Numer turnieju: 263
Data: 28 lutego 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Marcin Figiel           123 Zawichost           2428  5.0
  2.Kamil Górka             139 Łęczna              2398  5.0
  3.Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa            2125  4.0
  4.Łukasz Bobowski         115 Suchedniów          2193  3.0
  5.Grzegorz Wilk           130 Kraków              2147  3.0
  6.Marta Dobrzańska        104 Kraków              2163  2.0
  7.Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ           1665  2.0
  8.Jan Kozłowski           122 Kraków              1579  2.0
  9.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1478  2.0
 10.Maciej Chmielowski      102 Kraków              1405  2.0
 11.Grzegorz Kwiecień       119 Kraków              1149  2.0
 12.Agnieszka Krupka        108 Krosno               813  2.0
 13.Tomasz Figiel           102 Zawichost           2074  1.0
 14.Przemysław Herdzina     132 Kraków              1449  1.0
 15.Justyna Fugiel          140 Sandomierz          1347  1.0
 16.Tomasz Górka            112 Łęczna               650  1.0
 17.Jerzy Matyasik          108 Kraków              1264  0.5
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (139.92)  13992 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         138 (138.03)  13803 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.66)  13366 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             130 (130.26)  13026 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.11)  13011 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             128 (128.27)  12827 / 100
  8  Marcin Figiel            Zawichost          126 (125.67)   8294 / 66 
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (125.64)  12564 / 100
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.82)  12382 / 100
 12  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.82)  12082 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.18)  12018 / 100
 14  Grzegorz Kwiecień        Kraków             119 (119.32)  11932 / 100
 15  Arkadiusz Biegun         Kraków             119 (118.93)   4995 / 42 
 16  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         115 (115.14)  11514 / 100
 18  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.14)  11414 / 100
 19  Tomasz Górka             Łęczna             111 (111.02)  11102 / 100
 20  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.61)  11061 / 100
 22  Tomasz Lempart           Kraków             110 (109.80)   8674 / 79 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             109 (108.79)  10879 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             106 (105.65)  10565 / 100
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 26  Piotr Adamczyk           Tarnów             104 (103.83)   2388 / 23 
 27  Maciej Chmielowski       Kraków             104 (103.79)   4048 / 39 
 28  Krzysztof Leśniak        Kraków             103 (102.95)   3809 / 37 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.70)  10170 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              100 (100.43)   5122 / 51 
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          100 (100.30)   5416 / 54 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków             100 ( 99.80)   4391 / 44 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 34  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 35  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.53)   7872 / 86 
 36  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 37  Aneta Bugaj              Zawiercie           74 ( 74.20)   3636 / 49 
 38  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 
 39  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 71.72)   2582 / 36 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.92)   1416 / 13 
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 43  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 46  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 47  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 48  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               146 (146.00)    876 / 6  
 51  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 52  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 53  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          109 (109.33)    656 / 6  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 55  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 56  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 57  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 58  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 59  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 62  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 63  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 64  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 65  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 70  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 71  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 72  Małgorzata Kasprzyk      Kraków             117 (116.50)    233 / 2  
 73  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 74  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 75  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 76  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 77  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 78  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 79  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 20  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 21  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 22  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 23  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 24  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 25  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 26  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 27  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 28  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 29  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 30  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 31  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 32  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 33  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 34  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 35  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 36  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 37  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 38  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 39  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 40  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 41  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 42  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 43  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 44  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 45  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 46  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 47  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 48  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 49  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 50  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 51  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 52  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 53  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 54  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 55  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 56  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 57  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 58  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 59  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 60  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 61  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 62  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 63  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 64  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 65  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 66  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 67  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 68  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 69  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 70  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 71  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 72  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 73  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 74  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 75  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 76  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 77  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 78  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 79  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 80  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 81  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 82  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 83  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 84  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 85  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 86  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 87  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 88  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 89  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 90  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 91  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 92  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 93  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 94  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 95  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 96  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
 

 

  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Łukasz Bobowski        115   +  371:365   165
   2    1    8  Maciej Chmielowski     102   +  461:265   152
   3    2    4  Jan Kozłowski          122   -  422:438    72
   4    3    2  Grzegorz Wilk          130   +  408:344   180
   5    2   15  Przemysław Herdzina    132   +  406:333   182
   6    1   14  Mariusz Wrześniewski   133   +  330:322   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.67


  2  Grzegorz Wilk           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Marta Dobrzańska       104   +  314:288   154
   2    2    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  428:404   150
   3    1    3  Marcin Figiel          123   -  303:447    73
   4    3    1  Kamil Górka            139   -  344:408    89
   5    5    7  Tomasz Figiel          102   -  342:380    52
   6    5    7  Tomasz Figiel          102   +  416:342   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.67


  3  Marcin Figiel           123 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Tomasz Figiel          102   +  411:320   152
   2    3   11  Jerzy Matyasik         108   +  427:364   158
   3    1    2  Grzegorz Wilk          130   +  447:303   180
   4    1    4  Jan Kozłowski          122   +  342:276   172
   5    1   14  Mariusz Wrześniewski   133   -  351:394    83
   6    2   15  Przemysław Herdzina    132   +  450:330   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.50


  4  Jan Kozłowski           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Maciej Chmielowski     102   -  352:479    52
   2    5    7  Tomasz Figiel          102   +  513:389   152
   3    2    1  Kamil Górka            139   +  438:422   189
   4    1    3  Marcin Figiel          123   -  276:342    73
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  5  Łukasz Bobowski         115 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  365:371    89
   2    4   10  Justyna Fugiel         140   +  433:267   190
   3    4   13  Tomasz Górka           112   +  324:266   162
   4    2   14  Mariusz Wrześniewski   133   -  308:491    83
   5    4   12  Krzysztof Ufir         100   -  352:431    50
   6    3    6  Marta Dobrzańska       104   +  411:337   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.33


  6  Marta Dobrzańska        104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Grzegorz Wilk          130   -  288:314    80
   2    7   14  Mariusz Wrześniewski   133   -  386:398    83
   3    7   10  Justyna Fugiel         140   -  333:389    90
   4    8    7  Tomasz Figiel          102   +  375:309   152
   5    3   17  Grzegorz Kwiecień      119   +  444:298   169
   6    3    5  Łukasz Bobowski        115   -  337:411    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.50


  7  Tomasz Figiel           102 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Figiel          123   -  320:411    73
   2    5    4  Jan Kozłowski          122   -  389:513    72
   3    6   12  Krzysztof Ufir         100   -  334:348    50
   4    8    6  Marta Dobrzańska       104   -  309:375    54
   5    5    2  Grzegorz Wilk          130   +  380:342   180
   6    5    2  Grzegorz Wilk          130   -  342:416    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.83


  8  Maciej Chmielowski      102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Jan Kozłowski          122   +  479:352   172
   2    1    1  Kamil Górka            139   -  265:461    89
   3    3    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  400:309   150
   4    4   15  Przemysław Herdzina    132   -  261:424    82
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.25


  9  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Justyna Fugiel         140   +  422:342   190
   2    2    2  Grzegorz Wilk          130   -  404:428    80
   3    3    8  Maciej Chmielowski     102   -  309:400    52
   4    6   11  Jerzy Matyasik         108   +  343:302   158
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


 10  Justyna Fugiel          140 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  342:422    50
   2    4    5  Łukasz Bobowski        115   -  267:433    65
   3    7    6  Marta Dobrzańska       104   +  389:333   154
   4    7   17  Grzegorz Kwiecień      119   -  349:351    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.50


 11  Jerzy Matyasik          108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    3  Marcin Figiel          123   -  364:427    73
   3    5   14  Mariusz Wrześniewski   133   -  298:520    83
   4    6    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  302:343    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.67


 12  Krzysztof Ufir          100 Nowy_Targ         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   13  Tomasz Górka           112   -  372:384    62
   3    6    7  Tomasz Figiel          102   +  348:334   152
   4    5   16  Agnieszka Krupka       108   -  286:410    58
   5    4    5  Łukasz Bobowski        115   +  431:352   165
   6    4   17  Grzegorz Kwiecień      119   -  228:500    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.20


 13  Tomasz Górka            112 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   12  Krzysztof Ufir         100   +  384:372   150
   3    4    5  Łukasz Bobowski        115   -  266:324    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.50


 14  Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    6  Marta Dobrzańska       104   +  398:386   154
   3    5   11  Jerzy Matyasik         108   +  520:298   158
   4    2    5  Łukasz Bobowski        115   +  491:308   165
   5    1    3  Marcin Figiel          123   +  394:351   173
   6    1    1  Kamil Górka            139   -  322:330    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.80


 15  Przemysław Herdzina     132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   16  Agnieszka Krupka       108   -  362:403    58
   4    4    8  Maciej Chmielowski     102   +  424:261   152
   5    2    1  Kamil Górka            139   -  333:406    89
   6    2    3  Marcin Figiel          123   -  330:450    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.00


 16  Agnieszka Krupka        108 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   15  Przemysław Herdzina    132   +  403:362   182
   4    5   12  Krzysztof Ufir         100   +  410:286   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 166.00


 17  Grzegorz Kwiecień       119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    7   10  Justyna Fugiel         140   +  351:349   190
   5    3    6  Marta Dobrzańska       104   -  298:444    54
   6    4   12  Krzysztof Ufir         100   +  500:228   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.33