Numer turnieju: 300
Data: 18 grudnia 2008 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa            2536  5.0
  2.Marta Dobrzańska        106 Kraków              2547  4.0
  3.Przemysław Herdzina     124 Kraków              2385  4.0
  4.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2336  4.0
  5.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2288  4.0
  6.Jerzy Matyasik          116 Kraków              2305  3.0
  7.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2252  3.0
  8.Artur Irzyk             131 Kraków              1821  3.0
  9.Katarzyna Klimała       112 Kraków              1593  3.0
 10.Kamil Górka             135 Łęczna              2337  2.0
 11.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2245  2.0
 12.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          2080  2.0
 13.Grzegorz Wilk           126 Kraków              1579  2.0
 14.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków              1445  2.0
 15.Tomasz Górka            114 Łęczna              2111  1.5
 16.Magda Sulejewska        100 Kraków              1324  0.5
 17.Mariusz Niemczyk        100 Kraków               540  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.89)  13389 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             133 (132.62)  13262 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (131.31)  13131 / 100
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (131.12)  13112 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (130.59)  13059 / 100
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.10)  12810 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             124 (123.99)  12399 / 100
 10  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.36)   4071 / 33 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.49)  12049 / 100
 12  Jerzy Matyasik           Kraków             119 (118.79)  11879 / 100
 13  Jan Kozłowski            Kraków             117 (117.46)   5638 / 48 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.54)   9673 / 83 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 16  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.72)  11572 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.65)   6361 / 55 
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 19  Katarzyna Klimała        Kraków             115 (114.52)   6184 / 54 
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (112.62)   3266 / 29 
 21  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 22  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.40)   1656 / 15 
 23  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 25  Mariusz Grodek           Olsztyn            108 (108.02)   9290 / 86 
 26  Marta Dobrzańska         Kraków             108 (107.96)  10796 / 100
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             106 (106.07)   2864 / 27 
 28  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.95)   2265 / 22 
 29  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (101.70)   4373 / 43 
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 31  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.73)  10073 / 100
 32  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              94 ( 93.97)   5638 / 60 
 34  Paulina Mech             Kraków              93 ( 92.80)   2320 / 25 
 35  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 36  Paweł Miczko             Sandomierz          79 ( 79.00)   1659 / 21 
 37  Aneta Bugaj              Zawiercie           75 ( 75.45)   4527 / 60 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 38  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 39  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 40  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 41  Łukasz Bryła             Mielec             115 (114.58)   1375 / 12 
 42  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 43  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 44  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 45  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 46  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 47  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 48  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 49  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 50  Anna Łuczkiewicz         Kraków              54 ( 54.33)    326 / 6  
 51  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 52  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 53  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 54  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 55  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 56  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 57  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 58  Tomasz Lempart           Kraków             108 (107.67)    323 / 3  
 59  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 60  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 61  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 62  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 63  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 64  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 65  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 66  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 67  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 68  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 69  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 16  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 17  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 18  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 19  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 20  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 21  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 22  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 23  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 24  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 25  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 26  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 27  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 28  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 29  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 30  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 31  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 32  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 33  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 34  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 35  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 36  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 37  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 38  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 39  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 40  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 41  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 42  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 43  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 44  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 45  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 47  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 48  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 49  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 50  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 51  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 52  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 53  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 54  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 55  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 56  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 57  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 58  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 59  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 60  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 61  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 62  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 63  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 64  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 65  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 66  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 67  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 68  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 69  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 70  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 71  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 72  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 73  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 74  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 75  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 76  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 77  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 79  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 80  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 81  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 82  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 83  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 84  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 85  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 86  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 87  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 88  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 89  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 90  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 91  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 92  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 93  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 94  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 95  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 96  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 97  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 98  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 99  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
100  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
101  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
102  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
103  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
104  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
105  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
106  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
107  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
108  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
109  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
110  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
111  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
112  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
113  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
114  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
115  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 

  1  Mariusz Wrześniewski    135 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  387:378   167
   2    3    4  Łukasz Bobowski        129   +  424:384   179
   3    1    5  Grzegorz Wilk          126   +  359:352   176
   4    1    6  Przemysław Herdzina    124   -  368:411    74
   5    2    3  Tomasz Ciejka          131   +  485:361   181
   6    1    6  Przemysław Herdzina    124   +  513:380   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.50


  2  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Jerzy Matyasik         116   -  340:378    66
   2    7   12  Magda Sulejewska       100   +  451:172   150
   3    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  369:399    81
   4    6   15  Katarzyna Klimała      112   +  357:350   162
   5    3   17  Artur Irzyk            131   +  423:391   181
   6    3    3  Tomasz Ciejka          131   +  396:391   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.83


  3  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   14  Tomasz Górka           114   +  378:315   164
   2    1    6  Przemysław Herdzina    124   -  341:402    74
   3    3    2  Justyna Fugiel         132   +  399:369   182
   4    2   13  Kamil Górka            135   +  382:306   185
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  361:485    85
   6    3    2  Justyna Fugiel         132   -  391:396    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


  4  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Marta Dobrzańska       106   +  369:363   156
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  384:424    85
   3    6   14  Tomasz Górka           114   -  370:509    64
   4    4   17  Artur Irzyk            131   -  310:438    81
   5    7   16  Grzegorz Kwiecień      116   +  341:321   166
   6    6   15  Katarzyna Klimała      112   -  306:340    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.33


  5  Grzegorz Wilk           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Mariusz Niemczyk       100   +  438:232   150
   2    2    9  Jerzy Matyasik         116   +  426:321   166
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  352:359    85
   4    3    7  Andrzej Rakoczy        121   -  363:417    71
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.00


  6  Przemysław Herdzina     124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   12  Magda Sulejewska       100   +  461:190   150
   2    1    3  Tomasz Ciejka          131   +  402:341   181
   3    2   10  Marta Dobrzańska       106   +  408:343   156
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   +  411:368   185
   5    1    7  Andrzej Rakoczy        121   -  323:414    71
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  380:513    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


  7  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   13  Kamil Górka            135   -  346:379    85
   2    6   11  Mariusz Niemczyk       100   +  361:308   150
   3    4    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  390:303   167
   4    3    5  Grzegorz Wilk          126   +  417:363   176
   5    1    6  Przemysław Herdzina    124   +  414:323   174
   6    2   10  Marta Dobrzańska       106   -  360:447    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.67


  8  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    1  Mariusz Wrześniewski   135   -  378:387    85
   2    4   13  Kamil Górka            135   +  392:384   185
   3    4    7  Andrzej Rakoczy        121   -  303:390    71
   4    5   10  Marta Dobrzańska       106   -  411:418    56
   5    5    9  Jerzy Matyasik         116   +  401:395   166
   6    5    9  Jerzy Matyasik         116   -  360:394    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.83


  9  Jerzy Matyasik          116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    2  Justyna Fugiel         132   +  378:340   182
   2    2    5  Grzegorz Wilk          126   -  321:426    76
   3    5   13  Kamil Górka            135   -  356:526    85
   4    7   14  Tomasz Górka           114   +  461:318   164
   5    5    8  Małgorzata Sulejewska  117   -  395:401    67
   6    5    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  394:360   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


 10  Marta Dobrzańska        106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    4  Łukasz Bobowski        129   -  363:369    79
   2    5   14  Tomasz Górka           114   +  526:332   164
   3    2    6  Przemysław Herdzina    124   -  343:408    74
   4    5    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  418:411   167
   5    4   13  Kamil Górka            135   +  450:436   185
   6    2    7  Andrzej Rakoczy        121   +  447:360   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.00


 11  Mariusz Niemczyk        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    5  Grzegorz Wilk          126   -  232:438    76
   2    6    7  Andrzej Rakoczy        121   -  308:361    71
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.50


 12  Magda Sulejewska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    6  Przemysław Herdzina    124   -  190:461    74
   2    7    2  Justyna Fugiel         132   -  172:451    82
   3    7   15  Katarzyna Klimała      112   -  194:446    62
   4    8   16  Grzegorz Kwiecień      116   -  250:395    66
   5            PAUZA
   6    7   16  Grzegorz Kwiecień      116   -  218:439    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00


 13  Kamil Górka             135 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Andrzej Rakoczy        121   +  379:346   171
   2    4    8  Małgorzata Sulejewska  117   -  384:392    67
   3    5    9  Jerzy Matyasik         116   +  526:356   166
   4    2    3  Tomasz Ciejka          131   -  306:382    81
   5    4   10  Marta Dobrzańska       106   -  436:450    56
   6    4   17  Artur Irzyk            131   -  306:446    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.67


 14  Tomasz Górka            114 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Tomasz Ciejka          131   -  315:378    81
   2    5   10  Marta Dobrzańska       106   -  332:526    56
   3    6    4  Łukasz Bobowski        129   +  509:370   179
   4    7    9  Jerzy Matyasik         116   -  318:461    66
   5    6   15  Katarzyna Klimała      112   -  337:457    62
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.80


 15  Katarzyna Klimała       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   12  Magda Sulejewska       100   +  446:194   150
   4    6    2  Justyna Fugiel         132   -  350:357    82
   5    6   14  Tomasz Górka           114   +  457:337   164
   6    6    4  Łukasz Bobowski        129   +  340:306   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.75


 16  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   17  Artur Irzyk            131   -  290:546    81
   4    8   12  Magda Sulejewska       100   +  395:250   150
   5    7    4  Łukasz Bobowski        129   -  321:341    79
   6    7   12  Magda Sulejewska       100   +  439:218   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


 17  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   16  Grzegorz Kwiecień      116   +  546:290   166
   4    4    4  Łukasz Bobowski        129   +  438:310   179
   5    3    2  Justyna Fugiel         132   -  391:423    82
   6    4   13  Kamil Górka            135   +  446:306   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.00