Numer turnieju: 306
Data: 12 lutego 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           134 Kraków              2415  5.0
  2.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          2458  4.0
  3.Przemysław Herdzina     121 Kraków              1888  4.0
  4.Kamil Górka             132 Łęczna              2441  3.0
  5.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2170  3.0
  6.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2183  2.5
  7.Marta Dobrzańska        112 Kraków              1940  2.5
  8.Paweł Miczko            100 Sandomierz          2012  1.5
  9.Artur Irzyk             130 Kraków               390  1.0
 10.Mariusz Niemczyk        100 Kraków              1781  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.89)  13389 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (133.48)  13348 / 100
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             133 (133.30)  13330 / 100
  5  Kamil Górka              Łęczna             131 (131.35)  13135 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.08)  13008 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.24)  12824 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             124 (123.56)  12356 / 100
 10  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.36)   4071 / 33 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.49)  12049 / 100
 12  Katarzyna Klimała        Kraków             120 (119.54)   4423 / 37 
 13  Jan Kozłowski            Kraków             118 (118.43)   5803 / 49 
 14  Grzegorz Kwiecień        Kraków             117 (116.73)  11673 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.48)   9551 / 82 
 16  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.29)   6861 / 59 
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (115.78)  11578 / 100
 19  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (113.62)   2386 / 21 
 21  Marta Dobrzańska         Kraków             112 (111.71)  11059 / 99 
 22  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 23  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.48)  10496 / 95 
 24  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.40)   1656 / 15 
 25  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             106 (106.28)   4145 / 39 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 29  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 30  Marta Kleinrok           Lublin              99 ( 98.85)   1977 / 20 
 31  Paweł Miczko             Sandomierz          92 ( 91.86)   3215 / 35 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              82 ( 81.62)   3428 / 42 
 33  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 34  Aneta Bugaj              Zawiercie           77 ( 77.03)   5392 / 70 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 35  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 36  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 37  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.27)   1136 / 11 
 38  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 40  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 41  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 43  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 46  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 47  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 48  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 49  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 50  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 51  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 52  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 53  Łukasz Bryła             Mielec             105 (105.00)    315 / 3  
 54  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 55  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 56  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 57  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 58  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 59  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 60  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 61  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 62  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 63  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 64  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 65  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  7  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
  8  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
  9  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 14  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 15  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 16  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 17  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 18  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 20  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 21  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 22  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 23  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 24  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 25  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 26  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 27  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 28  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 29  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 30  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 31  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 32  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 33  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 34  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 35  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 36  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 37  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 38  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 39  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 40  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 41  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 42  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 43  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 44  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 45  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 47  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 48  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 49  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 50  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 51  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 52  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 53  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 54  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 55  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 56  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 57  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 58  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 59  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 60  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 61  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 62  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 63  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 64  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 65  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 66  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 67  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 68  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 69  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 70  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 71  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 72  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 73  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 74  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 75  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 76  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 77  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 78  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 79  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 80  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 81  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 82  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 83  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 84  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 85  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 86  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 87  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 88  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 89  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 90  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 91  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 92  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 93  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 94  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 95  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 96  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 97  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 98  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 99  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
100  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
101  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
102  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
103  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
104  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
105  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
106  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
107  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
108  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
109  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
110  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
111  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
112  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
113  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
114  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
115  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
116  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
117  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
118  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
119  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  

 


  1  Tomasz Ciejka           134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  425:393   167
   2    1    3  Kamil Górka            132   +  381:370   182
   3    1    2  Justyna Fugiel         132   +  448:313   182
   4    1    4  Łukasz Bobowski        128   +  436:394   178
   5    1    9  Przemysław Herdzina    121   -  365:396    71
   6    1    9  Przemysław Herdzina    121   +  360:334   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.50


  2  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Marta Dobrzańska       112   +  299:290   162
   2    2    4  Łukasz Bobowski        128   +  472:332   178
   3    1    1  Tomasz Ciejka          134   -  313:448    84
   4    2    9  Przemysław Herdzina    121   -  309:411    71
   5    2    3  Kamil Górka            132   +  398:391   182
   6    2    4  Łukasz Bobowski        128   -  379:425    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.83


  3  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Paweł Miczko           100   +  443:380   150
   2    1    1  Tomasz Ciejka          134   -  370:381    84
   3    2    9  Przemysław Herdzina    121   -  318:393    71
   4    3    6  Marta Dobrzańska       112   +  429:360   162
   5    2    2  Justyna Fugiel         132   -  391:398    82
   6    3    7  Paweł Miczko           100   +  490:345   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  4  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Mariusz Niemczyk       100   +  441:339   150
   2    2    2  Justyna Fugiel         132   -  332:472    82
   3    3    6  Marta Dobrzańska       112   +  383:342   162
   4    1    1  Tomasz Ciejka          134   -  394:436    84
   5    3    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  483:345   167
   6    2    2  Justyna Fugiel         132   +  425:379   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.83


  5  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Ciejka          134   -  393:425    84
   2    3    9  Przemysław Herdzina    121   -  335:354    71
   3    4    7  Paweł Miczko           100   +  369:291   150
   4    4    8  Mariusz Niemczyk       100   +  441:287   150
   5    3    4  Łukasz Bobowski        128   -  345:483    78
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.60


  6  Marta Dobrzańska        112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         132   -  290:299    82
   2            PAUZA
   3    3    4  Łukasz Bobowski        128   -  342:383    78
   4    3    3  Kamil Górka            132   -  360:429    82
   5    4    8  Mariusz Niemczyk       100   +  324:291   150
   6    4    8  Mariusz Niemczyk       100   +  324:319   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.40


  7  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            132   -  380:443    82
   2    4    8  Mariusz Niemczyk       100   +  387:245   150
   3    4    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  291:369    67
   4    5   10  Artur Irzyk            130   -  309:390    80
   5            PAUZA
   6    3    3  Kamil Górka            132   -  345:490    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.20


  8  Mariusz Niemczyk        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        128   -  339:441    78
   2    4    7  Paweł Miczko           100   -  245:387    50
   3            PAUZA
   4    4    5  Małgorzata Sulejewska  117   -  287:441    67
   5    4    6  Marta Dobrzańska       112   -  291:324    62
   6    4    6  Marta Dobrzańska       112   -  319:324    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.80


  9  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Małgorzata Sulejewska  117   +  354:335   167
   3    2    3  Kamil Górka            132   +  393:318   182
   4    2    2  Justyna Fugiel         132   +  411:309   182
   5    1    1  Tomasz Ciejka          134   +  396:365   184
   6    1    1  Tomasz Ciejka          134   -  334:360    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.80


 10  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    7  Paweł Miczko           100   +  390:309   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00