Suchedniów         116 (115.55)  11555 / 100
 19  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.14)  11414 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             112 (112.17)  11217 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             110 (110.19)  10358 / 94 
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            109 (109.38)  10938 / 100
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (108.40)  10840 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.46)  10546 / 100
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 27  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (103.97)  10397 / 100
 28  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 29  Krzysztof Leśniak        Kraków             103 (102.95)   3809 / 37 
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             102 (101.57)   3555 / 35 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              101 (100.61)   5634 / 56 
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          100 ( 99.98)   4199 / 42 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków             100 ( 99.80)   4391 / 44 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 35  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 36  Krzysztof Wysoczański    Kraków              88 ( 87.67)   6663 / 76 
 37  Aneta Bugaj              Zawiercie           73 ( 73.36)   3228 / 44 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 42  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 43  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 44  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 45  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 46  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 47  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 48  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 49  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 50  Marcin Kowalczyk         Olkusz              61 ( 61.00)    427 / 7  
 51  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 54  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 55  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 56  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 57  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 58  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 59  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 64  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 65  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 70  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 71  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 72  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 73  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 74  Izabela Hauss            Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
 75  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 77  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 78  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 20  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 21  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 22  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 23  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 24  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 25  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 26  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 27  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 28  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 29  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 30  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 31  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 32  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 33  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 34  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 35  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 36  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 37  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 38  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 39  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 40  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 41  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 42  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 43  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 44  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 45  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 46  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 47  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 48  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 49  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 50  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 51  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 52  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 53  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 54  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 55  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 56  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 57  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 58  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 59  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 60  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 61  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 62  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 63  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 64  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 65  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 66  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 67  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 68  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 69  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 70  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 71  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 72  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 73  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 74  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 75  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 76  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 77  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 78  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 79  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 80  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 81  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 82  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 83  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 84  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 85  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 86  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 87  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 88  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 89  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 90  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 91  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 92  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 93  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 94  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
 

 

  1  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Tomasz Figiel          103   +  507:238   153
   2    2    4  Grzegorz Kwiecień      116   +  438:268   166
   3    1    2  Tomasz Ciejka          125   +  329:325   175
   4    1   11  Łukasz Bobowski        118   +  478:267   168
   5    1   15  Kamil Górka            144   +  393:313   194
   6    1    2  Tomasz Ciejka          125   +  451:345   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 171.83


  2  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Małgorzata Sikora      101   +  525:335   151
   2    1   11  Łukasz Bobowski        118   +  422:413   168
   3    1    1  Justyna Fugiel         137   -  325:329    87
   4    2   12  Tomasz Górka           112   +  470:306   162
   5    2   16  Przemysław Herdzina    125   -  358:373    75
   6    1    1  Justyna Fugiel         137   -  345:451    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.67


  3  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Krzysztof Wysoczański  100   +  438:329   150
   2    3   14  Aneta Bugaj            100   +  368:358   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  4  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Marcin Kowalczyk       100   +  356:241   150
   2    2    1  Justyna Fugiel         137   -  268:438    87
   3    4    8  Krzysztof Wysoczański  100   +  368:293   150
   4    3   16  Przemysław Herdzina    125   -  288:411    75
   5    4   12  Tomasz Górka           112   +  341:308   162
   6    3   15  Kamil Górka            144   +  381:317   194
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.33


  5  Jerzy Matyasik          105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Paweł Miczko           100   +  430:291   150
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  6  Tomasz Figiel           103 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         137   -  238:507    87
   2    7   12  Tomasz Górka           112   -  328:343    62
   3    6   10  Paweł Miczko           100   +  352:324   150
   4    6   13  Mariusz Grodek         110   -  333:437    60
   5    3   11  Łukasz Bobowski        118   -  331:416    68
   6    4   12  Tomasz Górka           112   -  303:400    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.50


  7  Małgorzata Sikora       101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          125   -  335:525    75
   2    5   13  Mariusz Grodek         110   -  363:406    60
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.50


  8  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Grzegorz Wilk          125   -  329:438    75
   2    6    9  Marcin Kowalczyk       100   +  381:320   150
   3    4    4  Grzegorz Kwiecień      116   -  293:368    66
   4    4   15  Kamil Górka            144   -  260:474    94
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.25


  9  Marcin Kowalczyk        100 Olkusz            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Kwiecień      116   -  241:356    66
   2    6    8  Krzysztof Wysoczański  100   -  320:381    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.00


 10  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jerzy Matyasik         105   -  291:430    55
   2    4   15  Kamil Górka            144   -  339:416    94
   3    6    6  Tomasz Figiel          103   -  324:352    53
   4    7   18  Agnieszka Krupka       108   -  276:405    58
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.00


 11  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Tomasz Górka           112   +  369:324   162
   2    1    2  Tomasz Ciejka          125   -  413:422    75
   3    2   13  Mariusz Grodek         110   +  380:336   160
   4    1    1  Justyna Fugiel         137   -  267:478    87
   5    3    6  Tomasz Figiel          103   +  416:331   153
   6    2   16  Przemysław Herdzina    125   -  326:457    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


 12  Tomasz Górka            112 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Łukasz Bobowski        118   -  324:369    68
   2    7    6  Tomasz Figiel          103   +  343:328   153
   3    3   15  Kamil Górka            144   +  421:386   194
   4    2    2  Tomasz Ciejka          125   -  306:470    75
   5    4    4  Grzegorz Kwiecień      116   -  308:341    66
   6    4    6  Tomasz Figiel          103   +  400:303   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.17


 13  Mariusz Grodek          110 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Aneta Bugaj            100   -  281:332    50
   2    5    7  Małgorzata Sikora      101   +  406:363   151
   3    2   11  Łukasz Bobowski        118   -  336:380    68
   4    6    6  Tomasz Figiel          103   +  437:333   153
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.50


 14  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Mariusz Grodek         110   +  332:281   160
   2    3    3  Grzegorz Wilk          125   -  358:368    75
   3    5   16  Przemysław Herdzina    125   -  226:461    75
   4    5   17  Jan Kozłowski          121   -  311:444    71
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.25


 15  Kamil Górka             144 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   10  Paweł Miczko           100   +  416:339   150
   3    3   12  Tomasz Górka           112   -  386:421    62
   4    4    8  Krzysztof Wysoczański  100   +  474:260   150
   5    1    1  Justyna Fugiel         137   -  313:393    87
   6    3    4  Grzegorz Kwiecień      116   -  317:381    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.00


 16  Przemysław Herdzina     125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   14  Aneta Bugaj            100   +  461:226   150
   4    3    4  Grzegorz Kwiecień      116   +  411:288   166
   5    2    2  Tomasz Ciejka          125   +  373:358   175
   6    2   11  Łukasz Bobowski        118   +  457:326   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 164.75


 17  Jan Kozłowski           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   14  Aneta Bugaj            100   +  444:311   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 18  Agnieszka Krupka        108 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    7   10  Paweł Miczko           100   +  405:276   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00