Numer turnieju: 274
Data: 29 maja 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2685  5.0
  2.Kamil Górka             136 Łęczna              2666  4.5
  3.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2728  3.5
  4.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2684  3.5
  5.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2198  3.0
  6.Paweł Kowalski          114 Kutno               2450  1.5
  7.Tomasz Górka            115 Łęczna              1750  1.5
  8.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków               475  1.0
   

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.87)  13487 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             135 (134.82)  13482 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (133.48)  13348 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.09)  13109 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (129.93)  12993 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.48)  12748 / 100
  8  Sławomir Kucia           Kraków             127 (127.35)   2165 / 17 
  9  Dariusz Dzierża          Kraków             127 (127.14)  12333 / 97 
 10  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.64)  12564 / 100
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.99)  12099 / 100
 12  Katarzyna Małek          Mielec             121 (120.93)   6772 / 56 
 13  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.17)  10249 / 86 
 14  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (118.40)  11840 / 100
 15  Jan Kozłowski            Kraków             118 (117.80)  11191 / 95 
 16  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.26)  11626 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (116.03)  11603 / 100
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             115 (115.38)   5538 / 48 
 19  Tomasz Górka             Łęczna             115 (115.13)  11513 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             115 (114.65)   2637 / 23 
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.34)  11234 / 100
 22  Paweł Kowalski           Kutno              112 (112.31)  11231 / 100
 23  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 24  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 25  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.53)  10000 / 93 
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 27  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.95)   4198 / 40 
 28  Jacek Pietruszka         Kraków             103 (103.07)   1546 / 15 
 29  Jerzy Matyasik           Kraków             103 (102.98)  10298 / 100
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (102.95)  10295 / 100
 31  Małgorzata Sikora        Kraków             102 (102.45)   4098 / 40 
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole               96 ( 96.07)   4131 / 43 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.64)   9072 / 99 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           76 ( 76.00)   4256 / 56 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 42  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 44  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 45  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.67)    753 / 9  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 48  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 50  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 51  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 53  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 54  Michał Borejko           Wrocław            126 (126.40)    632 / 5  
 55  Joanna Knurowska         Kraków              87 ( 87.20)    436 / 5  
 56  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 57  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 58  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 59  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 60  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 61  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 62  Marcin Ceglarek          Kraków              68 ( 67.50)    270 / 4  
 63  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 64  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 65  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 66  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 67  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 68  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 69  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 70  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 71  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 72  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 73  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 74  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 75  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 76  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  9  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 10  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 11  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 12  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 13  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 14  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 15  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 19  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 20  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 21  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 22  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 23  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 24  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 25  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 26  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 27  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 28  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 29  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 30  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 31  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 32  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 33  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 34  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 35  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 36  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 37  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 38  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 39  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 40  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 41  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 42  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 43  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 44  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 45  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 46  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 49  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 50  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 51  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 52  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 53  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 54  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 55  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 56  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 57  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 58  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 59  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 60  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 61  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 62  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 63  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 64  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 65  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 66  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 68  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 69  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 70  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 71  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 72  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 73  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 74  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 75  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 76  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 77  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 3  
 78  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 79  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 80  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 81  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 82  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 83  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 84  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 85  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 86  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 87  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 88  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 89  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 90  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 91  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 92  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 93  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 94  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 95  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 96  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 97  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 98  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 99  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
100  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
101  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

gp0508

  1  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Andrzej Rakoczy        121   +  451:345   171
   2    1    4  Łukasz Bobowski        118   -  313:356    68
   3    2    2  Tomasz Ciejka          130   +  390:371   180
   4    2    5  Paweł Kowalski         114   -  360:455    64
   5            PAUZA
   6    2    6  Justyna Fugiel         135   +  384:368   185
   7    2    4  Łukasz Bobowski        118   +  468:420   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.33


  2  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Łukasz Bobowski        118   -  341:392    68
   2            PAUZA
   3    2    1  Kamil Górka            136   -  371:390    86
   4    3    7  Tomasz Górka           115   +  468:438   165
   5    2    6  Justyna Fugiel         135   +  428:368   185
   6    1    3  Andrzej Rakoczy        121   +  426:362   171
   7    1    3  Andrzej Rakoczy        121   -  350:386    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.33


  3  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            136   -  345:451    86
   2    3    5  Paweł Kowalski         114   +  418:333   164
   3    3    7  Tomasz Górka           115   +  392:272   165
   4    1    6  Justyna Fugiel         135   +  403:369   185
   5    1    4  Łukasz Bobowski        118   +  379:352   168
   6    1    2  Tomasz Ciejka          130   -  362:426    80
   7    1    2  Tomasz Ciejka          130   +  386:350   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.86


  4  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          130   +  392:341   180
   2    1    1  Kamil Górka            136   +  356:313   186
   3    1    6  Justyna Fugiel         135   -  323:337    85
   4            PAUZA
   5    1    3  Andrzej Rakoczy        121   -  352:379    71
   6    3    5  Paweł Kowalski         114   +  585:356   164
   7    2    1  Kamil Górka            136   -  420:468    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


  5  Paweł Kowalski          114 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Justyna Fugiel         135   -  391:403    85
   2    3    3  Andrzej Rakoczy        121   -  333:418    71
   3            PAUZA
   4    2    1  Kamil Górka            136   +  455:360   186
   5    3    7  Tomasz Górka           115   -  308:430    65
   6    3    4  Łukasz Bobowski        118   -  356:585    68
   7    3    8  Grzegorz Kwiecień      116   -  307:475    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.17


  6  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Paweł Kowalski         114   +  403:391   164
   2    2    7  Tomasz Górka           115   +  353:310   165
   3    1    4  Łukasz Bobowski        118   +  337:323   168
   4    1    3  Andrzej Rakoczy        121   -  369:403    71
   5    2    2  Tomasz Ciejka          130   -  368:428    80
   6    2    1  Kamil Górka            136   -  368:384    86
   7            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.33


  7  Tomasz Górka            115 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    6  Justyna Fugiel         135   -  310:353    85
   3    3    3  Andrzej Rakoczy        121   -  272:392    71
   4    3    2  Tomasz Ciejka          130   -  438:468    80
   5    3    5  Paweł Kowalski         114   +  430:308   164
   6            PAUZA
   7            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  8  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7    3    5  Paweł Kowalski         114   +  475:307   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 164.00