Numer turnieju: 281
Data: 24 lipca 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Weronika Rudnicka       100 Ustka               2226  5.0
  2.Dawid Pikul             100 Poznań              2490  4.0
  3.Karol Wyrębkiewicz      100 Łódź                2346  4.0
  4.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2203  3.5
  5.Grzegorz Wilk           126 Kraków              2426  3.0
  6.Kamil Górka             140 Łęczna              2192  3.0
  7.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2322  2.5
  8.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2186  2.5
  9.Wojciech Sołdan         100 Rumia               2239  2.0
 10.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1758  2.0
 11.Tomasz Górka            115 Łęczna              1044  1.0
 12.Jan Kozłowski           117 Kraków               853  1.0
 13.Maciej Chmielowski      105 Kraków               751  1.0
 14.Agnieszka Krupka        106 Krosno               627  0.5
 15.Mariusz Niemczyk        100 Kraków               519  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (137.39)  13739 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.65)  13265 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             133 (132.53)   9675 / 73 
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             132 (132.46)  13246 / 100
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (129.81)  12981 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.01)  12901 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             129 (128.88)  12888 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             128 (128.32)   9752 / 76 
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.77)  12677 / 100
 11  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (123.56)  12356 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.45)  12145 / 100
 13  Katarzyna Małek          Mielec             120 (120.00)   6120 / 51 
 14  Marcin Figiel            Zawichost          117 (117.08)  10537 / 90 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.26)  11626 / 100
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (115.37)  11537 / 100
 17  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.40)   8923 / 78 
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (113.38)   5442 / 48 
 19  Tomasz Górka             Łęczna             113 (113.32)  11332 / 100
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (112.65)   3492 / 31 
 21  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.03)  10755 / 96 
 23  Paweł Kowalski           Kutno              111 (110.93)  11093 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             110 (110.05)   7043 / 64 
 26  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             109 (108.54)   8575 / 79 
 28  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (105.21)   3577 / 34 
 29  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (103.22)   7432 / 72 
 30  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.93)  10193 / 100
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 32  Małgorzata Sikora        Kraków             100 (100.14)   3505 / 35 
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole               96 ( 96.43)   3568 / 37 
 35  Krzysztof Wysoczański    Kraków              96 ( 96.18)   9618 / 100
 36  Mariusz Niemczyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 37  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 42  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 43  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 44  Paweł Jędryka            Tarnów             150 (149.60)   1496 / 10 
 45  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 46  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 47  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 48  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 49  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 50  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 51  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 52  Maciej Mraczek           Katowice            97 ( 96.50)    579 / 6  
 53  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 54  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 55  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 56  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 57  Agnieszka Rejman         Łańcut              58 ( 58.20)    291 / 5  
 58  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 59  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 60  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 61  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 62  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 63  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 64  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 65  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 66  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 67  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 68  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 69  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 70  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 71  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 72  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 73  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 74  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 75  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 16  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 17  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 18  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 19  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 20  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 21  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 22  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 23  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 24  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 25  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 26  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 27  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 28  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 29  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 30  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 31  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 32  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 33  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 34  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 35  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 36  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 37  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 38  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 39  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 40  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 41  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 42  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 43  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 44  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 45  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 46  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 47  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 48  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 49  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 52  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 53  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 54  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 55  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 56  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 57  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 58  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 59  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 60  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 61  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 62  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 63  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 64  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 65  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 66  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 68  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 69  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 70  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 71  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 72  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 73  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 74  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 75  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 76  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 77  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 78  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 79  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 80  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 81  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 82  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 83  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 84  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 85  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 86  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 87  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 88  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 89  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 90  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 91  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 92  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 93  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 94  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 95  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 96  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 97  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 98  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 99  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
100  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
101  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
102  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
103  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
104  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
105  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Tomasz Górka           115   +  373:358   165
   2    2   11  Wojciech Sołdan        100   +  383:297   150
   3    1   10  Weronika Rudnicka      100   +  379:306   150
   4    1    8  Karol Wyrębkiewicz     100   -  368:394    50
   5    1    9  Dawid Pikul            100   -  336:392    50
   6    2    8  Karol Wyrębkiewicz     100   -  353:436    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.50


  2  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Dawid Pikul            100   -  354:491    50
   2    6    3  Tomasz Ciejka          131   -  370:431    81
   3            PAUZA
   4    4    5  Grzegorz Wilk          126   +  450:406   176
   5    3   11  Wojciech Sołdan        100   +  438:342   150
   6    3    4  Justyna Fugiel         130   -  410:433    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.40


  3  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Karol Wyrębkiewicz     100   -  320:432    50
   2    6    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  431:370   185
   3    5    5  Grzegorz Wilk          126   -  355:398    76
   4    5    4  Justyna Fugiel         130   -  357:481    80
   5    6   15  Maciej Chmielowski     105   +  423:372   155
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.20


  4  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Weronika Rudnicka      100   -  279:410    50
   2            PAUZA
   3    3    8  Karol Wyrębkiewicz     100   -  337:444    50
   4    5    3  Tomasz Ciejka          131   +  481:357   181
   5    4    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  373:311   150
   6    3    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  433:410   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.20


  5  Grzegorz Wilk           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Wojciech Sołdan        100   -  353:482    50
   2    5    6  Tomasz Górka           115   -  383:408    65
   3    5    3  Tomasz Ciejka          131   +  398:355   181
   4    4    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  406:450    85
   5    5   14  Mariusz Niemczyk       100   +  446:306   150
   6    4   11  Wojciech Sołdan        100   +  440:295   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.50


  6  Tomasz Górka            115 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   -  358:373    90
   2    5    5  Grzegorz Wilk          126   +  408:383   176
   3    4   11  Wojciech Sołdan        100   -  278:421    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.33


  7  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Jan Kozłowski          117   +  428:427   167
   2    4   13  Agnieszka Krupka       106   +  354:327   156
   3    2    9  Dawid Pikul            100   -  320:399    50
   4    3   10  Weronika Rudnicka      100   -  345:389    50
   5    4    4  Justyna Fugiel         130   -  311:373    80
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.60


  8  Karol Wyrębkiewicz      100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          131   +  432:320   181
   2    3   12  Jan Kozłowski          117   -  365:426    67
   3    3    4  Justyna Fugiel         130   +  444:337   180
   4    1    1  Kamil Górka            140   +  394:368   190
   5    2   10  Weronika Rudnicka      100   -  275:317    50
   6    2    1  Kamil Górka            140   +  436:353   190
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.00


  9  Dawid Pikul             100 Poznań            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  491:354   185
   2    1   10  Weronika Rudnicka      100   -  342:387    50
   3    2    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  399:320   150
   4    2   11  Wojciech Sołdan        100   +  526:402   150
   5    1    1  Kamil Górka            140   +  392:336   190
   6    1   10  Weronika Rudnicka      100   -  340:417    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.17


 10  Weronika Rudnicka       100 Ustka             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         130   +  410:279   180
   2    1    9  Dawid Pikul            100   +  387:342   150
   3    1    1  Kamil Górka            140   -  306:379    90
   4    3    7  Krzysztof Wysoczański  100   +  389:345   150
   5    2    8  Karol Wyrębkiewicz     100   +  317:275   150
   6    1    9  Dawid Pikul            100   +  417:340   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.00


 11  Wojciech Sołdan         100 Rumia             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Grzegorz Wilk          126   +  482:353   176
   2    2    1  Kamil Górka            140   -  297:383    90
   3    4    6  Tomasz Górka           115   +  421:278   165
   4    2    9  Dawid Pikul            100   -  402:526    50
   5    3    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  342:438    85
   6    4    5  Grzegorz Wilk          126   -  295:440    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


 12  Jan Kozłowski           117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  427:428    50
   2    3    8  Karol Wyrębkiewicz     100   +  426:365   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 13  Agnieszka Krupka        106 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  327:354    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 14  Mariusz Niemczyk        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    5    5  Grzegorz Wilk          126   -  306:446    76
   6    5   15  Maciej Chmielowski     105   -  213:379    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.50


 15  Maciej Chmielowski      105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    6    3  Tomasz Ciejka          131   -  372:423    81
   6    5   14  Mariusz Niemczyk       100   +  379:213   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.50