Numer turnieju: 293
Data: 23 października 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          2534  5.0
  2.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2258  4.0
  3.Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa            2558  3.0
  4.Kamil Górka             136 Łęczna              1935  3.0
  5.Artur Irzyk             130 Kraków              1712  3.0
  6.Grzegorz Kwiecień       115 Kraków              1616  3.0
  7.Krzysztof Leśniak       112 Kraków              2334  2.0
  8.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2103  2.0
  9.Marta Dobrzańska        100 Kraków              1996  2.0
 10.Katarzyna Klimała       105 Kraków              1518  2.0
 11.Przemysław Herdzina     131 Kraków              1492  2.0
 12.Tomasz Górka            114 Łęczna               394  1.0
 13.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1696  0.0
    

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.40)   2046 / 15 
  2  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.26)  13626 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           136 (136.21)  13621 / 100
  4  Łukasz Bobowski          Suchedniów         131 (131.33)  13133 / 100
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             130 (129.91)  12991 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             129 (129.43)  12943 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.09)  12909 / 100
  9  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.68)  12868 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.27)  12218 / 96 
 11  Katarzyna Małek          Mielec             125 (124.56)   4858 / 39 
 12  Łukasz Bryła             Mielec             123 (123.36)   3454 / 28 
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.56)  12156 / 100
 14  Jan Kozłowski            Kraków             119 (119.16)   7388 / 62 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          117 (116.64)  10614 / 91 
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.98)  11598 / 100
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (115.46)   9237 / 80 
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.86)  11486 / 100
 19  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (113.07)   5201 / 46 
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (113.04)   2600 / 23 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (111.62)  11162 / 100
 22  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (109.88)   9889 / 90 
 24  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 25  Maciej Chmielowski       Kraków             109 (109.14)   2292 / 21 
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             107 (107.38)   2577 / 24 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (105.75)   6345 / 60 
 28  Małgorzata Sikora        Kraków             104 (104.03)   3017 / 29 
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.95)   2265 / 22 
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (102.41)   6247 / 61 
 31  Marta Dobrzańska         Kraków             102 (101.93)  10193 / 100
 32  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 33  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.42)  10142 / 100
 34  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 35  Mariusz Niemmzyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 36  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 37  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 38  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Tomasz Lempart           Kraków             106 (105.64)   1479 / 14 
 40  Paweł Miczko             Sandomierz          75 ( 75.31)    979 / 13 
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 42  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 43  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 44  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 45  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 48  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 49  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 50  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 51  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 52  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 53  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 55  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 56  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 57  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 58  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 59  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 60  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 61  Magda Sulejewska         Kraków              64 ( 64.33)    193 / 3  
 62  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 63  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 64  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 65  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 66  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 67  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 68  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 69  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)      8 / 1  
 70  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 16  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 17  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 18  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 19  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 20  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 21  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 22  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 23  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 24  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 25  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 26  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 27  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 28  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 30  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 31  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 32  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 33  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 34  Filip Klar                ielec                                 / 37 
 35  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 36  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 37  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 38  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 39  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 40  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 41  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 42  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 43  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 44  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 45  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 46  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 47  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 48  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 49  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 50  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 51  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 52  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 53  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 54  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 55  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 56  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 57  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 58  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 59  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 60  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 61  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 62  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 63  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 64  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 65  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 66  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 67  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 68  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 69  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 70  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 77  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 72  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 73  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 74  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 75  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 76  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 77  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 78  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 79  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 80  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 81  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 82  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 83  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 84  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 85  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 86  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 87  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 88  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 90  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 91  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 92  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 93  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 94  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 95  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 96  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 97  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 98  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 99  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
100  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
101  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
102  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
103  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
104  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
105  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
106  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
107  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                   2  
108  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
109  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
110  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
111  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
112  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
113  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Mariusz Wrześniewski    136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Justyna Fugiel         128   -  334:339    78
   2    4    2  Tomasz Ciejka          130   +  472:296   180
   3    3   10  Grzegorz Kwiecień      115   +  473:300   165
   4    2    3  Łukasz Bobowski        128   -  400:441    78
   5    3    5  Krzysztof Leśniak      112   -  402:453    62
   6    2    9  Kamil Górka            136   +  477:307   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.83


  2  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Krzysztof Leśniak      112   -  349:418    62
   2    4    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  296:472    86
   3    4   11  Katarzyna Klimała      105   +  352:329   155
   4    4   12  Przemysław Herdzina    131   +  361:271   181
   5    4   10  Grzegorz Kwiecień      115   -  358:507    65
   6    4   10  Grzegorz Kwiecień      115   -  387:413    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.33


  3  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marta Dobrzańska       100   +  342:335   150
   2    2    7  Paweł Miczko           100   +  450:238   150
   3    1    4  Justyna Fugiel         128   -  375:442    78
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  441:400   186
   5    1    9  Kamil Górka            136   +  528:428   186
   6    1    4  Justyna Fugiel         128   +  398:370   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.67


  4  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  339:334   186
   2    1    5  Krzysztof Leśniak      112   +  345:287   162
   3    1    3  Łukasz Bobowski        128   +  442:375   178
   4    1    9  Kamil Górka            136   -  356:378    86
   5    2   13  Artur Irzyk            130   +  406:267   180
   6    1    3  Łukasz Bobowski        128   -  370:398    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.00


  5  Krzysztof Leśniak       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          130   +  418:349   180
   2    1    4  Justyna Fugiel         128   -  287:345    78
   3    2    9  Kamil Górka            136   -  326:364    86
   4    3   13  Artur Irzyk            130   -  456:560    80
   5    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   +  453:402   186
   6    3   13  Artur Irzyk            130   -  394:437    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


  6  Marta Dobrzańska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bobowski        128   -  335:342    78
   2    3    9  Kamil Górka            136   -  310:458    86
   3    5   12  Przemysław Herdzina    131   -  240:392    81
   4    5   11  Katarzyna Klimała      105   +  383:331   155
   5    6    7  Paweł Miczko           100   +  424:307   150
   6    5   12  Przemysław Herdzina    131   -  304:435    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.17


  7  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Tomasz Górka           114   -  356:394    64
   2    2    3  Łukasz Bobowski        128   -  238:450    78
   3    6   13  Artur Irzyk            130   -  249:448    80
   4    6   10  Grzegorz Kwiecień      115   -  301:396    65
   5    6    6  Marta Dobrzańska       100   -  307:424    50
   6    6   11  Katarzyna Klimała      105   -  245:461    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.33


  8  Tomasz Górka            114 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Paweł Miczko           100   +  394:356   150
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  9  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    6  Marta Dobrzańska       100   +  458:310   150
   3    2    5  Krzysztof Leśniak      112   +  364:326   162
   4    1    4  Justyna Fugiel         128   +  378:356   178
   5    1    3  Łukasz Bobowski        128   -  428:528    78
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  307:477    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.80


 10  Grzegorz Kwiecień       115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    1  Mariusz Wrześniewski   136   -  300:473    86
   4    6    7  Paweł Miczko           100   +  396:301   150
   5    4    2  Tomasz Ciejka          130   +  507:358   180
   6    4    2  Tomasz Ciejka          130   +  413:387   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.00


 11  Katarzyna Klimała       105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    2  Tomasz Ciejka          130   -  329:352    80
   4    5    6  Marta Dobrzańska       100   -  331:383    50
   5    5   12  Przemysław Herdzina    131   +  397:394   181
   6    6    7  Paweł Miczko           100   +  461:245   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.25


 12  Przemysław Herdzina     131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    6  Marta Dobrzańska       100   +  392:240   150
   4    4    2  Tomasz Ciejka          130   -  271:361    80
   5    5   11  Katarzyna Klimała      105   -  394:397    55
   6    5    6  Marta Dobrzańska       100   +  435:304   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.75


 13  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    7  Paweł Miczko           100   +  448:249   150
   4    3    5  Krzysztof Leśniak      112   +  560:456   162
   5    2    4  Justyna Fugiel         128   -  267:406    78
   6    3    5  Krzysztof Leśniak      112   +  437:394   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00