Numer turnieju: 260
Data: 7 lutego 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             141 Łęczna              2762  5.0
  2.Tomasz Ciejka           126 Kraków              2475  4.0
  3.Justyna Fugiel          141 Sandomierz          2448  4.0
  4.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              2307  3.0
  5.Marcin Figiel           125 Zawichost           2223  3.0
  6.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2185  3.0
  7.Przemysław Herdzina     128 Kraków              1624  3.0
  8.Artur Irzyk             130 Kraków              2215  2.5
  9.Mariusz Grodek          109 Olsztyn             1512  2.0
 10.Grzegorz Wilk           127 Kraków               734  2.0
 11.Łukasz Bobowski         116 Suchedniów          1336  1.5
 12.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1568  1.0
 13.Marcin Kowalczyk        100 Olkusz              1501  1.0
 14.Agnieszka Krupka        108 Krosno               691  1.0
 15.Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ            332  1.0
 16.Danuta Szturc           100 Kraków               565  0.0
 17.Tomasz Górka            112 Łęczna               345  0.0
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.29)  14329 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         141 (140.51)  14051 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.86)  13286 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.30)  13030 / 100
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             129 (129.17)  12917 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             128 (128.28)  12828 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             128 (127.61)  12761 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (125.05)  12505 / 100
 11  Marcin Figiel            Zawichost          124 (124.42)   5972 / 48 
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.96)   2951 / 24 
 13  Arkadiusz Biegun         Kraków             122 (121.91)   6461 / 53 
 14  Jan Kozłowski            Kraków             122 (121.74)  12174 / 100
 15  Grzegorz Kwiecień        Kraków             119 (119.00)  11900 / 100
 16  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (118.60)  11860 / 100
 18  Łukasz Bobowski          Suchedniów         115 (115.25)  11525 / 100
 19  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.14)  11414 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             112 (111.92)  11192 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.61)  11061 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             109 (108.89)   9582 / 88 
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (108.40)  10840 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.46)  10546 / 100
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 27  Marta Dobrzańska         Kraków             104 (103.97)  10397 / 100
 28  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 29  Krzysztof Leśniak        Kraków             103 (102.95)   3809 / 37 
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             102 (101.57)   3555 / 35 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              101 (100.61)   5634 / 56 
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          100 ( 99.98)   4199 / 42 
 33  Małgorzata Sikora        Kraków             100 ( 99.80)   4391 / 44 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 35  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 36  Krzysztof Wysoczański    Kraków              90 ( 90.15)   7392 / 82 
 37  Aneta Bugaj              Zawiercie           74 ( 74.20)   3636 / 49 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Marcin Kowalczyk         Olkusz              74 ( 74.38)    967 / 13 
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 43  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała      110 (110.18)   1212 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 49  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 50  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              79 ( 79.43)    556 / 7  
 51  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 52  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 53  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 54  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 55  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 56  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 57  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 58  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 59  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 60  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 62  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 63  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 64  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 65  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 70  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 71  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 72  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 73  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 74  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 75  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 76  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          150 (150.00)    150 / 1  
 77  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 78  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 79  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 20  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 21  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 22  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 23  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 24  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 25  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 26  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 27  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 28  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 29  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 30  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 31  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 32  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 33  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 34  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 35  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 36  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 37  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 38  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 39  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 40  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 41  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 42  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 43  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 44  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 45  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 46  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 47  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 48  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 49  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 50  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 51  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 52  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 53  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 54  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 55  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 56  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 57  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 58  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 59  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 60  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 63  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 64  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 65  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 66  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 67  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 68  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 69  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 70  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 71  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 72  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 73  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 74  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 75  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 76  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 77  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 78  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 79  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 80  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 81  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 82  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 83  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 84  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 85  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 86  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 87  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 88  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 89  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 90  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 91  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 92  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 93  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 94  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 95  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        124   +  499:326   174
   2    2    3  Artur Irzyk            130   -  343:409    80
   3    4    9  Marcin Kowalczyk       100   +  453:280   150
   4    2    6  Mariusz Grodek         109   +  575:225   159
   5    1   10  Marcin Figiel          125   +  363:297   175
   6    1    2  Justyna Fugiel         141   +  529:298   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.83


  2  Justyna Fugiel          141 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Mariusz Grodek         109   +  560:275   159
   2    1    4  Tomasz Ciejka          126   -  376:410    76
   3    2    3  Artur Irzyk            130   +  449:363   180
   4    1   10  Marcin Figiel          125   +  447:303   175
   5    2   11  Przemysław Herdzina    128   +  318:277   178
   6    1    1  Kamil Górka            141   -  298:529    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.17


  3  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  346:481    50
   2    2    1  Kamil Górka            141   +  409:343   191
   3    2    2  Justyna Fugiel         141   -  363:449    91
   4            PAUZA
   5    5    5  Andrzej Rakoczy        124   -  313:350    74
   6    6    9  Marcin Kowalczyk       100   +  484:211   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.20


  4  Tomasz Ciejka           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Aneta Bugaj            100   +  464:270   150
   2    1    2  Justyna Fugiel         141   +  410:376   191
   3    1   10  Marcin Figiel          125   -  311:403    75
   4    3    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  381:385    50
   5    3    6  Mariusz Grodek         109   +  484:297   159
   6    2   10  Marcin Figiel          125   +  425:346   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


  5  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  326:499    91
   2    4    6  Mariusz Grodek         109   -  331:349    59
   3    5    8  Aneta Bugaj            100   +  412:387   150
   4    5   13  Łukasz Bobowski        116   +  417:353   166
   5    5    3  Artur Irzyk            130   +  350:313   180
   6    3   11  Przemysław Herdzina    128   -  349:391    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.67


  6  Mariusz Grodek          109 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         141   -  275:560    91
   2    4    5  Andrzej Rakoczy        124   +  349:331   174
   3    3    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  366:297   150
   4    2    1  Kamil Górka            141   -  225:575    91
   5    3    4  Tomasz Ciejka          126   -  297:484    76
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.40


  7  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            130   +  481:346   180
   2    3   10  Marcin Figiel          125   -  400:433    75
   3    3    6  Mariusz Grodek         109   -  297:366    59
   4    3    4  Tomasz Ciejka          126   +  385:381   176
   5    4   15  Grzegorz Wilk          127   -  335:339    77
   6    4   17  Tomasz Górka           112   +  409:345   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


  8  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          126   -  270:464    76
   2    5    9  Marcin Kowalczyk       100   -  323:336    50
   3    5    5  Andrzej Rakoczy        124   -  387:412    74
   4    6   12  Agnieszka Krupka       108   -  254:397    58
   5    7   14  Danuta Szturc          100   +  334:323   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.60


  9  Marcin Kowalczyk        100 Olkusz            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Marcin Figiel          125   -  277:441    75
   2    5    8  Aneta Bugaj            100   +  336:323   150
   3    4    1  Kamil Górka            141   -  280:453    91
   4    4   11  Przemysław Herdzina    128   -  112:532    78
   5    6   13  Łukasz Bobowski        116   -  285:406    66
   6    6    3  Artur Irzyk            130   -  211:484    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 10  Marcin Figiel           125 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Marcin Kowalczyk       100   +  441:277   150
   2    3    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  433:400   150
   3    1    4  Tomasz Ciejka          126   +  403:311   176
   4    1    2  Justyna Fugiel         141   -  303:447    91
   5    1    1  Kamil Górka            141   -  297:363    91
   6    2    4  Tomasz Ciejka          126   -  346:425    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.33


 11  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   12  Agnieszka Krupka       108   +  424:294   158
   4    4    9  Marcin Kowalczyk       100   +  532:112   150
   5    2    2  Justyna Fugiel         141   -  277:318    91
   6    3    5  Andrzej Rakoczy        124   +  391:349   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.25


 12  Agnieszka Krupka        108 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   11  Przemysław Herdzina    128   -  294:424    78
   4    6    8  Aneta Bugaj            100   +  397:254   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.00


 13  Łukasz Bobowski         116 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    5  Andrzej Rakoczy        124   -  353:417    74
   5    6    9  Marcin Kowalczyk       100   +  406:285   150
   6    5   15  Grzegorz Wilk          127   -  277:395    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


 14  Danuta Szturc           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7    8  Aneta Bugaj            100   -  323:334    50
   6    7   16  Krzysztof Ufir         100   -  242:332    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 15  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  339:335   150
   6    5   13  Łukasz Bobowski        116   +  395:277   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.00


 16  Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    7   14  Danuta Szturc          100   +  332:242   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 17  Tomasz Górka            112 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    4    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  345:409    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00