Numer turnieju: 283
Data: 7 sierpnia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     132 Kraków              1669  4.0
  2.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2362  3.5
  3.Kamil Górka             136 Łęczna              2161  2.5
  4.Łukasz Bobowski         125 Suchedniów          1407  2.0
  5.Paweł Kowalski          111 Kutno               1250  2.0
  6.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1360  1.5
  7.Maciej Mraczek          100 Katowice            1278  1.0
  8.Jan Kozłowski           114 Kraków               792  1.0
  9.Agnieszka Krupka        103 Krosno               662  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             135 (135.30)  13530 / 100
  2  Przemysław Herdzina      Kraków             135 (134.74)  13474 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.12)  13412 / 100
  4  Dariusz Dzierża          Kraków             134 (133.75)   8961 / 67 
  5  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           133 (132.65)  13265 / 100
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.01)  12901 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             129 (128.88)  12888 / 100
  9  Łukasz Bryła             Mielec             128 (127.66)   8936 / 70 
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.66)  12666 / 100
 11  Łukasz Bobowski          Suchedniów         125 (124.79)  12479 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.45)  12145 / 100
 13  Katarzyna Małek          Mielec             120 (120.00)   6120 / 51 
 14  Marcin Figiel            Zawichost          117 (117.08)  10537 / 90 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.04)  11236 / 96 
 16  Tomasz Górka             Łęczna             114 (114.36)  11436 / 100
 17  Jan Kozłowski            Kraków             114 (113.67)   9435 / 83 
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (113.39)  11339 / 100
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (113.38)   5442 / 48 
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (112.65)   3492 / 31 
 21  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (112.26)  11226 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.03)  10755 / 96 
 24  Paweł Kowalski           Kutno              112 (111.65)  11165 / 100
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (110.48)   8286 / 75 
 26  Tomasz Lempart           Kraków             110 (110.05)   7043 / 64 
 27  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 28  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (105.21)   3577 / 34 
 29  Małgorzata Sikora        Kraków             104 (104.08)   3851 / 37 
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (101.93)   7747 / 76 
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.93)  10193 / 100
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole               96 ( 96.43)   3568 / 37 
 35  Krzysztof Wysoczański    Kraków              96 ( 96.03)   9603 / 100
 36  Mariusz Niemczyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 37  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 42  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 43  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 44  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.40)   1204 / 10 
 45  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 46  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 47  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 48  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 49  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 50  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 51  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 53  Paweł Jędryka            Tarnów             151 (150.80)    754 / 5  
 54  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 55  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 57  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 58  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 59  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 60  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 61  Piotr Prokuski           Debica              65 ( 64.75)    259 / 4  
 62  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 63  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 64  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 65  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 66  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 67  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 68  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 69  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 70  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 71  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 72  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 73  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 74  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 16  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 17  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 18  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 19  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 20  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 21  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 22  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 23  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 24  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 25  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 26  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 27  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 28  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 29  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 30  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 31  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 32  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 33  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 34  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 35  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 36  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 37  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 38  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 39  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 40  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 41  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 42  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 43  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 44  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 45  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 46  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 47  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 48  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 49  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 52  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 53  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 54  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 55  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 56  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 57  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 58  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 59  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 60  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 61  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 62  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 63  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 64  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 65  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 66  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 68  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 69  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 70  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 71  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 72  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 73  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 74  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 75  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 76  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 77  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 78  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 79  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 80  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 81  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 82  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 83  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 85  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 86  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 87  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 88  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 89  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 90  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 91  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 92  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 93  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 94  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 95  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 96  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 97  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 98  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
 99  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
100  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
101  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
102  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
103  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
104  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
105  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
106  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Łukasz Bobowski        125   +  395:389   175
   2    1    2  Justyna Fugiel         133   -  294:494    83
   3    4    8  Przemysław Herdzina    132   -  434:467    82
   4    3    7  Maciej Mraczek         100   +  365:308   150
   5            PAUZA
   6    1    8  Przemysław Herdzina    132   -  373:381    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.40


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Krzysztof Wysoczański  100   +  416:361   150
   2    1    1  Kamil Górka            136   +  494:294   186
   3    1    3  Łukasz Bobowski        125   -  349:356    75
   4    1    9  Paweł Kowalski         111   +  457:323   161
   5    1    8  Przemysław Herdzina    132   -  346:373    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.80


  3  Łukasz Bobowski         125 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            136   -  389:395    86
   2    2    5  Jan Kozłowski          114   +  405:353   164
   3    1    2  Justyna Fugiel         133   +  356:349   183
   4    2    8  Przemysław Herdzina    132   -  257:448    82
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.75


  4  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   -  361:416    83
   2    3    6  Agnieszka Krupka       103   +  396:327   153
   3    2    5  Jan Kozłowski          114   -  303:439    64
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  5  Jan Kozłowski           114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    3  Łukasz Bobowski        125   -  353:405    75
   3    2    4  Krzysztof Wysoczański  100   +  439:303   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50


  6  Agnieszka Krupka        103 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Krzysztof Wysoczański  100   -  327:396    50
   3    3    7  Maciej Mraczek         100   -  335:341    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


  7  Maciej Mraczek          100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    6  Agnieszka Krupka       103   +  341:335   153
   4    3    1  Kamil Górka            136   -  308:365    86
   5    2    9  Paweł Kowalski         111   -  354:383    61
   6    2    9  Paweł Kowalski         111   -  275:544    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.25


  8  Przemysław Herdzina     132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    1  Kamil Górka            136   +  467:434   186
   4    2    3  Łukasz Bobowski        125   +  448:257   175
   5    1    2  Justyna Fugiel         133   +  373:346   183
   6    1    1  Kamil Górka            136   +  381:373   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 182.50


  9  Paweł Kowalski          111 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    1    2  Justyna Fugiel         133   -  323:457    83
   5    2    7  Maciej Mraczek         100   +  383:354   150
   6    2    7  Maciej Mraczek         100   +  544:275   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.67