Numer turnieju: 302
Data: 15 stycznia 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2386  5.5
  2.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2435  4.0
  3.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          2277  3.5
  4.Kamil Górka             131 Łęczna              2373  3.0
  5.Marta Dobrzańska        108 Kraków              2258  3.0
  6.Mariusz Grodek          111 Olsztyn             2152  3.0
  7.Przemysław Herdzina     124 Kraków              1929  2.0
  8.Agnieszka Krupka        101 Krosno              1202  2.0
  9.Aneta Bugaj             100 Zawiercie           1767  1.5
 10.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1398  1.5
 11.Krzysztof Wysoczański   101 Kraków              1650  1.0
 12.Jan Kozłowski           120 Kraków              1077  1.0

 


RANKING (z dnia 15 stycznia 2009 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.89)  13389 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.74)  13174 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             131 (130.74)  13074 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (130.59)  13059 / 100
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.35)   2998 / 23 
  6  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.46)  12846 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (125.98)  12598 / 100
  9  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.36)   4071 / 33 
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             123 (122.88)  12288 / 100
 11  Katarzyna Klimała        Kraków             122 (121.88)   5241 / 43 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.49)  12049 / 100
 13  Jan Kozłowski            Kraków             118 (118.43)   5803 / 49 
 14  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (118.03)  11803 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.54)   9673 / 83 
 16  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.72)  11572 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.65)   6361 / 55 
 19  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             113 (112.62)   3266 / 29 
 21  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.09)  11109 / 100
 22  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.48)  10496 / 95 
 24  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.40)   1656 / 15 
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             108 (107.69)   3123 / 29 
 28  Agnieszka Krupka         Krosno             106 (106.07)   4349 / 41 
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (104.29)   2190 / 21 
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 31  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 32  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              90 ( 90.26)   4874 / 54 
 34  Paweł Miczko             Sandomierz          83 ( 83.12)   2078 / 25 
 35  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 36  Aneta Bugaj              Zawiercie           77 ( 77.03)   5392 / 70 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 38  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.75)   1725 / 12 
 39  Dawid Pikul              Poznań             133 (132.92)   1595 / 12 
 40  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 41  Paulina Mech             Kraków              90 ( 90.11)    811 / 9  
 42  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 43  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 44  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 45  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 46  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 47  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 48  Łukasz Bryła             Mielec             103 (102.67)    616 / 6  
 49  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 50  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 51  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 52  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 53  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 54  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 55  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 56  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 57  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 58  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 59  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 60  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 61  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 62  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 63  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 64  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 65  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 66  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 67  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 68  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 16  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 17  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 18  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 19  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 20  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 21  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 22  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 23  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 24  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 25  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 26  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 27  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 28  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 29  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 30  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 31  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 32  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 33  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 34  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 35  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 36  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 37  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 38  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 39  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 40  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 41  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 42  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 43  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 44  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 45  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 47  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 48  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 49  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 50  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 51  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 52  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 53  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 54  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 55  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 56  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 57  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 58  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 59  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 60  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 61  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 62  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 63  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 64  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 65  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 66  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 67  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 68  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 69  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 70  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 71  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 72  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 73  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 74  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 75  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 76  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 77  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 78  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 80  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 81  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 82  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 83  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 84  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 85  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 86  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 87  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 88  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 89  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 90  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 91  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 92  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 93  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 94  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 95  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 96  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 97  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 98  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 99  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
100  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
101  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
102  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
103  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
104  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
105  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
106  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
107  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
108  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
109  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
110  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
111  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
112  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
113  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
114  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
115  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
116  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 

  1  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Łukasz Bobowski        128   -  368:421    78
   2    3   10  Jan Kozłowski          120   +  449:385   170
   3    2    8  Przemysław Herdzina    124   +  474:361   174
   4    3    4  Marta Dobrzańska       108   +  347:332   158
   5    1    5  Justyna Fugiel         130   -  358:449    80
   6    1    5  Justyna Fugiel         130   -  377:461    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.33


  2  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Marta Dobrzańska       108   -  364:522    58
   2    4   11  Agnieszka Krupka       101   -  307:464    51
   3    6   12  Paweł Miczko           100   +  358:286   150
   4    5    6  Aneta Bugaj            100   +  492:259   150
   5    2    8  Przemysław Herdzina    124   +  469:273   174
   6    2    4  Marta Dobrzańska       108   +  445:303   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


  3  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            131   +  421:368   181
   2    1    4  Marta Dobrzańska       108   -  377:422    58
   3    4    6  Aneta Bugaj            100   +  409:298   150
   4    1    5  Justyna Fugiel         130   -  332:424    80
   5    4   12  Paweł Miczko           100   =  333:333   100
   6    3    8  Przemysław Herdzina    124   +  405:371   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.83


  4  Marta Dobrzańska        108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          129   +  522:364   179
   2    1    3  Łukasz Bobowski        128   +  422:377   178
   3    1    5  Justyna Fugiel         130   -  330:388    80
   4    3    1  Kamil Górka            131   -  332:347    81
   5    3    7  Mariusz Grodek         111   +  349:348   161
   6    2    2  Tomasz Ciejka          129   -  303:445    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.33


  5  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    7  Mariusz Grodek         111   +  364:265   161
   3    1    4  Marta Dobrzańska       108   +  388:330   158
   4    1    3  Łukasz Bobowski        128   +  424:332   178
   5    1    1  Kamil Górka            131   +  449:358   181
   6    1    1  Kamil Górka            131   +  461:377   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 171.80


  6  Aneta Bugaj             100 Zawiercie         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Mariusz Grodek         111   -  305:430    61
   2            PAUZA
   3    4    3  Łukasz Bobowski        128   -  298:409    78
   4    5    2  Tomasz Ciejka          129   -  259:492    79
   5    5    9  Krzysztof Wysoczański  101   +  311:296   151
   6    5    9  Krzysztof Wysoczański  101   -  294:361    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.00


  7  Mariusz Grodek          111 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Aneta Bugaj            100   +  430:305   150
   2    2    5  Justyna Fugiel         130   -  265:364    80
   3    3   11  Agnieszka Krupka       101   -  283:484    51
   4    4   10  Jan Kozłowski          120   +  436:324   170
   5    3    4  Marta Dobrzańska       108   -  348:349    58
   6    4   12  Paweł Miczko           100   +  390:362   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.83


  8  Przemysław Herdzina     124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Krzysztof Wysoczański  101   +  436:261   151
   3    2    1  Kamil Górka            131   -  361:474    81
   4    2   11  Agnieszka Krupka       101   +  488:254   151
   5    2    2  Tomasz Ciejka          129   -  273:469    79
   6    3    3  Łukasz Bobowski        128   -  371:405    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.00


  9  Krzysztof Wysoczański   101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    8  Przemysław Herdzina    124   -  261:436    74
   3    5   10  Jan Kozłowski          120   -  359:368    70
   4    6   12  Paweł Miczko           100   -  373:417    50
   5    5    6  Aneta Bugaj            100   -  296:311    50
   6    5    6  Aneta Bugaj            100   +  361:294   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.80


 10  Jan Kozłowski           120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Kamil Górka            131   -  385:449    81
   3    5    9  Krzysztof Wysoczański  101   +  368:359   151
   4    4    7  Mariusz Grodek         111   -  324:436    61
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.67


 11  Agnieszka Krupka        101 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    2  Tomasz Ciejka          129   +  464:307   179
   3    3    7  Mariusz Grodek         111   +  484:283   161
   4    2    8  Przemysław Herdzina    124   -  254:488    74
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


 12  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    2  Tomasz Ciejka          129   -  286:358    79
   4    6    9  Krzysztof Wysoczański  101   +  417:373   151
   5    4    3  Łukasz Bobowski        128   =  333:333   128
   6    4    7  Mariusz Grodek         111   -  362:390    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.75