Numer turnieju: 288
Data: 11 września 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2195  4.5
  2.Kamil Górka             137 Łęczna              2318  4.0
  3.Paweł Kowalski          109 Kutno               2399  3.0
  4.Grzegorz Kwiecień       112 Kraków              1684  3.0
  5.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2526  2.5
  6.Krzysztof Wysoczański   100 Kraków              1034  2.5
  7.Przemysław Herdzina     131 Kraków              2020  2.0
  8.Małgorzata Sulejewska   118 Kraków              1844  2.0
  9.Marta Dobrzańska        102 Kraków              2176  1.5
 10.Marcin Kowalczyk        100 Olkusz               946  1.5
 11.Tomasz Górka            114 Łęczna               322  0.0
 12.Jerzy Matyasik          113 Kraków               290  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             139 (138.52)  13852 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           135 (134.64)  13464 / 100
  3  Tomasz Ciejka            Kraków             134 (133.74)  13374 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (130.49)  13049 / 100
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  6  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.83)  12983 / 100
  7  Dariusz Dzierża          Kraków             129 (128.98)   5546 / 43 
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             129 (128.57)  12857 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.66)  12666 / 100
 10  Łukasz Bobowski          Suchedniów         126 (126.00)  12600 / 100
 11  Łukasz Bryła             Mielec             123 (122.60)   6375 / 52 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.45)  12145 / 100
 13  Katarzyna Małek          Mielec             120 (119.93)   5397 / 45 
 14  Marcin Figiel            Zawichost          117 (117.08)  10537 / 90 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.07)  10302 / 88 
 16  Jan Kozłowski            Kraków             116 (116.39)   7798 / 67 
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (114.43)  11443 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             113 (113.41)  11341 / 100
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (112.98)   4858 / 43 
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (111.57)  11157 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.70)   9963 / 90 
 23  Paweł Kowalski           Kutno              111 (110.66)  11066 / 100
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             110 (110.03)   3961 / 36 
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 26  Katarzyna Klimała        Kraków             109 (109.31)   6777 / 62 
 27  Tomasz Lempart           Kraków             109 (108.72)   4240 / 39 
 28  Małgorzata Sikora        Kraków             108 (108.15)   3569 / 33 
 29  Maciej Chmielowski       Kraków             103 (102.72)   2568 / 25 
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (102.18)   6846 / 67 
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 32  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.42)  10142 / 100
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              101 (100.77)   2620 / 26 
 34  Marta Dobrzańska         Kraków             101 (100.59)  10059 / 100
 35   arta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 36  Mariusz Niemczyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 37  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karolina Woźny           Kraków              73 ( 72.85)    947 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 42  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 43  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 44  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 45  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 48  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 49  Daniel Czernatowicz      Kraków             121 (121.17)    727 / 6  
 50  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 51  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 52  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 53  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 54  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 55  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 56  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 57  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 58  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 59  Paweł Miczko             Sandomierz          65 ( 65.00)    260 / 4  
 60  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 61  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 62  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 63  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 64  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.00)    234 / 2  
 65  Renata Kowalska          Bielsko-Biała       84 ( 84.00)    168 / 2  
 66  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 67  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 68  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 69  Danuta Szturc            Kraków               0 ( 50.00)    100 / 2  
 70  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 71  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 72  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 73  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 16  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 17  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 18  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 19  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 20  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 21  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 22  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 23  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 24  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 25  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 26  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 27  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 29  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 30  Anna Kania               Sandomierz                               6  
 31  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 32  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 33  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 34  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 35  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 36  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 37  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 38  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 39  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 40  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 41  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 42  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 43  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 44  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 45  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 46  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 47  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 48  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 49  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 50  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 53  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 54  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 55  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 56  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 57  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 58  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 59  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 60  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 61  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 62  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 63  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 64  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 65  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 66  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 67  Jarosław Nadera           raków                                 / 12 
 68  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 69  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 70  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 72  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 73  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 74  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 75  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 76  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 77  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 78  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 79  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 80  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 81  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 82  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 83  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 84  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 85  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 86  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 87  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 88  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 89  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 90  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 91  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 92  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 93  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 94  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 95  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 96  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 97  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 98  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 99  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
100  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
101  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
102  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
103  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4   
104  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
105  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
106  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
107  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
108  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
109  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Paweł Kowalski         109   +  428:339   159
   2    2    9  Małgorzata Sulejewska  118   -  303:439    68
   3    4   10  Przemysław Herdzina    131   +  385:313   181
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  431:377   185
   5    1    3  Justyna Fugiel         130   -  331:349    80
   6    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  440:387   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.00


  2  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Marta Dobrzańska       102   +  433:366   152
   2    1    7  Krzysztof Wysoczański  100   =  326:326   100
   3    2    9  Małgorzata Sulejewska  118   +  574:239   168
   4    1    1  Kamil Górka            137   -  377:431    87
   5    2    4  Paweł Kowalski         109   -  429:456    59
   6    2    1  Kamil Górka            137   -  387:440    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.83


  3  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marcin Kowalczyk       100   +  372:203   150
   2    3    5  Marta Dobrzańska       102   +  410:330   152
   3    1    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  308:394    50
   4    2    9  Małgorzata Sulejewska  118   =  330:330   118
   5    1    1  Kamil Górka            137   +  349:331   187
   6    1    4  Paweł Kowalski         109   +  426:416   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


  4  Paweł Kowalski          109 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  339:428    87
   2    4   10  Przemysław Herdzina    131   +  397:396   181
   3    3    6  Marcin Kowalczyk       100   -  405:443    50
   4    3   12  Grzegorz Kwiecień      112   +  386:353   162
   5    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  456:429   185
   6    1    3  Justyna Fugiel         130   -  416:426    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.17


  5  Marta Dobrzańska        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  366:433    85
   2    3    3  Justyna Fugiel         130   -  330:410    80
   3            PAUZA
   4    4   10  Przemysław Herdzina    131   -  337:427    81
   5    4   12  Grzegorz Kwiecień      112   -  356:504    62
   6    4    9  Małgorzata Sulejewska  118   +  487:289   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.20


  6  Marcin Kowalczyk        100 Olkusz            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         130   -  203:372    80
   2            PAUZA
   3    3    4  Paweł Kowalski         109   +  443:405   159
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


  7  Krzysztof Wysoczański   100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Jerzy Matyasik         113   +  314:290   163
   2    1    2  Mariusz Wrześniewski   135   =  326:326   135
   3    1    3  Justyna Fugiel         130   +  394:308   180
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.33


  8  Jerzy Matyasik          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Krzysztof Wysoczański  100   -  290:314    50
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


  9  Małgorzata Sulejewska   118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    1  Kamil Górka            137   +  439:303   187
   3    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  239:574    85
   4    2    3  Justyna Fugiel         130   =  330:330   130
   5    3   10  Przemysław Herdzina    131   -  247:475    81
   6    4    5  Marta Dobrzańska       102   -  289:487    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


 10  Przemysław Herdzina     131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    4  Paweł Kowalski         109   -  396:397    59
   3    4    1  Kamil Górka            137   -  313:385    87
   4    4    5  Marta Dobrzańska       102   +  427:337   152
   5    3    9  Małgorzata Sulejewska  118   +  475:247   168
   6    3   12  Grzegorz Kwiecień      112   -  409:414    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.60


 11  Tomasz Górka            114 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   12  Grzegorz Kwiecień      112   -  322:413    62
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.00


 12  Grzegorz Kwiecień       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   11  Tomasz Górka           114   +  413:322   164
   4    3    4  Paweł Kowalski         109   -  353:386    59
   5    4    5  Marta Dobrzańska       102   +  504:356   152
   6    3   10  Przemysław Herdzina    131   +  414:409   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.00