Numer turnieju: 284
Data: 14 sierpnia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa            2472  5.0
  2.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2296  3.5
  3.Kamil Górka             135 Łęczna              2273  3.5
  4.Przemysław Herdzina     135 Kraków              1539  3.0
  5.Marta Dobrzańska        102 Kraków              1985  2.5
  6.Łukasz Bobowski         125 Suchedniów          2158  1.5
  7.Paweł Kowalski          112 Kutno               1975  1.5
  8.Jerzy Matyasik          112 Kraków               378  0.0
  

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (137.40)  13740 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (135.10)  13510 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.35)  13435 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             134 (133.89)  13389 / 100
  5  Dariusz Dzierża          Kraków             132 (132.18)   8063 / 61 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.01)  12901 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             129 (128.88)  12888 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.66)  12666 / 100
 10  Łukasz Bryła             Mielec             127 (126.64)   8105 / 64 
 11  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (123.96)  12396 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.45)  12145 / 100
 13  Katarzyna Małek          Mielec             120 (120.00)   6120 / 51 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.13)  10776 / 92 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          117 (117.08)  10537 / 90 
 16  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.42)   8925 / 78 
 17  Tomasz Górka             Łęczna             114 (114.36)  11436 / 100
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (113.39)  11339 / 100
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (112.65)   3492 / 31 
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (112.03)  10755 / 96 
 22  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (111.57)  11157 / 100
 23  Tomasz Lempart           Kraków             111 (111.20)   6561 / 59 
 24  Katarzyna Klimała        Kraków             110 (110.48)   8286 / 75 
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 26  Paweł Kowalski           Kutno              109 (109.18)  10918 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.14)   4584 / 42 
 28  Maciej Chmielowski       Kraków             105 (105.21)   3577 / 34 
 29  Małgorzata Sikora        Kraków             104 (104.08)   3851 / 37 
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (102.79)   7298 / 71 
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (102.27)  10227 / 100
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Przemysław Drochomirecki Opole               98 ( 98.16)   3141 / 32 
 35  Krzysztof Wysoczański    Kraków              96 ( 96.03)   9603 / 100
 36  Mariusz Niemczyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 37  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              77 ( 77.00)   1463 / 19 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 42  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 43  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 44  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 45  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 48  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 49  Daniel Czernatowicz      Kraków             121 (121.17)    727 / 6  
 50  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 51  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 53  Paweł Jędryka            Tarnów             151 (150.80)    754 / 5  
 54  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 55  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 56  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 57  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 58  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 59  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 60  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 61  Anna Stolarczyk          Kraków              55 ( 54.75)    219 / 4  
 62  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 63  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 64  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 66  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 67  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 68  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 69  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 70  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 71  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 72  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 73  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 16  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 17  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 18  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 19  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 20  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 21  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 22  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 23  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 24  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 25  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 26  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 27  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 28  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 29  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 30  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 31  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 32  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 33  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 34  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 35  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 36  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 37  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 38  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 39  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 40  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 41  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 42  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 43  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 44  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 45  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 46  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 47  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 48  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 49  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 52  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 53  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 54  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 55  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 56  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 57  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 58  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 59  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 60  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 61  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 62  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 63  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 64  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 65  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 66  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 67  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 68  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 69  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 70  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 71  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 72  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 73  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 74  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 75  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 76  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 77  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 78  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 79  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 80  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 81  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 82  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 83  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 84  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 86  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 87  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 88  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 89  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 90  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 91  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 92  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 93  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 94  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 95  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 96  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 97  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 98  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
 99  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
100  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
101  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
102  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
103  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
104  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
105  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
106  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
107  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Kamil Górka             135 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Łukasz Bobowski        125   +  399:386   175
   2    1    3  Mariusz Wrześniewski   133   -  396:480    83
   3    3    8  Przemysław Herdzina    135   +  414:329   185
   4    2    2  Justyna Fugiel         134   +  439:384   184
   5    2    6  Paweł Kowalski         112   -  325:363    62
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.80


  2  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jerzy Matyasik         112   +  391:378   162
   2    2    7  Marta Dobrzańska       102   +  541:259   152
   3    1    3  Mariusz Wrześniewski   133   -  345:351    83
   4    2    1  Kamil Górka            135   -  384:439    85
   5            PAUZA
   6    1    3  Mariusz Wrześniewski   133   +  335:333   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.00


  3  Mariusz Wrześniewski    133 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Paweł Kowalski         112   +  358:307   162
   2    1    1  Kamil Górka            135   +  480:396   185
   3    1    2  Justyna Fugiel         134   +  351:345   184
   4    1    7  Marta Dobrzańska       102   +  342:296   152
   5    1    4  Łukasz Bobowski        125   +  608:239   175
   6    1    2  Justyna Fugiel         134   -  333:335    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.00


  4  Łukasz Bobowski         125 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            135   -  386:399    85
   2    3    6  Paweł Kowalski         112   +  507:261   162
   3    2    7  Marta Dobrzańska       102   -  362:372    52
   4            PAUZA
   5    1    3  Mariusz Wrześniewski   133   -  239:608    83
   6    2    8  Przemysław Herdzina    135   -  364:378    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.40


  5  Jerzy Matyasik          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         134   -  378:391    84
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.00


  6  Paweł Kowalski          112 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Wrześniewski   133   -  307:358    83
   2    3    4  Łukasz Bobowski        125   -  261:507    75
   3            PAUZA
   4    3    8  Przemysław Herdzina    135   -  331:428    85
   5    2    1  Kamil Górka            135   +  363:325   185
   6    3    7  Marta Dobrzańska       102   -  413:446    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


  7  Marta Dobrzańska        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    2  Justyna Fugiel         134   -  259:541    84
   3    2    4  Łukasz Bobowski        125   +  372:362   175
   4    1    3  Mariusz Wrześniewski   133   -  296:342    83
   5    3    8  Przemysław Herdzina    135   -  312:404    85
   6    3    6  Paweł Kowalski         112   +  446:413   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.80


  8  Przemysław Herdzina     135 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    1  Kamil Górka            135   -  329:414    85
   4    3    6  Paweł Kowalski         112   +  428:331   162
   5    3    7  Marta Dobrzańska       102   +  404:312   152
   6    2    4  Łukasz Bobowski        125   +  378:364   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.50