Numer turnieju: 277
Data: 26 czerwca 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             137 Łęczna              2121  4.0
  2.Tomasz Ciejka           132 Kraków              2107  4.0
  3.Łukasz Bobowski         122 Suchedniów          2125  3.0
  4.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          1957  3.0
  5.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              1894  3.0
  6.Przemysław Herdzina     132 Kraków              1854  3.0
  7.Jacek Pietruszka        109 Kraków              1796  2.0
  8.Tomasz Górka            114 Łęczna              1223  2.0
  9.Jerzy Matyasik          105 Kraków              1760  1.5
 10.Mariusz Grodek          112 Olsztyn             1707  0.5
 11.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1251  0.5
    

 


RANKING (z dnia 26 czerwca 2008 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (137.32)  13732 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.87)  13487 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.81)  13481 / 100
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             133 (132.59)  13259 / 100
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             132 (131.98)  13198 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.10)  13110 / 100
  7  Łukasz Bryła             Mielec             129 (128.56)  11313 / 88 
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.48)  12748 / 100
  9  Sławomir Kucia           Kraków             127 (127.35)   2165 / 17 
 10  Dariusz Dzierża          Kraków             127 (127.14)  12333 / 97 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.45)  12145 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         121 (120.84)  12084 / 100
 13  Katarzyna Małek          Mielec             120 (120.00)   6120 / 51 
 14  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.17)  10249 / 86 
 15  Grzegorz Kwiecień        Kraków             117 (116.84)  11684 / 100
 16  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.26)  11626 / 100
 17  Jan Kozłowski            Kraków             116 (115.98)  10206 / 88 
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (113.38)   5442 / 48 
 19  Tomasz Górka             Łęczna             113 (113.30)  11330 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 21  Paweł Kowalski           Kutno              112 (111.98)  11198 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.89)  11089 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             110 (110.05)   7043 / 64 
 24  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 25  Jacek Pietruszka         Kraków             109 (109.12)   2728 / 25 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             109 (108.72)   9241 / 85 
 27  Jerzy Matyasik           Kraków             106 (106.10)  10610 / 100
 28  Maciej Chmielowski       Kraków             106 (105.59)   3590 / 34 
 29  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.09)  10509 / 100
 30  Małgorzata Sikora        Kraków             102 (102.43)   3790 / 37 
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.93)  10193 / 100
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole               96 ( 96.43)   3568 / 37 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Krzysztof Wysoczański    Kraków              93 ( 93.32)   9332 / 100
 37  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               147 (147.08)   1765 / 12 
 42  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 44  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 45  Marcin Ceglarek          Kraków              70 ( 70.44)    634 / 9  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 48  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 50  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 51  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 52  Mateusz Żbikowski        Warszawa           155 (155.20)    776 / 5  
 53  Joanna Knurowska         Kraków              87 ( 87.20)    436 / 5  
 54  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 55  Ewa Strzelczyk           Warszawa            87 ( 87.00)    435 / 5  
 56  Konrad Stawiarz          Kraków              84 ( 84.20)    421 / 5  
 57  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 58  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 59  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 60  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 61  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 62  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 63  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 64  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 65  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 66  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 67  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 68  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 69  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 70  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 71  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 72  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 73  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 74  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 75  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 16  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 17  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 18  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 19  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 20  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 21  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 22  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 23  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 24  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 25  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 26  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 27  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 28  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 29  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 30  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 31  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 32  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 33  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 34  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 35  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 36  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 37  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 38  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 39  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 40  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 41  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 42  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 43  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 44  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 45  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 46  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 47  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 48  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 49  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 50  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 51  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 52  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 53  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 54  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 55  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 56  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 57  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 58  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 59  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 60  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 61  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 62  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 63  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 64  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 65  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 66  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 67  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 68  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 69  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 70  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 71  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 72  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 73  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 74  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 75  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 76  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 77  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 78  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 79  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 80  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 81  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 82  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 83  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 84  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 85  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 86  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 87  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 88  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 89  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 90  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 91  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 92  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 93  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 94  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 95  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 96  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 97  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 98  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
 99  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
100  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
101  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
102  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
  

 

gp0608

  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Mariusz Grodek         112   +  440:411   162
   2    3    2  Tomasz Ciejka          132   -  371:447    82
   3    3    5  Jacek Pietruszka       109   +  409:381   159
   4    2   10  Andrzej Rakoczy        121   +  467:317   171
   5    1    2  Tomasz Ciejka          132   +  434:428   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.20


  2  Tomasz Ciejka           132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jacek Pietruszka       109   +  374:318   159
   2    3    1  Kamil Górka            137   +  447:371   187
   3    2   10  Andrzej Rakoczy        121   +  402:363   171
   4    1    4  Łukasz Bobowski        122   +  456:385   172
   5    1    1  Kamil Górka            137   -  428:434    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.20


  3  Przemysław Herdzina     132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         105   +  447:352   155
   2    2    7  Mariusz Grodek         112   +  446:371   162
   3    1    4  Łukasz Bobowski        122   -  316:406    72
   4    3    9  Justyna Fugiel         135   +  351:310   185
   5    2    4  Łukasz Bobowski        122   -  294:461    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.20


  4  Łukasz Bobowski         122 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Aneta Bugaj            100   +  510:237   150
   2    1   10  Andrzej Rakoczy        121   -  363:384    71
   3    1    3  Przemysław Herdzina    132   +  406:316   182
   4    1    2  Tomasz Ciejka          132   -  385:456    82
   5    2    3  Przemysław Herdzina    132   +  461:294   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.40


  5  Jacek Pietruszka        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          132   -  318:374    82
   2    5   11  Tomasz Górka           114   +  375:347   164
   3    3    1  Kamil Górka            137   -  381:409    87
   4    5    8  Aneta Bugaj            100   +  422:257   150
   5    3   10  Andrzej Rakoczy        121   -  300:392    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.80


  6  Jerzy Matyasik          105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    132   -  352:447    82
   2    4    9  Justyna Fugiel         135   -  382:387    85
   3            PAUZA
   4    4   11  Tomasz Górka           114   -  372:422    64
   5    5    8  Aneta Bugaj            100   +  354:222   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.25


  7  Mariusz Grodek          112 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  411:440    87
   2    2    3  Przemysław Herdzina    132   -  371:446    82
   3    5   11  Tomasz Górka           114   -  335:454    64
   4            PAUZA
   5    4    9  Justyna Fugiel         135   -  290:510    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.50


  8  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        122   -  237:510    72
   2            PAUZA
   3    4    9  Justyna Fugiel         135   -  235:440    85
   4    5    5  Jacek Pietruszka       109   -  257:422    59
   5    5    6  Jerzy Matyasik         105   -  222:354    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.75


  9  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Andrzej Rakoczy        121   -  310:438    71
   2    4    6  Jerzy Matyasik         105   +  387:382   155
   3    4    8  Aneta Bugaj            100   +  440:235   150
   4    3    3  Przemysław Herdzina    132   -  310:351    82
   5    4    7  Mariusz Grodek         112   +  510:290   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


 10  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Justyna Fugiel         135   +  438:310   185
   2    1    4  Łukasz Bobowski        122   +  384:363   172
   3    2    2  Tomasz Ciejka          132   -  363:402    82
   4    2    1  Kamil Górka            137   -  317:467    87
   5    3    5  Jacek Pietruszka       109   +  392:300   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.00


 11  Tomasz Górka            114 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    5  Jacek Pietruszka       109   -  347:375    59
   3    5    7  Mariusz Grodek         112   +  454:335   162
   4    4    6  Jerzy Matyasik         105   +  422:372   155
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.33