Numer turnieju: 271
Data: 8 maja 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             138 Łęczna              2400  5.0
  2.Tomasz Ciejka           128 Kraków              2441  4.0
  3.Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa            2390  4.0
  4.Arkadiusz Biegun        114 Kraków              2136  3.0
  5.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2058  3.0
  6.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków              1605  2.0
  7.Marta Dobrzańska        102 Kraków              2072  1.5
  8.Jerzy Matyasik          105 Kraków              2200  1.0
  9.Paweł Kowalski          113 Kutno                923  0.5
   

 



MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.91)  13791 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.87)  13487 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.05)  13405 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             133 (133.48)  13348 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (128.98)  12898 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (128.50)  12850 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.48)  12748 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 10  Katarzyna Małek          Mielec             121 (120.93)   6772 / 56 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.57)  12057 / 100
 12  Marcin Figiel            Zawichost          120 (120.16)   9733 / 81 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.36)  11736 / 100
 14  Jan Kozłowski            Kraków             117 (117.19)  11719 / 100
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.89)  11689 / 100
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.99)  11599 / 100
 17  Tomasz Górka             Łęczna             116 (115.93)  11593 / 100
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             115 (115.38)   5538 / 48 
 19  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.34)  11234 / 100
 20  Paweł Kowalski           Kutno              112 (112.18)  11218 / 100
 21  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             107 (107.03)  10489 / 98 
 24  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 25  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.95)   4198 / 40 
 26  Krzysztof Leśniak        Kraków             104 (104.42)   3759 / 36 
 27  Jerzy Matyasik           Kraków             103 (102.98)  10298 / 100
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (102.95)  10295 / 100
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 30  Małgorzata Sikora        Kraków             100 (100.28)   4312 / 43 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole               98 ( 97.82)   4304 / 44 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 33  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 34  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.78)   8719 / 95 
 35  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 36  Aneta Bugaj              Zawiercie           76 ( 76.00)   4256 / 56 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Marta Kleinrok           Lublin              95 ( 95.14)   1332 / 14 
 38  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.92)   1416 / 13 
 39  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 41  Sławomir Kucia           Kraków             115 (115.33)   1384 / 12 
 42  Marcin Ceglarek          Kraków              83 ( 83.08)    997 / 12 
 43  Michał Borejko           Wrocław            133 (133.27)   1466 / 11 
 44  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 45  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 46  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 47  Joanna Knurowska         Kraków              99 ( 98.70)    987 / 10 
 48  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 49  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           164 (163.50)    981 / 6  
 50  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 51  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 52  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 53  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 54  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 55  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 56  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 57  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 58  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 59  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 60  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 61  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 62  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      121 (121.25)    485 / 4  
 63  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 64  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 65  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 66  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 67  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 68  Konrad Stawiarz          Kraków             140 (140.00)    420 / 3  
 69  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 70  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 71  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 72  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 73  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 74  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 75  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 76  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 77  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 78  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  9  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 10  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 11  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 12  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 13  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 14  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 15  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 19  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 20  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 21  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 22  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 23  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 24  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 25  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 26  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 27  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 28  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 29  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 30  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 31  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 32  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 33  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 34  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 35  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 36  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 37  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 38  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 39  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 40  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 41  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 42  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 43  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 44  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 45  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 46  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 49  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 50  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 51  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 52  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 53  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 54  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 55  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 56  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 57  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 58  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 59  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 60  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 61  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 62  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 63  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 64  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 65  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 66  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 68  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 69  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 70  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 71  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 72  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 73  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 74  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 75  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 76  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 77  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 78  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 79  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 80  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 81  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 82  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 83  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 84  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 85  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 86  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 87  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 88  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 89  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 90  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 91  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 92  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 93  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 94  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 95  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 96  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 97  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
 98  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
 99  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

  1  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Arkadiusz Biegun       114   -  357:475    64
   2    3    6  Jerzy Matyasik         105   +  381:360   155
   3    2    8  Justyna Fugiel         134   +  394:298   184
   4    2    9  Grzegorz Kwiecień      116   +  435:346   166
   5    1    3  Tomasz Ciejka          128   +  433:350   178
   6    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   +  400:378   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.17


  2  Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Paweł Kowalski         113   +  458:338   163
   2    2    7  Marta Dobrzańska       102   +  354:346   152
   3    1    4  Arkadiusz Biegun       114   +  368:290   164
   4    1    3  Tomasz Ciejka          128   -  390:425    78
   5    2    8  Justyna Fugiel         134   +  442:399   184
   6    1    1  Kamil Górka            138   -  378:400    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.17


  3  Tomasz Ciejka           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         105   +  408:345   155
   2    1    4  Arkadiusz Biegun       114   -  352:356    64
   3    3    7  Marta Dobrzańska       102   +  401:390   152
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   +  425:390   184
   5    1    1  Kamil Górka            138   -  350:433    88
   6    2    4  Arkadiusz Biegun       114   +  505:267   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.50


  4  Arkadiusz Biegun        114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            138   +  475:357   188
   2    1    3  Tomasz Ciejka          128   +  356:352   178
   3    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  290:368    84
   4    3    8  Justyna Fugiel         134   -  367:429    84
   5    3    6  Jerzy Matyasik         105   +  381:369   155
   6    2    3  Tomasz Ciejka          128   -  267:505    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.83


  5  Paweł Kowalski          113 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  338:458    84
   2    4    8  Justyna Fugiel         134   -  285:432    84
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.00


  6  Jerzy Matyasik          105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          128   -  345:408    78
   2    3    1  Kamil Górka            138   -  360:381    88
   3    4    9  Grzegorz Kwiecień      116   -  373:460    66
   4    4    7  Marta Dobrzańska       102   -  329:342    52
   5    3    4  Arkadiusz Biegun       114   -  369:381    64
   6    4    7  Marta Dobrzańska       102   +  424:280   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


  7  Marta Dobrzańska        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  346:354    84
   3    3    3  Tomasz Ciejka          128   -  390:401    78
   4    4    6  Jerzy Matyasik         105   +  342:329   155
   5    4    9  Grzegorz Kwiecień      116   -  414:422    66
   6    4    6  Jerzy Matyasik         105   -  280:424    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.60


  8  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    5  Paweł Kowalski         113   +  432:285   163
   3    2    1  Kamil Górka            138   -  298:394    88
   4    3    4  Arkadiusz Biegun       114   +  429:367   164
   5    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  399:442    84
   6    3    9  Grzegorz Kwiecień      116   +  500:377   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.00


  9  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    6  Jerzy Matyasik         105   +  460:373   155
   4    2    1  Kamil Górka            138   -  346:435    88
   5    4    7  Marta Dobrzańska       102   +  422:414   152
   6    3    8  Justyna Fugiel         134   -  377:500    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.75