Numer turnieju: 303
Data: 22 stycznia 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           126 Kraków              2562  6.0
  2.Kamil Górka             131 Łęczna              2440  4.0
  3.Przemysław Herdzina     123 Kraków              2424  3.0
  4.Marta Dobrzańska        111 Kraków              2228  3.0
  5.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2109  2.5
  6.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          1726  1.0
  7.Jerzy Matyasik          118 Kraków               661  0.0
  8.Małgorzata Sikora       108 Kraków               582  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.89)  13389 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.71)  13171 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (130.59)  13059 / 100
  5  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (130.44)  13044 / 100
  6  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.39)  12939 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         126 (125.66)  12566 / 100
  9  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.36)   4071 / 33 
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             123 (122.76)  12276 / 100
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.49)  12049 / 100
 12  Katarzyna Klimała        Kraków             120 (119.54)   4423 / 37 
 13  Jan Kozłowski            Kraków             118 (118.43)   5803 / 49 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.12)   9018 / 77 
 15  Jerzy Matyasik           Kraków             117 (117.02)  11702 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.72)  11572 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (115.65)   6361 / 55 
 19  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             113 (112.91)  11291 / 100
 21  Krzysztof Leśniak        Kraków             111 (110.69)   2878 / 26 
 22  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.48)  10496 / 95 
 24  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.40)   1656 / 15 
 25  Piotr Adamczyk           Tarnów             109 (109.47)   1861 / 17 
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 28  Agnieszka Krupka         Krosno             105 (104.88)   4195 / 40 
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              104 (104.29)   2190 / 21 
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 31  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 32  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              89 ( 88.98)   4271 / 48 
 34  Paweł Miczko             Sandomierz          83 ( 83.12)   2078 / 25 
 35  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 36  Aneta Bugaj              Zawiercie           77 ( 77.03)   5392 / 70 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 37  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 38  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 39  Paulina Mech             Kraków              90 ( 90.11)    811 / 9  
 40  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 41  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 43  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 44  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 45  Andrzej Stańczyk         Kraków             132 (131.67)    790 / 6  
 46  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 47  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 48  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 49  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 50  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 51  Mateusz Stańczyk         Tarnów              79 ( 79.00)    395 / 5  
 52  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 53  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 54  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 55  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 56  Łukasz Bryła             Mielec             105 (105.00)    315 / 3  
 57  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 58  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 59  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 60  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 61  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 62  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 63  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 64  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 65  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 66  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 67  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 68  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  2  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  3  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  4  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  7  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  8  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
  9  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 10  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 11  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 12  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 13  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 14  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 16  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 17  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 18  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 19  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 20  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 21  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 22  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 23  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 24  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 25  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 26  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 27  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 28  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 29  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 30  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 31  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 32  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 33  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 34  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 35  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 36  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 37  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 38  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 39  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 40  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 41  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 42  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 43  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 44  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 45  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 47  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 48  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 49  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 50  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 51  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 52  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 53  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 54  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 55  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 56  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 57  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 58  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 59  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 60  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 61  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 62  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 63  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 64  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 65  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 66  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 67  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 68  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 69  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 70  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 71  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 72  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 73  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 74  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 75  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 76  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 77  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 78  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 80  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 81  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 82  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 83  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 84  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 85  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 86  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 87  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 88  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 89  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 90  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 91  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 92  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 93  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 94  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 95  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 96  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 97  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 98  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 99  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
100  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
101  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
102  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
103  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
104  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
105  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
106  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
107  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
108  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
109  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
110  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
111  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
112  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
113  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
114  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
115  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
116  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 

  1  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Jerzy Matyasik         118   +  401:357   168
   2    1    2  Łukasz Bobowski        128   +  390:308   178
   3    1    3  Tomasz Ciejka          126   -  351:393    76
   4    3    5  Marta Dobrzańska       111   -  337:413    61
   5    2    7  Kamil Górka            131   -  330:416    81
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.80


  2  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Marta Dobrzańska       111   +  442:383   161
   2    1    1  Justyna Fugiel         132   -  308:390    82
   3    2    8  Przemysław Herdzina    123   -  362:386    73
   4    2    7  Kamil Górka            131   -  318:447    81
   5    1    3  Tomasz Ciejka          126   -  296:499    76
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.60


  3  Tomasz Ciejka           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Małgorzata Sikora      108   +  360:353   158
   2    2    7  Kamil Górka            131   +  436:373   181
   3    1    1  Justyna Fugiel         132   +  393:351   182
   4    1    8  Przemysław Herdzina    123   +  466:402   173
   5    1    2  Łukasz Bobowski        128   +  499:296   178
   6    1    7  Kamil Górka            131   +  408:378   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 175.50


  4  Jerzy Matyasik          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         132   -  357:401    82
   2    3    8  Przemysław Herdzina    123   -  304:481    73
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.50


  5  Marta Dobrzańska        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        128   -  383:442    78
   2    4    6  Małgorzata Sikora      108   +  477:229   158
   3    3    7  Kamil Górka            131   -  277:403    81
   4    3    1  Justyna Fugiel         132   +  413:337   182
   5    3    8  Przemysław Herdzina    123   -  313:397    73
   6    2    8  Przemysław Herdzina    123   +  365:342   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.17


  6  Małgorzata Sikora       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          126   -  353:360    76
   2    4    5  Marta Dobrzańska       111   -  229:477    61
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.50


  7  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Przemysław Herdzina    123   +  423:416   173
   2    2    3  Tomasz Ciejka          126   -  373:436    76
   3    3    5  Marta Dobrzańska       111   +  403:277   161
   4    2    2  Łukasz Bobowski        128   +  447:318   178
   5    2    1  Justyna Fugiel         132   +  416:330   182
   6    1    3  Tomasz Ciejka          126   -  378:408    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.00


  8  Przemysław Herdzina     123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Kamil Górka            131   -  416:423    81
   2    3    4  Jerzy Matyasik         118   +  481:304   168
   3    2    2  Łukasz Bobowski        128   +  386:362   178
   4    1    3  Tomasz Ciejka          126   -  402:466    76
   5    3    5  Marta Dobrzańska       111   +  397:313   161
   6    2    5  Marta Dobrzańska       111   -  342:365    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.83