Numer turnieju: 266
Data: 27 marca 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2304  5.0
  2.Adam Weremczuk          100 Łódź                2297  5.0
  3.Przemysław Herdzina     132 Kraków              2403  4.0
  4.Dariusz Dzierża         128 Kraków              1997  4.0
  5.Arkadiusz Biegun        115 Kraków              2376  3.0
  6.Kamil Górka             141 Łęczna              2357  3.0
  7.Mariusz Grodek          111 Olsztyn             2180  3.0
  8.Justyna Fugiel          138 Sandomierz          2000  3.0
  9.Paweł Kowalski          114 Kutno               2281  2.0
 10.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          2238  2.0
 11.Tomasz Górka            114 Łęczna              1444  2.0
 12.Marcin Figiel           124 Zawichost           2020  1.5
 13.Jerzy Matyasik          106 Kraków              2186  1.0
 14.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1337  0.5
  

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (140.80)  14080 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.99)  13599 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.88)  13488 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             132 (132.13)  13213 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.91)  12891 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (128.50)  12850 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (125.97)  12597 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Michał Borejko           Wrocław            123 (123.47)   2099 / 17 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (123.24)  12324 / 100
 12  Marcin Figiel            Zawichost          122 (121.88)   9385 / 77 
 13  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.55)  12055 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (119.74)  11974 / 100
 15  Grzegorz Kwiecień        Kraków             119 (119.32)  11932 / 100
 16  Katarzyna Małek          Mielec             119 (118.65)   8068 / 68 
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.74)   6250 / 54 
 18  Paweł Kowalski           Kutno              115 (114.87)  11487 / 100
 19  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (112.85)  11285 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             113 (112.66)  11266 / 100
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (111.23)  11123 / 100
 22  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             109 (108.84)  10884 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 26  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.95)   4198 / 40 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             104 (104.42)   3759 / 36 
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             104 (103.85)  10385 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.70)  10170 / 100
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               99 ( 98.80)   4545 / 46 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              98 ( 97.96)   4506 / 46 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 34  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 35  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.53)   7872 / 86 
 36  Tomasz Ruciński          Kraków              79 ( 78.62)   1258 / 16 
 37  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 38  Aneta Bugaj              Zawiercie           74 ( 74.13)   3929 / 53 
 39  Karolina Woźny           Kraków              72 ( 71.81)   1149 / 16 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 41  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.92)   1416 / 13 
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 43  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 45  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 49  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 50  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 51  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 52  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 53  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 55  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 56  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 57  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 58  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 59  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 62  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 63  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 64  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 65  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 66  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 69  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 70  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 71  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 72  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 73  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 74  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 75  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 76  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 77  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 79  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 80  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 20  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 21  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 22  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 23  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 24  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 25  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 26  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 27  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 28  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 29  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 30  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 31  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 32  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 33  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 34  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 35  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 36  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 37  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 38  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 39  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 40  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 41  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 42  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 43  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 44  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 45  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 48  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 49  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 50  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 51  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 52  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 53  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 54  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 55  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 56  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 58  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 59  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 60  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 61  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 62  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 64  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 65  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 66  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 67  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 68  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 69  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 70  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 71  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 72  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 73  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 74  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 75  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 76  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 77  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 78  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 79  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 80  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 81  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 82  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 83  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 84  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 85  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 86  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 87  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 88  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 89  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 90  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 91  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 92  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 93  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 94  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 95  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 96  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 97  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
 

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Arkadiusz Biegun       115   -  336:464    65
   2    4    2  Przemysław Herdzina    132   -  395:474    82
   3    6    4  Marcin Figiel          124   -  270:403    74
   4    7   10  Aneta Bugaj            100   +  456:309   150
   5    6    8  Jerzy Matyasik         106   +  372:366   156
   6    5    8  Jerzy Matyasik         106   +  528:346   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


  2  Przemysław Herdzina     132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Łukasz Bobowski        114   -  353:381    64
   2    4    1  Kamil Górka            141   +  474:395   191
   3    3   13  Dariusz Dzierża        128   -  328:356    78
   4    5    4  Marcin Figiel          124   +  421:328   174
   5    3    7  Paweł Kowalski         114   +  436:373   164
   6    3    7  Paweł Kowalski         114   +  391:326   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.17


  3  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Paweł Kowalski         114   +  421:338   164
   2    1    5  Arkadiusz Biegun       115   +  347:319   165
   3    1   11  Mariusz Grodek         111   +  365:364   161
   4    1    9  Adam Weremczuk         100   +  435:382   150
   5    1   13  Dariusz Dzierża        128   -  371:517    78
   6    2    5  Arkadiusz Biegun       115   +  365:310   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.17


  4  Marcin Figiel           124 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Jerzy Matyasik         106   -  284:346    56
   2    7    7  Paweł Kowalski         114   -  345:476    64
   3    6    1  Kamil Górka            141   +  403:270   191
   4    5    2  Przemysław Herdzina    132   -  328:421    82
   5    5   14  Justyna Fugiel         138   -  360:457    88
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.20


  5  Arkadiusz Biegun        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   +  464:336   191
   2    1    3  Tomasz Ciejka          124   -  319:347    74
   3    5    8  Jerzy Matyasik         106   +  427:412   156
   4    2   11  Mariusz Grodek         111   -  343:460    61
   5    4    6  Łukasz Bobowski        114   +  513:390   164
   6    2    3  Tomasz Ciejka          124   -  310:365    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


  6  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Przemysław Herdzina    132   +  381:353   182
   2    2    9  Adam Weremczuk         100   -  305:362    50
   3    4    7  Paweł Kowalski         114   -  386:428    64
   4    4   14  Justyna Fugiel         138   +  384:304   188
   5    4    5  Arkadiusz Biegun       115   -  390:513    65
   6    4   14  Justyna Fugiel         138   -  392:412    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.17


  7  Paweł Kowalski          114 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          124   -  338:421    74
   2    7    4  Marcin Figiel          124   +  476:345   174
   3    4    6  Łukasz Bobowski        114   +  428:386   164
   4    3   13  Dariusz Dzierża        128   -  340:404    78
   5    3    2  Przemysław Herdzina    132   -  373:436    82
   6    3    2  Przemysław Herdzina    132   -  326:391    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.00


  8  Jerzy Matyasik          106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Marcin Figiel          124   +  346:284   174
   2    3   11  Mariusz Grodek         111   -  335:526    61
   3    5    5  Arkadiusz Biegun       115   -  412:427    65
   4    6   12  Tomasz Górka           114   -  381:391    64
   5    6    1  Kamil Górka            141   -  366:372    91
   6    5    1  Kamil Górka            141   -  346:528    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.00


  9  Adam Weremczuk          100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Aneta Bugaj            100   +  462:289   150
   2    2    6  Łukasz Bobowski        114   +  362:305   164
   3    2   14  Justyna Fugiel         138   +  359:322   188
   4    1    3  Tomasz Ciejka          124   -  382:435    74
   5    2   11  Mariusz Grodek         111   +  390:389   161
   6    1   13  Dariusz Dzierża        128   +  342:324   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.50


 10  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Adam Weremczuk         100   -  289:462    50
   2    6   14  Justyna Fugiel         138   -  192:505    88
   3    7   12  Tomasz Górka           114   -  247:414    64
   4    7    1  Kamil Górka            141   -  309:456    91
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.25


 11  Mariusz Grodek          111 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Tomasz Górka           114   +  441:322   164
   2    3    8  Jerzy Matyasik         106   +  526:335   156
   3    1    3  Tomasz Ciejka          124   -  364:365    74
   4    2    5  Arkadiusz Biegun       115   +  460:343   165
   5    2    9  Adam Weremczuk         100   -  389:390    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.80


 12  Tomasz Górka            114 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Mariusz Grodek         111   -  322:441    61
   2    5   13  Dariusz Dzierża        128   -  317:396    78
   3    7   10  Aneta Bugaj            100   +  414:247   150
   4    6    8  Jerzy Matyasik         106   +  391:381   156
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.25


 13  Dariusz Dzierża         128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   12  Tomasz Górka           114   +  396:317   164
   3    3    2  Przemysław Herdzina    132   +  356:328   182
   4    3    7  Paweł Kowalski         114   +  404:340   164
   5    1    3  Tomasz Ciejka          124   +  517:371   174
   6    1    9  Adam Weremczuk         100   -  324:342    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.80


 14  Justyna Fugiel          138 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   10  Aneta Bugaj            100   +  505:192   150
   3    2    9  Adam Weremczuk         100   -  322:359    50
   4    4    6  Łukasz Bobowski        114   -  304:384    64
   5    5    4  Marcin Figiel          124   +  457:360   174
   6    4    6  Łukasz Bobowski        114   +  412:392   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.40