Numer turnieju: 279
Data: 10 lipca 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             139 Łęczna              2794  6.0
  2.Łukasz Bobowski         122 Suchedniów          2491  4.0
  3.Jerzy Matyasik          106 Kraków              2480  4.0
  4.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2383  3.0
  5.Tomasz Ciejka           133 Kraków              2342  3.0
  6.Paweł Kowalski          110 Kutno               2280  3.0
  7.Przemysław Herdzina     132 Kraków              1917  3.0
  8.Jan Kozłowski           116 Kraków              1661  2.5
  9.Tomasz Górka            113 Łęczna              1510  2.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1196  1.5
 11.Artur Irzyk             131 Kraków              1092  1.0
 12.Agnieszka Krupka        109 Krosno              1034  1.0
 13.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1276  0.5
 14.Konrad Stawiarz         100 Kraków              1314  0.0
 15.Karolina Chłoń          100 Skawina              147  0.0
    

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.35)  14135 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.87)  13487 / 100
  3  Przemysław Herdzina      Kraków             133 (132.71)  13271 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (131.44)  13144 / 100
  5  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (131.21)  13121 / 100
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  7  Artur Irzyk              Kraków             129 (128.88)  12888 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             128 (128.27)  12827 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             128 (127.78)  10478 / 82 
 10  Dariusz Dzierża          Kraków             126 (126.44)  10747 / 85 
 11  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (123.56)  12356 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.45)  12145 / 100
 13  Katarzyna Małek          Mielec             120 (120.00)   6120 / 51 
 14  Grzegorz Kwiecień        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 15  Marcin Figiel            Zawichost          117 (117.08)  10537 / 90 
 16  Jan Kozłowski            Kraków             117 (116.68)  10268 / 88 
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.26)  11626 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             114 (114.36)  11436 / 100
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (113.38)   5442 / 48 
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (112.65)   3492 / 31 
 21  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.89)  11089 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             110 (110.05)   7043 / 64 
 24  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 25  Paweł Kowalski           Kutno              109 (108.92)  10892 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             108 (107.98)  10798 / 100
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (107.87)   9816 / 91 
 28  Agnieszka Krupka         Krosno             108 (107.80)   8947 / 83 
 29  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (104.56)   3346 / 32 
 30  Małgorzata Sikora        Kraków             102 (102.43)   3790 / 37 
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.93)  10193 / 100
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Przemysław Drochomirecki Opple               96 ( 96.43)   3568 / 37 
 35  Mariusz Niemczyk         Kraków              96 ( 96.00)   4896 / 51 
 36  Krzysztof Wysoczański    Kraków              95 ( 94.91)   9491 / 100
 37  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Marcin Ceglarek          Kraków              73 ( 72.58)    871 / 12 
 42  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 43  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 44  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 45  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               145 (144.50)    867 / 6  
 48  Dawid Pikul              Poznań             137 (136.67)    820 / 6  
 49  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 50  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 51  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 53  Joanna Knurowska         Kraków              87 ( 87.20)    436 / 5  
 54  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 55  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 56  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 57  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 58  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 59  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 60  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 61  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 62  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 63  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 64  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 65  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 66  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 67  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 68  Joonna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 69  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 70  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 71  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 72  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 73  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 74  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 16  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 17  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 18  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 19  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 20  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 21  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 22  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 23  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 24  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 25  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 26  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 27  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                         11 
 28  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 29  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 30  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 31  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 32  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 33  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 34  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 35  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 36  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 37  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 38  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 39  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 40  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 41  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 42  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 43  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 44  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 45  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 46  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 47  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 48  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 49  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 50  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 51  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 52  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 53  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 54  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 55  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 56  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 57  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 58  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 59  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 60  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 61  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 62  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 63  Krzysztof Mówka          Toruń                                    6  
 64  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 65  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 66  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 67  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 68  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 69  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 70  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 71  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 72  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 73  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 74  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 75  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 76  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 77  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 78  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 79  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 80  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 81  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 82  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 83  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 84  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 85  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 86  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 87  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 88  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 89  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 90  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 91  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 92  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 93  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 94  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 95  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 96  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 97  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 98  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
 99  Agnieszka Wołosewicz     Krrków                                 / 2  
100  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
101  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
102  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
103  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
104  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jan Kozłowski          116   +  480:308   166
   2    2    4  Łukasz Bobowski        122   +  434:401   172
   3    1    2  Justyna Fugiel         135   +  413:307   185
   4    1    9  Jerzy Matyasik         106   +  414:337   156
   5    1   13  Przemysław Herdzina    132   +  468:349   182
   6    1    9  Jerzy Matyasik         106   +  585:375   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 169.50


  2  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Paweł Kowalski         110   +  426:384   160
   2    3   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  579:275   150
   3    1    1  Kamil Górka            139   -  307:413    89
   4    2    3  Tomasz Ciejka          133   +  403:393   183
   5    2    9  Jerzy Matyasik         106   -  341:361    56
   6    2    4  Łukasz Bobowski        122   -  327:505    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


  3  Tomasz Ciejka           133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marcin Ceglarek        100   +  425:293   150
   2    1    9  Jerzy Matyasik         106   -  341:502    56
   3    3   12  Tomasz Górka           113   +  412:411   163
   4    2    2  Justyna Fugiel         135   -  393:403    85
   5    4    5  Jan Kozłowski          116   -  335:374    66
   6    3   13  Przemysław Herdzina    132   +  436:298   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


  4  Łukasz Bobowski         122 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Konrad Stawiarz        100   +  424:336   150
   2    2    1  Kamil Górka            139   -  401:434    89
   3    2    9  Jerzy Matyasik         106   -  398:422    56
   4    4    7  Marcin Ceglarek        100   +  371:360   150
   5    3    6  Paweł Kowalski         110   +  392:349   160
   6    2    2  Justyna Fugiel         135   +  505:327   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.67


  5  Jan Kozłowski           116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  308:480    89
   2    6   13  Przemysław Herdzina    132   -  245:383    82
   3            PAUZA
   4    5   12  Tomasz Górka           113   +  434:302   163
   5    4    3  Tomasz Ciejka          133   +  374:335   183
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.25


  6  Paweł Kowalski          110 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         135   -  384:426    85
   2    4   14  Agnieszka Krupka       109   +  344:266   159
   3    5   11  Krzysztof Wysoczański  100   +  412:271   150
   4    3   13  Przeeysław Herdzina    132   -  307:404    82
   5    3    4  Łukasz Bobowski        122   -  349:392    72
   6    4   15  Artur Irzyk            131   +  484:325   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


  7  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          133   -  293:425    83
   2            PAUZA
   3    4   13  Przemysław Herdzina    132   -  323:483    82
   4    4    4  Łukasz Bobowski        122   -  360:371    72
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.00


  8  Konrad Stawiarz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        122   -  336:424    72
   2    5   12  Tomasz Górka           113   -  341:350    63
   3    6   14  Agnieszka Krupka       109   -  293:431    59
   4    6   15  Artur Irzyk            131   -  344:411    81
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.75


  9  Jerzy Matyasik          106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Karolina Chłoń         100   +  483:147   150
   2    1    3  Tomasz Ciejka          133   +  502:341   183
   3    2    4  Łukasz Bobowski        122   +  422:398   172
   4    1    1  Kamil Górka             39   -  337:414    89
   5    2    2  Justyna Fugiel         135   +  361:341   185
   6    1    1  Kamil Górka            139   -  375:585    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.67


 10  Karolina Chłoń          100 Skawina           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Jerzy Matyasik         106   -  147:483    56
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.00


 11  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Justyna Fugiel         135   -  275:579    85
   3    5    6  Paweł Kowalski         110   -  271:412    60
   4    7   14  Agnieszka Krupka       109   +  350:337   159
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.33


 12  Tomasz Górka            113 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    8  Konrad Stawiarz        100   +  350:341   150
   3    3    3  Tomasz Ciejka          133   -  411:412    83
   4    5    5  Jan Kozłowski          116   -  302:434    66
   5    5   15  Artur Irzyk            131   +  447:356   181
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                  ANKING: 120.00


 13  Przemysław Herdzina     132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    5  Jan Kozłowski          116   +  383:245   166
   3    4    7  Marcin Ceglarek        100   +  483:323   150
   4    3    6  Paweł Kowalski         110   +  404:307   160
   5    1    1  Kamil Górka            139   -  349:468    89
   6    3    3  Tomasz Ciejka          133   -  298:436    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.60


 14  Agnieszka Krupka        109 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    6  Paweł Kowalski         110   -  266:344    60
   3    6    8  Konrad Stawiarz        100   +  431:293   150
   4    7   11  Krzysztof Wysoczański  100   -  337:350    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.67


 15  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6    8  Konrad Stawiarz        100   +  411:344   150
   5    5   12  Tomasz Górka           113   -  356:447    63
   6    4    6  Paweł Kowalski         110   -  325:484    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.00