Numer turnieju: 292
Data: 16 października 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów          2504  5.0
  2.Przemysław Herdzina     132 Kraków              2398  4.0
  3.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2275  3.0
  4.Mariusz Grodek          109 Olsztyn             2226  3.0
  5.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2169  3.0
  6.Jerzy Matyasik          112 Kraków              2171  2.0
  7.Kamil Górka             138 Łęczna              2078  2.0
  8.Katarzyna Klimała       108 Kraków              1048  2.0
  9.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1204  1.5
 10.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa             812  1.0
 11.Grzegorz Wilk           127 Kraków               405  1.0
 12.Marta Dobrzańska        101 Kraków               533  0.0
 13.Marcin Figiel           117 Zawichost            387  0.0
   

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.40)   2046 / 15 
  2  Kamil Górka              Łęczna             136 (135.71)  13571 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (135.59)  13559 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.40)  13140 / 100
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  6  Artur Irzyk              Kraków             130 (129.83)  12983 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (129.64)  12964 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.33)  12833 / 100
  9  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.29)  12829 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.05)  12451 / 98 
 11  Katarzyna Małek          Mielec             125 (124.56)   4858 / 39 
 12  Łukasz Bryła             Mielec             123 (123.36)   3454 / 28 
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.56)  12156 / 100
 14  Jan Kozłowski            Kraków             119 (119.16)   7388 / 62 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.44)  10100 / 86 
 16  Marcin Figiel            Zawichost          117 (116.64)  10614 / 91 
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (114.82)  11482 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             114 (114.08)  11408 / 100
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (113.07)   5201 / 46 
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             112 (112.35)   1910 / 17 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (111.62)  11162 / 100
 22  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (109.88)   9889 / 90 
 24  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 25  Maciej Chmielowski       Kraków             109 (109.14)   2292 / 21 
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (108.90)   3267 / 30 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             106 (105.57)   3167 / 30 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.07)   5884 / 56 
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.95)   2265 / 22 
 30  Tomasz Lempart           Kraków             103 (102.95)   2059 / 20 
 31  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (102.41)   6247 / 61 
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.42)  10142 / 100
 34  Marta Dobrzańska         Kraków             100 (100.02)  10002 / 100
 35  Marta Kleinnok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 36  Mariusz Niemczyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 37  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 38  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 39  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 41  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 42  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 43  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 45  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 83.86)    587 / 7  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 48  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 49  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 50  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 51  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 52  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 53  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 55  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 56  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 57  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 58  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 59  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 60  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 61  Karolina Woźny           Kraków              65 ( 65.33)    196 / 3  
 62  Magda Sulejewska         Kraków              64 ( 64.33)    193 / 3  
 63  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 64  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 65  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 66  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 67  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 68  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 69  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)      0 / 1  
 70  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 71  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 16  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 17  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 18  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 19  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 20  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 21  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 22  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 23  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 24  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 25  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 26  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 27  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 28  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 30  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 31  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 32  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 33  Małgorzata Kasprzyk       raków                                 / 9  
 34  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 35  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 36  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 37  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 38  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 39  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 40  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 41  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 42  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 43  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 44  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 45  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 46  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 47  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 48  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 49  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 50  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 51  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 52  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 53  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 54  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 55  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 56  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 57  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 58  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 59  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 60  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 61  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 62  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 63  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 64  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 65  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 66  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 67  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 68  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 69  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 77  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 71  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 72  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 73  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 74  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 75  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 76  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 77  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 78  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 79  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 80  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 81  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 82  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 83  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 84  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 85  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 86  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 87  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 88  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 90  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 91  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 92  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 93  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 94  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 95  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 96  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 97  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 98  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 99  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
100  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
101  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
102  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
103  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
104  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
105  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
106  Robert Włodarczyk        Wrocław                                  4  
107  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
108  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
109  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
110  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
111  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
112  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Justyna Fugiel         131   -  273:363    81
   2    5    9  Paweł Miczko           100   +  332:326   150
   3    3    3  Przemysław Herdzina    132   +  418:379   182
   4    2    4  Tomasz Ciejka          131   -  351:355    81
   5    4   11  Katarzyna Klimała      108   -  364:367    58
   6    4   11  Katarzyna Klimała      108   -  340:400    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.67


  2  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Jerzy Matyasik         112   +  428:371   162
   2    2   10  Łukasz Bobowski        127   -  384:392    77
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


  3  Przemysław Herdzina     132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Mariusz Grodek         109   +  412:313   159
   2    3    6  Jerzy Matyasik         112   -  396:399    62
   3    3    1  Kamil Górka            138   -  379:418    88
   4    3    5  Justyna Fugiel         131   +  406:392   181
   5    3    4  Tomasz Ciejka          131   +  352:340   181
   6    2    5  Justyna Fugiel         131   +  453:344   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.00


  4  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       101   +  500:268   151
   2    1    5  Justyna Fugiel         131   -  331:341    81
   3    2    7  Mariusz Grodek         109   -  361:425    59
   4    2    1  Kamil Górka            138   +  355:351   188
   5    3    3  Przemysław Herdzina    132   -  340:352    82
   6    3    6  Jerzy Matyasik         112   +  388:370   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


  5  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            138   +  363:273   188
   2    1    4  Tomasz Ciejka          131   +  341:331   181
   3    1   10  Łukasz Bobowski        127   -  314:429    77
   4    3    3  Przemysław Herdzina    132   -  392:406    82
   5    1    7  Mariusz Grodek         109   +  415:385   159
   6    2    3  Przemysław Herdzina    132   -  344:453    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.17


  6  Jerzy Matyasik          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   -  371:428    85
   2    3    3  Przemysław Herdzina    132   +  399:396   182
   3    4    9  Paweł Miczko           100   -  328:337    50
   4    4   11  Katarzyna Klimała      108   +  391:281   158
   5    2   10  Łukasz Bobowski        127   -  312:519    77
   6    3    4  Tomasz Ciejka          131   -  370:388    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.50


  7  Mariusz Grodek          109 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    132   -  313:412    82
   2    4    8  Marta Dobrzańska       101   +  388:265   151
   3    2    4  Tomasz Ciejka          131   +  425:361   181
   4    1   10  Łukasz Bobowski        127   +  453:387   177
   5    1    5  Justyna Fugiel         131   -  385:415    81
   6    1   10  Łukasz Bobowski        127   -  262:434    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.83


  8  Marta Dobrzańska        101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          131   -  268:500    81
   2    4    7  Mariusz Grodek         109   -  265:388    59
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00


  9  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bobowski        127   -  241:343    77
   2    5    1  Kamil Górka            138   -  326:332    88
   3    4    6  Jerzy Matyasik         112   +  337:328   162
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.00


 10  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Paweł Miczko           100   +  343:241   150
   2    2    2  Mariusz Wrześniewski   135   +  392:384   185
   3    1    5  Justyna Fugiel         131   +  429:314   181
   4    1    7  Mariusz Grodek         109   -  387:453    59
   5    2    6  Jerzy Matyasik         112   +  519:312   162
   6    1    7  Mariusz Grodek         109   +  434:262   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.33


 11  Katarzyna Klimała       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    6  Jerzy Matyasik         112   -  281:391    62
   5    4    1  Kamil Górka            138   +  367:364   188
   6    4    1  Kamil Górka            138   +  400:340   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.00


 12  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    5   13  Marcin Figiel          117   +  405:387   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.00


 13  Marcin Figiel           117 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    5   12  Grzegorz Wilk          127   -  387:405    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.00