Numer turnieju: 269
Data: 24 kwietnia 2008 r.



MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             141 Łęczna              2639  5.0
  2.Tomasz Ciejka           127 Kraków              2373  4.0
  3.Łukasz Bobowski         115 Suchedniów          2261  4.0
  4.Paweł Kowalski          114 Kutno               1963  3.0
  5.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            1959  2.5
  6.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          2250  2.0
  7.Grzegorz Kwiecień       117 Kraków              1525  2.0
  8.Marta Dobrzańska        102 Kraków              1423  1.0
  9.Tomasz Górka            116 Łęczna               873  1.0
 10.Jan Kozłowski           118 Kraków               743  1.0
 11.Paulina Mech            100 Kraków               673  0.0
 12.Agnieszka Krupka        109 Krosno               350  0.0
   

 


RANKING (z dnia 24 kwietnia 2008 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (140.73)  14073 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.96)  13396 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (133.95)  13395 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (130.94)  13094 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.32)  12932 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (128.50)  12850 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.48)  12748 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Katarzyna Małek          Mielec             121 (120.93)   6772 / 56 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.57)  12057 / 100
 12  Marcin Figiel            Zawichost          120 (120.16)   9733 / 81 
 13  Jan Kozłowski            Kraków             118 (118.35)  11835 / 100
 14  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (117.91)  11791 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.36)  11736 / 100
 16  Tomasz Górka             Łęczna             116 (116.09)  11609 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.52)  11552 / 100
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.60)   4771 / 42 
 19  Paweł Kowalski           Kutno              113 (113.08)  11308 / 100
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.34)  11234 / 100
 21  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (108.14)  10706 / 99 
 23  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.20)  10520 / 100
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 26  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.95)   4198 / 40 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             104 (104.42)   3759 / 36 
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.98)  10198 / 100
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 30  Małgorzata Sikora        Kraków             100 (100.28)   4312 / 43 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               99 ( 98.80)   4545 / 46 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 33  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 34  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.54)   8330 / 91 
 35  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 36  Aneta Bugaj              Zawiercie           76 ( 76.00)   4256 / 56 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 38  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.92)   1416 / 13 
 39  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 41  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Michał Borejko           Wrocław            133 (133.27)   1466 / 11 
 44  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 45  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 46  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 47  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 48  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 51  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 52  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 53  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 54  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 55  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 56  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 57  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 58  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 59  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 61  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 62  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 63  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 64  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 65  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 70  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 71  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 72  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 73  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 74  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 75  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 77  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 78  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  9  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 10  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 11  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 12  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 13  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 14  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 15  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 19  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 20  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 21  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 22  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 23  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 24  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 25  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 26  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 27  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 28  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 29  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 30  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 31  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 32  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 33  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 34  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 35  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 36  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 37  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 38  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 39  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 40  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 41  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 42  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 43  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 44  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 45  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 46  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 49  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 50  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 51  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 52  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 53  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 54  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 55  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 56  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 57  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 58  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 59  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 60  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 61  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 62  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 63  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 64  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 65  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 66  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 68  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 69  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 70  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 71  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 72  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 73  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 74  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 75  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 76  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 77  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 78  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 79  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 80  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 81  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 82  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 83  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 84  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 85  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 86  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 87  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 88  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 89  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 90  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 91  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 92  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 93  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 94  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 95  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 96  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 97  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 98  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 99  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 


  

 

słoneczny

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jan Kozłowski          118   +  368:362   168
   2    2    6  Łukasz Bobowski        115   +  445:321   165
   3    1    4  Tomasz Ciejka          127   +  559:370   177
   4    1    3  Justyna Fugiel         136   +  451:415   186
   5    1    7  Paweł Kowalski         114   +  467:275   164
   6    1    4  Tomasz Ciejka          127   -  349:372    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.17


  2  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Łukasz Bobowski        115   -  273:490    65
   2    4    5  Jan Kozłowski          118   -  374:381    68
   3            PAUZA
   4    4    8  Marta Dobrzańska       102   +  373:347   152
   5    3    3  Justyna Fugiel         136   +  308:270   186
   6    2    6  Łukasz Bobowski        115   -  331:352    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.20


  3  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Paweł Kowalski         114   +  509:222   164
   2    1    4  Tomasz Ciejka          127   -  285:423    77
   3    3    8  Marta Dobrzańska       102   +  407:284   152
   4    1    1  Kamil Górka            141   -  415:451    91
   5    3    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  270:308    86
   6    3    7  Paweł Kowalski         114   -  364:365    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.67


  4  Tomasz Ciejka           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       102   +  387:376   152
   2    1    3  Justyna Fugiel         136   +  423:285   186
   3    1    1  Kamil Górka            141   -  370:559    91
   4    2    7  Paweł Kowalski         114   +  439:267   164
   5    2    6  Łukasz Bobowski        115   -  382:389    65
   6    1    1  Kamil Górka            141   +  372:349   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.50


  5  Jan Kozłowski           118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  362:368    91
   2    4    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  381:374   186
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


  6  Łukasz Bobowski         115 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  490:273   186
   2    2    1  Kamil Górka            141   -  321:445    91
   3    2    7  Paweł Kowalski         114   -  293:411    64
   4    3   11  Grzegorz Kwiecień      117   +  416:392   167
   5    2    4  Tomasz Ciejka          127   +  389:382   177
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   136   +  352:331   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.17


  7  Paweł Kowalski          114 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         136   -  222:509    86
   2    5   10  Tomasz Górka           116   +  423:371   166
   3    2    6  Łukasz Bobowski        115   +  411:293   165
   4    2    4  Tomasz Ciejka          127   -  267:439    77
   5    1    1  Kamil Górka            141   -  275:467    91
   6    3    3  Justyna Fugiel         136   +  365:364   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.50


  8  Marta Dobrzańska        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          127   -  376:387    77
   2    3    9  Agnieszka Krupka       109   +  416:350   159
   3    3    3  Justyna Fugiel         136   -  284:407    86
   4    4    2  Mariusz Wrześniewski   136   -  347:373    86
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.00


  9  Agnieszka Krupka        109 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    8  Marta Dobrzańska       102   -  350:416    52
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 52.00


 10  Tomasz Górka            116 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    7  Paweł Kowalski         114   -  371:423    64
   3    4   11  Grzegorz Kwiecień      117   +  502:340   167
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.50


 11  Grzegorz Kwiecień       117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4   10  Tomasz Górka           116   -  340:502    66
   4    3    6  Łukasz Bobowski        115   -  392:416    65
   5    4   12  Paulina Mech           100   +  368:340   150
   6    4   12  Paulina Mech           100   +  425:333   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.75


 12  Paulina Mech            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4   11  Grzegorz Kwiecień      117   -  340:368    67
   6    4   11  Grzegorz Kwiecień      117   -  333:425    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.00