Numer turnieju: 270
Data: 1 maja 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2348  4.0
  2.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2294  4.0
  3.Przemysław Herdzina     131 Kraków              2294  4.0
  4.Kamil Górka             141 Łęczna              2215  2.5
  5.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2065  2.5
  6.Tomasz Górka            116 Łęczna              2045  2.5
  7.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1578  1.5
  8.Jan Kozłowski           118 Kraków              1145  1.5
  9.Agnieszka Krupka        108 Krosno              1129  1.0   

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (138.02)  13802 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.02)  13402 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.96)  13396 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             133 (133.48)  13348 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  6  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (128.50)  12850 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             128 (127.84)  12784 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.48)  12748 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Katarzyna Małek          Mielec             121 (120.93)   6772 / 56 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.57)  12057 / 100
 12  Marcin Figiel            Zawichost          120 (120.16)   9733 / 81 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.36)  11736 / 100
 14  Jan Kozłowski            Kraków             117 (117.19)  11719 / 100
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.89)  11689 / 100
 16  Tomasz Górka             Łęczna             116 (115.93)  11593 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.52)  11552 / 100
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.60)   4771 / 42 
 19  Paweł Kowalski           Kutno              113 (113.08)  11308 / 100
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.34)  11234 / 100
 21  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             107 (107.03)  10489 / 98 
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (105.20)  10520 / 100
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 26  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.95)   4198 / 40 
 27  Krzysztof Leśniak        Kraków             104 (104.42)   3759 / 36 
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.98)  10198 / 100
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 30  Małgorzata Sikora        Kraków             100 (100.28)   4312 / 43 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               98 ( 97.82)   4304 / 44 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 33  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 34  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.78)   8719 / 95 
 35  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 36  Aneta Bugaj              Zawiercie           76 ( 76.00)   4256 / 56 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 38  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.92)   1416 / 13 
 39  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 41  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Michał Borejko           Wrocław            133 (133.27)   1466 / 11 
 44  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 45  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 46  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 47  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 48  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 51  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 52  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 53  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 54  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 55  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 56  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 57  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 58  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 59  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 61  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 62  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 63  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 64  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 65  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 70  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 71  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 72  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 73  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 74  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 75  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 77  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 78  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  9  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 10  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 11  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 12  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 13  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 14  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 15  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 19  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 20  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 21  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 22  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 23  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 24  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 25  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 26  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 27  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 28  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 29  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 30  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 31  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 32  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 33  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 34  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 35  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 36  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 37  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 38  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 39  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 40  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 41  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 42  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 43  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 44  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 45  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 46  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 49  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 50  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 51  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 52  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 53  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 54  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 55  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 56  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 57  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 58  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 59  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 60  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 61  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 62  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 63  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 64  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 65  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 66  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 68  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 69  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 70  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 71  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 72  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 73  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 74  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 75  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 76  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 77  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 78  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 79  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 80  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 81  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 82  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 83  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 84  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 85  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 86  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 87  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 88  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 89  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 90  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 91  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 92  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 93  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 94  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 95  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 96  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 97  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 98  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 99  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Tomasz Ciejka          129   -  394:396    79
   2    3    6  Tomasz Górka           116   -  351:352    66
   3            PAUZA
   4    2    3  Przemysław Herdzina    131   +  403:349   181
   5    1    2  Justyna Fugiel         134   +  378:365   184
   6    2    2  Justyna Fugiel         134   -  389:450    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.80


  2  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Łukasz Bobowski        118   +  367:283   168
   2    1    3  Przemysław Herdzina    131   -  337:400    81
   3    2    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  390:297   150
   4    1    4  Tomasz Ciejka          129   +  439:344   179
   5    1    1  Kamil Górka            141   -  365:378    91
   6    2    1  Kamil Górka            141   +  450:389   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.33


  3  Przemysław Herdzina     131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Tomasz Górka           116   +  420:301   166
   2    1    2  Justyna Fugiel         134   +  400:337   184
   3    1    4  Tomasz Ciejka          129   -  374:387    79
   4    2    1  Kamil Górka            141   -  349:403    91
   5    3    5  Łukasz Bobowski        118   +  391:310   168
   6    1    4  Tomasz Ciejka          129   +  360:356   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.50


  4  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   +  396:394   191
   2    2    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  402:267   150
   3    1    3  Przemysław Herdzina    131   +  387:374   181
   4    1    2  Justyna Fugiel         134   -  344:439    84
   5    2    9  Jan Kozłowski          118   +  409:363   168
   6    1    3  Przemysław Herdzina    131   -  356:360    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.50


  5  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         134   -  283:367    84
   2            PAUZA
   3    3    6  Tomasz Górka           116   -  283:412    66
   4    3    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  426:325   150
   5    3    3  Przemysław Herdzina    131   -  310:391    81
   6    4    8  Agnieszka Krupka       108   +  463:358   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.80


  6  Tomasz Górka            116 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    131   -  301:420    81
   2    3    1  Kamil Górka            141   +  352:351   191
   3    3    5  Łukasz Bobowski        118   +  412:283   168
   4    4    8  Agnieszka Krupka       108   -  316:442    58
   5            PAUZA
   6    3    9  Jan Kozłowski          118   -  364:482    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.20


  7  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    4  Tomasz Ciejka          129   -  267:402    79
   3    2    2  Justyna Fugiel         134   -  297:390    84
   4    3    5  Łukasz Bobowski        118   -  325:426    68
   5    4    8  Agnieszka Krupka       108   +  389:329   158
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.25


  8  Agnieszka Krupka        108 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    6  Tomasz Górka           116   +  442:316   166
   5    4    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  329:389    50
   6    4    5  Łukasz Bobowski        118   -  358:463    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.67


  9  Jan Kozłowski           118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    2    4  Tomasz Ciejka          129   -  363:409    79
   6    3    6  Tomasz Górka           116   +  482:364   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50