Numer turnieju: 267
Data: 3 kwietnia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             141 Łęczna              1957  4.0
  2.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          1957  3.0
  3.Tomasz Ciejka           126 Kraków              1886  3.0
  4.Przemysław Herdzina     132 Kraków              1514  2.0
  5.Agnieszka Krupka        109 Krosno              1141  2.0
  6.Paweł Kowalski          115 Kutno               1324  1.5
  7.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1726  1.0
  8.Grzegorz Kwiecień       119 Kraków              1177  1.0
  9.Tomasz Górka            113 Łęczna              1065  1.0
 10.Jan Kozłowski           121 Kraków               774  1.0  

 


RANKING (z dnia 3 kwietnia 2008 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (140.55)  14055 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.99)  13599 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.00)  13400 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.34)  13134 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.91)  12891 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (128.50)  12850 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             128 (127.76)  12776 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Michał Borejko           Wrocław            123 (123.47)   2099 / 17 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (123.24)  12324 / 100
 12  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.15)   7635 / 62 
 13  Marcin Figiel            Zawichost          122 (121.88)   9385 / 77 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (119.74)  11974 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             119 (119.19)  11919 / 100
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             118 (118.18)  11818 / 100
 17  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.96)   5566 / 48 
 18  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.23)  11423 / 100
 19  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (112.85)  11285 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             113 (112.80)  11280 / 100
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (111.23)  11123 / 100
 22  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             109 (109.05)  10905 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 26  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.95)   4198 / 40 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             104 (104.42)   3759 / 36 
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             104 (103.85)  10385 / 100
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.70)  10170 / 100
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               99 ( 98.80)   4545 / 46 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków              98 ( 97.96)   4506 / 46 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 34  Paulina Mech             Kraków              95 ( 95.04)   2186 / 23 
 35  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.54)   8330 / 91 
 36  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 37  Aneta Bugaj              Zawiercie           74 ( 74.13)   3929 / 53 
 38  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.53)   1088 / 15 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 40  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.92)   1416 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 42  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 43  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 44  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 45  Tomasz Ruciński          Kraków              80 ( 79.82)    878 / 11 
 46  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 47  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 48  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 49  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 50  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 51  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 52  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 53  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 55  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 56  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 57  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 58  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 59  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 61  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 62  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 63  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 64  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 65  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 66  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 67  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 68  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 69  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 70  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 71  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 72  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 73  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 74  Piotr Andronowski        Kraków              74 ( 74.00)    148 / 2  
 75  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 76  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 77  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 78  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 79  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 80  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  2  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  3  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  4  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  5  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  6  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  7  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  8  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
  9  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 10  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 11  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 12  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 13  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 14  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 15  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 16  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 17  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 18  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 19  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 20  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 21  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 22  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 23  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 24  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 25  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 26  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 27  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 28  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 29  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 30  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 31  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 32  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 33  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 34  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 35  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 36  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 37  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 38  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 39  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 40  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 41  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 42  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 43  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 44  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 45  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 48  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 49  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 50  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 51  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 52  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 53  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 54  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 55  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 56  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 57  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 58  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 59  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 60  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 61  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 62  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 63  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 64  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 65  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 66  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 67  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 68  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 69  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 70  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 71  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 72  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 73  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 74  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 75  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 76  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 77  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 78  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 79  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 80  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 81  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 82  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 83  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 84  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 85  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 86  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 87  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 88  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 89  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 90  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 91  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 92  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 93  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 94  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 95  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 96  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 97  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 

 

 

tyci

  1  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Paweł Kowalski         115   +  483:350   165
   2    1    2  Tomasz Ciejka          126   -  311:391    76
   3    2    8  Przemysław Herdzina    132   -  318:406    82
   4    1    5  Kamil Górka            141   +  416:410   191
   5    2    8  Przemysław Herdzina    132   +  429:408   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.20


  2  Tomasz Ciejka           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Krzysztof Wysoczański  100   +  414:363   150
   2    1    1  Justyna Fugiel         135   +  391:311   185
   3    1    5  Kamil Górka            141   -  359:371    91
   4    2    8  Przemysław Herdzina    132   +  360:317   182
   5    1    5  Kamil Górka            141   -  362:389    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.80


  3  Paweł Kowalski          115 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         135   -  350:483    85
   2    3    6  Tomasz Górka           113   -  277:426    63
   3    4   10  Jan Kozłowski          121   +  397:340   171
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.33


  4  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          126   -  363:414    76
   2    2    5  Kamil Górka            141   -  332:356    91
   3    3    6  Tomasz Górka           113   +  358:331   163
   4    3    7  Agnieszka Krupka       109   -  311:391    59
   5    3    9  Grzegorz Kwiecień      119   -  362:462    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.60


  5  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Tomasz Górka           113   +  431:308   163
   2    2    4  Krzysztof Wysoczański  100   +  356:332   150
   3    1    2  Tomasz Ciejka          126   +  371:359   176
   4    1    1  Justyna Fugiel         135   -  410:416    85
   5    1    2  Tomasz Ciejka          126   +  389:362   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  6  Tomasz Górka            113 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Kamil Górka            141   -  308:431    91
   2    3    3  Paweł Kowalski         115   +  426:277   165
   3    3    4  Krzysztof Wysoczański  100   -  331:358    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  7  Agnieszka Krupka        109 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    8  Przemysław Herdzina    132   -  322:383    82
   3    5    9  Grzegorz Kwiecień      119   +  428:379   169
   4    3    4  Krzysztof Wysoczański  100   +  391:311   150
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.67


  8  Przemysław Herdzina     132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Agnieszka Krupka       109   +  383:322   159
   3    2    1  Justyna Fugiel         135   +  406:318   185
   4    2    2  Tomasz Ciejka          126   -  317:360    76
   5    2    1  Justyna Fugiel         135   -  408:429    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.25


  9  Grzegorz Kwiecień       119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    7  Agnieszka Krupka       109   -  379:428    59
   4    4   10  Jan Kozłowski          121   -  336:434    71
   5    3    4  Krzysztof Wysoczański  100   +  462:362   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33


 10  Jan Kozłowski           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    3  Paweł Kowalski         115   -  340:397    65
   4    4    9  Grzegorz Kwiecień      119   +  434:336   169
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00