Numer turnieju: 297
Data: 27 listopada 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Andrzej Rakoczy         119 Kraków              2204  4.0
  2.Marta Dobrzańska        103 Kraków              2127  3.5
  3.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2094  3.5
  4.Jacek Pietruszka        113 Kraków              2419  3.0
  5.Mariusz Wrześniewski    138 Warszawa            2207  3.0
  6.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2314  2.0
  7.Łukasz Bobowski         131 Suchedniów          2182  2.0
  8.Przemysław Herdzina     127 Kraków              1579  2.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (136.61)  13661 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             136 (135.91)  13591 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             131 (130.93)  13093 / 100
  4  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  5  Łukasz Bryła             Mielec             130 (129.70)   2983 / 23 
  6  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (129.21)  12921 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             128 (128.43)  12843 / 100
  8  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (127.88)  12788 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.34)  10951 / 86 
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             125 (125.43)  12543 / 100
 11  Katarzyna Małek          Mielec             125 (124.56)   4858 / 39 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.25)  12025 / 100
 13  Jan Kozłowski            Kraków             118 (117.97)   6842 / 58 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.45)   9044 / 77 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (115.29)  11529 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.08)   5984 / 52 
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.50)  11450 / 100
 19  Tomasz Górka             Łęczna             114 (114.07)  11407 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (112.62)   3266 / 29 
 21  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 22  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 23  Maciej Chmielowski       Kraków             109 (109.14)   2292 / 21 
 24  Mariusz Grodek           Olsztyn            108 (108.02)   9290 / 86 
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (107.51)   5913 / 55 
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             107 (107.38)   2577 / 24 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             106 (106.07)   2864 / 27 
 28  Marta Dobrzańska         Kraków             105 (104.62)  10462 / 100
 29  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (103.06)   5565 / 54 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.95)   2265 / 22 
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 32  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.42)  10142 / 100
 33  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 34  Mariusz Niemczyk         Kraków              95 ( 94.85)   5027 / 53 
 35  Paulina Mech             Krak��w              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 36  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          79 ( 79.00)   1422 / 18 
 38  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 39  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 40  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 41  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 42  Tomasz Lempart           Kraków             106 (105.89)    953 / 9  
 43  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 44  Marcin Ceglarek          Kraków              75 ( 75.12)    601 / 8  
 45  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 46  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 47  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 48  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 49  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 50  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 51  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 52  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 53  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 55  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 56  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 57  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 58  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 59  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 60  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 61  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 62  Magda Sulejewska         Kraków              64 ( 64.33)    193 / 3  
 63  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 64  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 65  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 66  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 67  Sabina Franczak          Kraków              78 ( 78.00)     78 / 1  
 68  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 69  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 70  Karolina Chłoo�           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 16  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 17  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 18  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 19  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 20  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 21  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 22  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 23  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 24  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 25  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 26  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 27  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 28  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 30  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 31  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 32  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 33  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 34  Filip Klar               Mielec                                   37 
 35  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 36  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 37  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 38  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 39  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 40  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 41  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 42  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 43  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 44  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 45  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 46  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 47  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 48  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 49  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 50  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 51  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 52  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 53  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 54  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 55  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 56  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 57  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 58  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 59  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 60  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 61  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 62  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 63  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 64  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 65  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 66  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 67  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 68  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 69  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 70  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 71  Jakub Nieznalski         Jejkowice                                5  
 72  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 73  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 74  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 75  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 76  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 77  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 78  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 79  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 80  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 81  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 82  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 83  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 84  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 85  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 86  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 87  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 88  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 89  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 91  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 92  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 93  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 94  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 95  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 96  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 97  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 98  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 99  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
100  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
101  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
102  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
103  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
104  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
105  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
106  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
107  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
108  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                   2  
109  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
110  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
111  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
112  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
113  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
114  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 

  1  Mariusz Wrześniewski    138 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Justyna Fugiel         127   +  393:355   177
   2    2    7  Marta Dobrzańska       103   -  325:327    53
   3    2    3  Tomasz Ciejka          129   +  407:384   179
   4    2    5  Andrzej Rakoczy        119   +  368:298   169
   5    2    6  Jacek Pietruszka       113   -  336:419    63
   6    2    4  Justyna Fugiel         127   -  378:418    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


  2  Łukasz Bobowski         131 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Andrzej Rakoczy        119   -  360:392    69
   2    3    6  Jacek Pietruszka       113   +  477:382   163
   3    3    4  Justyna Fugiel         127   -  338:355    77
   4    4    3  Tomasz Ciejka          129   -  345:346    79
   5    3    7  Marta Dobrzańska       103   +  365:251   153
   6    4    6  Jacek Pietruszka       113   -  297:473    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.67


  3  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jacek Pietruszka       113   +  453:369   163
   2    1    5  Andrzej Rakoczy        119   -  433:472    69
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   138   -  384:407    88
   4    4    2  Łukasz Bobowski        131   +  346:345   181
   5    4    4  Justyna Fugiel         127   -  367:380    77
   6    3    7  Marta Dobrzańska       103   -  331:452    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.17


  4  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   138   -  355:393    88
   2            PAUZA
   3    3    2  Łukasz Bobowski        131   +  355:338   181
   4    3    6  Jacek Pietruszka       113   -  286:387    63
   5    4    3  Tomasz Ciejka          129   +  380:367   179
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   138   +  418:378   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.80


  5  Andrzej Rakoczy         119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        131   +  392:360   181
   2    1    3  Tomasz Ciejka          129   +  472:433   179
   3    1    7  Marta Dobrzańska       103   -  275:437    53
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   138   -  298:368    88
   5    1    8  Przemysław Herdzina    127   +  400:358   177
   6    1    8  Przemysław Herdzina    127   +  367:359   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.50


  6  Jacek Pietruszka        113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          129   -  369:453    79
   2    3    2  Łukasz Bobowski        131   -  382:477    81
   3    4    8  Przemysław Herdzina    127   -  389:497    77
   4    3    4  Justyna Fugiel         127   +  387:286   177
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   138   +  419:336   188
   6    4    2  Łukasz Bobowski        131   +  473:297   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.50


  7  Marta Dobrzańska        103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   138   +  327:325   188
   3    1    5  Andrzej Rakoczy        119   +  437:275   169
   4    1    8  Przemysław Herdzina    127   -  360:365    77
   5    3    2  Łukasz Bobowski        131   -  251:365    81
   6    3    3  Tomasz Ciejka          129   +  452:331   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.80


  8  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    6  Jacek Pietruszka       113   +  497:389   163
   4    1    7  Marta Dobrzańska       103   +  365:360   153
   5    1    5  Andrzej Rakoczy        119   -  358:400    69
   6    1    5  Andrzej Rakoczy        119   -  359:367    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.50