Numer turnieju: 295
Data: 13 listopada 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2459  5.0
  2.Kamil Górka             136 Łęczna              2324  5.0
  3.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          2368  3.5
  4.Marta Dobrzańska        102 Kraków              2170  2.5
  5.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2424  2.0
  6.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków              1625  2.0
  7.Przemysław Herdzina     128 Kraków              1612  2.0
  8.Małgorzata Sulejewska   115 Kraków              1178  2.0
  9.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              1858  1.0
 10.Artur Irzyk             131 Kraków               799  1.0
 11.Jan Kozłowski           119 Kraków               770  1.0
 12.Agnieszka Krupka        102 Krosno               766  1.0
 13.Jerzy Matyasik          113 Kraków              1286  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           138 (137.71)  13771 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.14)  13614 / 100
  3  Tomasz Ciejka            Kraków             132 (131.67)  13167 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (130.93)  13093 / 100
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  6  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (128.63)  12863 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             128 (127.68)  12002 / 94 
  8  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (127.53)  12753 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (127.48)  12748 / 100
 10  Katarzyna Małek          Mielec             125 (124.56)   4858 / 39 
 11  Łukasz Bryła             Mielec             123 (123.36)   3454 / 28 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (119.99)  11999 / 100
 13  Jan Kozłowski            Kraków             119 (119.36)   7878 / 66 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.39)   9660 / 83 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.20)  11271 / 97 
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (115.29)  11529 / 100
 17  Tomasz Górka             Łęczna             114 (114.07)  11407 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             113 (113.07)   5201 / 46 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.75)  11275 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (112.62)   3266 / 29 
 21  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (109.88)   9889 / 90 
 23  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 24  Maciej Chmielowski       Kraków             109 (109.14)   2292 / 21 
 25  Arkadiusz Biegun         Kraków             107 (107.38)   2577 / 24 
 26  Małgorzata Sikora        Kraków             106 (106.07)   2864 / 27 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (105.75)   6345 / 60 
 28  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (103.05)   6492 / 63 
 29  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (103.00)  10300 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.95)   2265 / 22 
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 32  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.42)  10142 / 100
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 35  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 36  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 37  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Tomasz Lempart           Kraków             106 (105.64)   1479 / 14 
 39  Paweł Miczko             Sandomierz          75 ( 75.31)    979 / 13 
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 41  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 42  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 43  Dariusz Dzierża          Kraków             131 (131.00)   1310 / 10 
 44  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 45  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 46  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 47  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 48  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 49  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 50  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 51  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 52  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 53  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 55  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 56  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 57  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 58  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 59  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 60  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 61  Magda Sulejewska         Kraków              64 ( 64.33)    193 / 3  
 62  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 63  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 64  Joanna Regdos            Kraków              64 ( 63.50)    127 / 2  
 65  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 66  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 67  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 68  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 69  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 70  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 16  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 17  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 18  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 19  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 20  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 21  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 22  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 23  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 24  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 25  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 26  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 27  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 28  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 30  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 31  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 32  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 33  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 34  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 35  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 36  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 37  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 38  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 39  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 40  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 41  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 42  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 43  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 44  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 45  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 46  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 47  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 48  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 49  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 50  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 51  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 52  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 53  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 54  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 55  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 56  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 57  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 58  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 59  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 60  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 61  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 62  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 63  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 64  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 65  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 66  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 67  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 68  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 69  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 70  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 71  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 72  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 73  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 74  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 75  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 76  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 77  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 78  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 79  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 80  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 81  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 82  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 83  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 84  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 85  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 86  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 87  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 88  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 90  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 91  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 92  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 93  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 94  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 95  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 96  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 97  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 98  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 99  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
100  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
101  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
102  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
103  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
104  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
105  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
106  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
107  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
108  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
109  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
110  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
111  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
112  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
113  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
  

 

  1  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Jerzy Matyasik         113   +  407:333   163
   2    2    6  Kamil Górka            136   -  348:383    86
   3    2    7  Jan Kozłowski          119   +  429:303   169
   4    2    5  Marta Dobrzańska       102   +  437:294   152
   5    2    8  Andrzej Rakoczy        121   +  405:284   171
   6    1    6  Kamil Górka            136   +  433:313   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.50


  2  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Marta Dobrzańska       102   -  301:500    52
   2    3    4  Jerzy Matyasik         113   +  457:299   163
   3    3   10  Agnieszka Krupka       102   +  439:366   152
   4    1    6  Kamil Górka            136   -  360:367    86
   5            PAUZA
   6    2    3  Justyna Fugiel         129   +  511:419   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.40


  3  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Kamil Górka            136   -  354:415    86
   2    1    5  Marta Dobrzańska       102   -  383:418    52
   3    5    9  Grzegorz Kwiecień      116   +  438:344   166
   4    4   12  Artur Irzyk            131   +  463:344   181
   5    3   11  Przemysław Herdzina    128   -  367:505    78
   6    2    2  Łukasz Bobowski        129   -  419:511    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


  4  Jerzy Matyasik          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  333:407    85
   2    3    2  Łukasz Bobowski        129   -  299:457    79
   3    6   12  Artur Irzyk            131   -  354:455    81
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.67


  5  Marta Dobrzańska        102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    2  Łukasz Bobowski        129   +  500:301   179
   2    1    3  Justyna Fugiel         129   +  418:383   179
   3    1    6  Kamil Górka            136   -  353:440    86
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  294:437    85
   5    4    9  Grzegorz Kwiecień      116   -  305:311    66
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


  6  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Justyna Fugiel         129   +  415:354   179
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  383:348   185
   3    1    5  Marta Dobrzańska       102   +  440:353   152
   4    1    2  Łukasz Bobowski        129   +  367:360   179
   5    1   13  Małgorzata Sulejewska  115   +  406:322   165
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  313:433    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.50


  7  Jan Kozłowski           119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    8  Andrzej Rakoczy        121   +  467:399   171
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  303:429    85
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.00


  8  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Jan Kozłowski          119   -  399:467    69
   3    4   11  Przemysław Herdzina    128   +  454:370   178
   4    3   13  Małgorzata Sulejewska  115   -  349:434    65
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  284:405    85
   6    4   11  Przemysław Herdzina    128   -  372:398    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


  9  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   10  Agnieszka Krupka       102   -  254:400    52
   3    5    3  Justyna Fugiel         129   -  344:438    79
   4    5   11  Przemysław Herdzina    128   +  352:339   178
   5    4    5  Marta Dobrzańska       102   +  311:305   152
   6    3   13  Małgorzata Sulejewska  115   -  364:422    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.20


 10  Agnieszka Krupka        102 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Grzegorz Kwiecień      116   +  400:254   166
   3    3    2  Łukasz Bobowski        129   -  366:439    79
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


 11  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    8  Andrzej Rakoczy        121   -  370:454    71
   4    5    9  Grzegorz Kwiecień      116   -  339:352    66
   5    3    3  Justyna Fugiel         129   +  505:367   179
   6    4    8  Andrzej Rakoczy        121   +  398:372   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.75


 12  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    4  Jerzy Matyasik         113   +  455:354   163
   4    4    3  Justyna Fugiel         129   -  344:463    79
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.00


 13  Małgorzata Sulejewska   115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    8  Andrzej Rakoczy        121   +  434:349   171
   5    1    6  Kamil Górka            136   -  322:406    86
   6    3    9  Grzegorz Kwiecień      116   +  422:364   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.00