Numer turnieju: 275
Data: 5 czerwca 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             135 Łęczna              2373  5.5
  2.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2451  4.5
  3.Przemysław Herdzina     131 Kraków              2325  4.0
  4.Jerzy Matyasik          103 Kraków              2279  3.0
  5.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2271  3.0
  6.Jacek Pietruszka        103 Kraków              1835  3.0
  7.Paweł Kowalski          112 Kutno               2178  2.5
  8.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2008  2.5
  9.Arkadiusz Biegun        115 Kraków              2053  2.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1781  1.5
 11.Tomasz Górka            115 Łęczna              1287  1.5
 12.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków              1355  1.0
 13.Marta Dobrzańska        103 Kraków              1029  1.0
   

 



MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.61)  13761 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (135.04)  13504 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.87)  13487 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             133 (132.93)  13293 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.31)  12931 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.48)  12748 / 100
  8  Sławomir Kucia           Kraków             127 (127.35)   2165 / 17 
  9  Dariusz Dzierża          Kraków             127 (127.14)  12333 / 97 
 10  Łukasz Bryła             Mielec             126 (125.71)  12320 / 98 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.99)  12099 / 100
 12  Katarzyna Małek          Mielec             121 (120.93)   6772 / 56 
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (119.96)  11996 / 100
 14  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.17)  10249 / 86 
 15  Jan Kozłowski            Kraków             118 (117.80)  11191 / 95 
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             117 (116.51)  11651 / 100
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.26)  11626 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.70)  11470 / 100
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.66)   6024 / 53 
 20  Paweł Kowalski           Kutno              113 (112.58)  11258 / 100
 21  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.34)  11234 / 100
 23  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 24  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (108.70)   2174 / 20 
 25  Tomasz Lempart           Kraków             108 (108.13)   7461 / 69 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.53)  10000 / 93 
 27  Maciej Chmielowski       Kraków             106 (105.59)   3590 / 34 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 29  Jerzy Matyasik           Kraków             105 (104.63)  10463 / 100
 30  Małgorzata Sikora        Kraków             102 (102.45)   4098 / 40 
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.93)  10193 / 100
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole               96 ( 96.07)   4131 / 43 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 37  Krzysztof Wysoczański    Kraków              92 ( 91.74)   9174 / 100
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           76 ( 76.00)   4256 / 56 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 42  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 44  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 45  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 46  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 47  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 48  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 49  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 50  Izabela Borkiewicz       Kraków              62 ( 62.33)    374 / 6  
 51  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 52  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 53  Michał Borejko           Wrocław            126 (126.40)    632 / 5  
 54  Joanna Knurowska         Kraków              87 ( 87.20)    436 / 5  
 55  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 56  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 57  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 58  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 59  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 60  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 61  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 62  Marcin Ceglarek          Kraków              68 ( 67.50)    270 / 4  
 63  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 64  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 65  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 66  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 67  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 68  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 69  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 70  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 71  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 72  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 73  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 74  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 75  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 76  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
  9  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 10  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 11  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 12  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 13  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 14  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 15  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 16  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 17  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 18  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 19  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 20  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 21  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 22  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 23  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 24  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 25  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 26  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 27  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 28  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 29  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 30  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 31  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 32  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 33  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 34  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 35  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 36  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 37  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 38  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 39  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 40  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 41  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 42  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 43  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 44  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 45  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 46  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 49  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 50  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 51  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 52  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 53  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 54  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 55  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 56  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 57  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 58  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 59  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 60  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 61  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 62  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 63  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 64  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 65  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 66  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 68  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 69  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 70  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 71  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 72  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 73  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 74  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 75  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 76  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 77  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 3  
 78  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 79  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 80  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 81  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 82  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 83  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 84  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 85  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 86  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 87  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 88  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 89  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 90  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 91  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 92  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 93  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 94  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 95  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 96  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 97  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 98  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 99  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
100  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
101  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

  1  Kamil Górka             135 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Łukasz Bobowski        118   +  392:389   168
   2    2    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  307:283   150
   3    1    3  Przemysław Herdzina    131   +  427:352   181
   4    1    2  Justyna Fugiel         133   =  429:429   133
   5    1    6  Arkadiusz Biegun       115   +  411:403   165
   6    1    3  Przemysław Herdzina    131   +  407:313   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.00


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Arkadiusz Biegun       115   +  403:383   165
   2    1    3  Przemysław Herdzina    131   -  332:370    81
   3    4    4  Tomasz Ciejka          130   +  400:326   180
   4    1    1  Kamil Górka            135   =  429:429   135
   5    3    5  Łukasz Bobowski        118   +  464:322   168
   6    2    8  Jerzy Matyasik         103   +  423:338   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.00


  3  Przemysław Herdzina     131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Paweł Kowalski         112   +  363:327   162
   2    1    2  Justyna Fugiel         133   +  370:332   183
   3    1    1  Kamil Górka            135   -  352:427    85
   4    2    5  Łukasz Bobowski        118   +  484:407   168
   5    2    8  Jerzy Matyasik         103   +  443:398   153
   6    1    1  Kamil Górka            135   -  313:407    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.33


  4  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Jerzy Matyasik         103   -  270:380    53
   2            PAUZA
   3    4    2  Justyna Fugiel         133   -  326:400    83
   4    4   10  Jacek Pietruszka       103   +  382:336   153
   5    4    7  Paweł Kowalski         112   +  425:376   162
   6    3    5  Łukasz Bobowski        118   -  305:387    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.80


  5  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            135   -  389:392    85
   2    3    8  Jerzy Matyasik         103   +  357:326   153
   3    3    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  409:269   150
   4    2    3  Przemysław Herdzina    131   -  407:484    81
   5    3    2  Justyna Fugiel         133   -  322:464    83
   6    3    4  Tomasz Ciejka          130   +  387:305   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.00


  6  Arkadiusz Biegun        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   -  383:403    83
   2    4    7  Paweł Kowalski         112   =  320:320   112
   3    2   10  Jacek Pietruszka       103   +  351:315   153
   4            PAUZA
   5    1    1  Kamil Górka            135   -  403:411    85
   6    4   10  Jacek Pietruszka       103   -  296:349    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.20


  7  Paweł Kowalski          112 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    131   -  327:363    81
   2    4    6  Arkadiusz Biegun       115   =  320:320   115
   3    6   12  Grzegorz Kwiecień      116   +  465:316   166
   4    3    8  Jerzy Matyasik         103   -  287:463    53
   5    4    4  Tomasz Ciejka          130   -  376:425    80
   6    5   13  Tomasz Górka           115   +  403:355   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


  8  Jerzy Matyasik          103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          130   +  380:270   180
   2    3    5  Łukasz Bobowski        118   -  326:357    68
   3    5   11  Marta Dobrzańska       103   +  374:373   153
   4    3    7  Paweł Kowalski         112   +  463:287   162
   5    2    3  Przemysław Herdzina    131   -  398:443    81
   6    2    2  Justyna Fugiel         133   -  338:423    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


  9  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    1  Kamil Górka            135   -  283:307    85
   3    3    5  Łukasz Bobowski        118   -  269:409    68
   4    5   13  Tomasz Górka           115   -  288:318    65
   5    6   12  Grzegorz Kwiecień      116   +  320:311   166
   6    6   12  Grzegorz Kwiecień      116   -  321:406    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.00


 10  Jacek Pietruszka        103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   11  Marta Dobrzańska       103   +  455:299   153
   3    2    6  Arkadiusz Biegun       115   -  315:351    65
   4    4    4  Tomasz Ciejka          130   -  336:382    80
   5    5   13  Tomasz Górka           115   +  380:314   165
   6    4    6  Arkadiusz Biegun       115   +  349:296   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.60


 11  Marta Dobrzańska        103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   10  Jacek Pietruszka       103   -  299:455    53
   3    5    8  Jerzy Matyasik         103   -  373:374    53
   4    6   12  Grzegorz Kwiecień      116   +  357:322   166
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.67


 12  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    7  Paweł Kowalski         112   -  316:465    62
   4    6   11  Marta Dobrzańska       103   -  322:357    53
   5    6    9  Krzysztof Wysoczański  100   -  311:320    50
   6    6    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  406:321   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.75


 13  Tomasz Górka            115 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    9  Krzysztof Wysoczański  100   +  318:288   150
   5    5   10  Jacek Pietruszka       103   -  314:380    53
   6    5    7  Paweł Kowalski         112   -  355:403    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.33