Numer turnieju: 265
Data: 13 marca 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2374  5.0
  2.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2568  4.0
  3.Małgorzata Sulejewska   118 Kraków              2285  4.0
  4.Tomasz Górka            111 Łęczna              2179  3.5
  5.Grzegorz Wilk           130 Kraków              2335  3.0
  6.Tomasz Figiel           101 Zawichost           2151  2.5
  7.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2268  2.0
  8.Kamil Górka             141 Łęczna              2217  2.0
  9.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2185  2.0
 10.Przemysław Herdzina     130 Kraków              1543  2.0
 11.Mariusz Grodek          111 Olsztyn             1383  1.5
 12.Agnieszka Krupka        109 Krosno              1166  1.0
 13.Jan Kozłowski           121 Kraków               366  1.0
 14.Małgorzata Sikora       100 Kraków               587  0.5
 

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.22)  14122 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         138 (137.55)  13755 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           136 (135.99)  13599 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             132 (131.72)  13172 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.91)  12891 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             128 (128.34)  12834 / 100
  8  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (124.21)  12421 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          124 (123.67)   8904 / 72 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (123.24)  12324 / 100
 12  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.55)  12055 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (119.74)  11974 / 100
 14  Grzegorz Kwiecień        Kraków             119 (119.32)  11932 / 100
 15  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 16  Arkadiusz Biegun         Kraków             115 (115.21)   5530 / 48 
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         114 (114.29)  11429 / 100
 18  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.14)  11414 / 100
 19  Tomasz Górka             Łęczna             114 (113.77)  11377 / 100
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (111.47)  11147 / 100
 21  Michał Borejko           Wrocław            111 (110.65)   2545 / 23 
 22  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.00)   2180 / 20 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             109 (108.84)  10884 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             106 (105.65)  10565 / 100
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 27  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.95)   4198 / 40 
 28  Krzysztof Le¶niak        Kraków             104 (104.42)   3759 / 36 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.70)  10170 / 100
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               98 ( 98.41)   4822 / 49 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              98 ( 97.96)   4506 / 46 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 34  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 35  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.53)   7872 / 86 
 36  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 37  Aneta Bugaj              Zawiercie           74 ( 74.20)   3636 / 49 
 38  Tomasz Ruciński          Kraków              72 ( 72.46)   1884 / 26 
 39  Karolina WoĽny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.92)   1416 / 13 
 42  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               147 (147.08)   1765 / 12 
 43  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 49  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 50  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 51  Adam Weremczuk           ŁódĽ               146 (146.00)    876 / 6  
 52  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 53  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 55  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 56  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 57  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 58  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 59  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 62  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 63  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 64  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 65  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 66  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 69  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 70  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 71  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 72  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 73  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 74  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 75  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 76  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 77  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 79  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 80  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 20  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 21  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 22  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 23  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 24  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 25  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 26  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 27  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                                   / 9  
 28  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 29  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 30  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 31  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 32  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 33  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 34  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 35  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 36  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 37  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 38  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 39  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 40  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 41  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 42  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 43  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 44  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 45  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 48  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 49  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 50  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 51  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 52  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 53  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 54  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 55  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 56  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 58  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 59  Jarosław Mi¶tak          Kraków                                 / 10 
 60  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 61  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 62  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 64  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 65  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 66  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 67  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 68  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 69  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 70  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 71  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 72  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 73  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 74  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 75  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 76  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 77  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 78  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 79  Michał Stru¶             Kraków                                 / 3  
 80  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 81  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 82  Monika ¦cisłowska        Chrzanów                               / 17 
 83  Przemysław ¦lizowski     Kraków                                 / 2  
 84  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 85  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 86  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 87  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 88  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 89  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 90  Marcin Wa¶niowski        Bochnia                                / 5  
 91  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 92  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 93  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 94  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 95  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 96  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 97  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
 

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        121   +  419:355   171
   2    1    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  309:347    68
   3    4    7  Łukasz Bobowski        117   +  435:369   167
   4    3    2  Justyna Fugiel         137   -  407:495    87
   5    4    3  Grzegorz Wilk          130   -  321:637    80
   6    4   13  Przemysław Herdzina    130   -  326:420    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.83


  2  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  394:412    68
   2    5    7  Łukasz Bobowski        117   -  419:427    67
   3    5   13  Przemysław Herdzina    130   +  379:367   180
   4    3    1  Kamil Górka            141   +  495:407   191
   5    1   11  Tomasz Górka           111   +  467:230   161
   6    2    3  Grzegorz Wilk          130   +  414:317   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.17


  3  Grzegorz Wilk           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Łukasz Bobowski        117   +  418:334   167
   2    2   10  Mariusz Grodek         111   +  387:383   161
   3    1   11  Tomasz Górka           111   -  293:463    61
   4    2    4  Tomasz Ciejka          124   -  283:418    74
   5    4    1  Kamil Górka            141   +  637:321   191
   6    2    2  Justyna Fugiel         137   -  317:414    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


  4  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Tomasz Figiel          101   +  417:395   151
   2    3   11  Tomasz Górka           111   -  325:370    61
   3    3   10  Mariusz Grodek         111   +  434:296   161
   4    2    3  Grzegorz Wilk          130   +  418:283   180
   5    2    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  432:313   168
   6    1   11  Tomasz Górka           111   +  348:318   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.00


  5  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  355:419    91
   2    4    8  Tomasz Figiel          101   -  344:396    51
   3    6   12  Agnieszka Krupka       109   +  416:362   159
   4    5    7  Łukasz Bobowski        117   -  337:463    67
   5    5   13  Przemysław Herdzina    130   +  378:358   180
   6    5    8  Tomasz Figiel          101   -  355:420    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.83


  6  Małgorzata Sulejewska   118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         137   +  412:394   187
   2    1    1  Kamil Górka            141   +  347:309   191
   3    2    8  Tomasz Figiel          101   +  410:348   151
   4    1   11  Tomasz Górka           111   -  365:498    61
   5    2    4  Tomasz Ciejka          124   -  313:432    74
   6    3    7  Łukasz Bobowski        117   +  438:293   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


  7  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Grzegorz Wilk          130   -  334:418    80
   2    5    2  Justyna Fugiel         137   +  427:419   187
   3    4    1  Kamil Górka            141   -  369:435    91
   4    5    5  Andrzej Rakoczy        121   +  463:337   171
   5    3   12  Agnieszka Krupka       109   -  382:446    59
   6    3    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  293:438    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.33


  8  Tomasz Figiel           101 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          124   -  395:417    74
   2    4    5  Andrzej Rakoczy        121   +  396:344   171
   3    2    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  348:410    68
   4    4   14  Jan Kozłowski          121   -  292:366    71
   5            PAUZA
   6    5    5  Andrzej Rakoczy        121   +  420:355   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00


  9  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Grodek         111   -  287:404    61
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 61.00


 10  Mariusz Grodek          111 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Małgorzata Sikora      100   +  404:287   150
   2    2    3  Grzegorz Wilk          130   -  383:387    80
   3    3    4  Tomasz Ciejka          124   -  296:434    74
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.33


 11  Tomasz Górka            111 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Tomasz Ciejka          124   +  370:325   174
   3    1    3  Grzegorz Wilk          130   +  463:293   180
   4    1    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  498:365   168
   5    1    2  Justyna Fugiel         137   -  230:467    87
   6    1    4  Tomasz Ciejka          124   -  318:348    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.60


 12  Agnieszka Krupka        109 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    5  Andrzej Rakoczy        121   -  362:416    71
   4    6   13  Przemysław Herdzina    130   -  358:398    80
   5    3    7  Łukasz Bobowski        117   +  446:382   167
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.00


 13  Przemysław Herdzina     130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    2  Justyna Fugiel         137   -  367:379    87
   4    6   12  Agnieszka Krupka       109   +  398:358   159
   5    5    5  Andrzej Rakoczy        121   -  358:378    71
   6    4    1  Kamil Górka            141   +  420:326   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


 14  Jan Kozłowski           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    8  Tomasz Figiel          101   +  366:292   151
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.00