Numer turnieju: 308
Data: 26 lutego 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa            2625  6.0
  2.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          2284  4.0
  3.Przemysław Herdzina     121 Kraków              2420  3.0
  4.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2200  2.5
  5.Marta Dobrzańska        110 Kraków              2331  2.0
  6.Kamil Górka             131 Łęczna              1921  2.0
  7.Artur Irzyk             130 Kraków               828  2.0
  8.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          1816  1.0
  9.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1309  1.0
 10.Grzegorz Kwiecień       117 Kraków              1242  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (137.24)  13724 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           137 (137.20)  13720 / 100
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             132 (132.13)  13213 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             130 (130.26)  13026 / 100
  6  Kamil Górka              Łęczna             130 (129.80)  12980 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         127 (126.93)  12693 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
  9  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.36)   4071 / 33 
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             121 (121.35)  12135 / 100
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.49)  12049 / 100
 12  Katarzyna Klimała        Kraków             119 (118.73)   3918 / 33 
 13  Jan Kozłowski            Kraków             118 (118.43)   5803 / 49 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.90)   9001 / 77 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             116 (116.29)   6861 / 59 
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             116 (115.70)  11570 / 100
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (115.68)  11568 / 100
 19  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (113.62)   2386 / 21 
 21  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.49)  11049 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            110 (110.48)  10496 / 95 
 23  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.40)   1656 / 15 
 24  Marta Dobrzańska         Kraków             110 (110.36)  11036 / 100
 25  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno             106 (106.28)   4145 / 39 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 28  Marta Kleinrok           Lublin             103 (102.88)   1749 / 17 
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 30  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 31  Paweł Miczko             Sandomierz          92 ( 92.44)   3605 / 39 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              81 ( 81.32)   3334 / 41 
 33  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 34  Aneta Bugaj              Zawiercie           77 ( 77.03)   5392 / 70 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 35  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 36  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 37  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.27)   1136 / 11 
 38  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 40  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 41  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 43  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 46  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 47  Małgorzata Fugiel        Kraków              87 ( 87.00)    435 / 5  
 48  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 49  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 50  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 51  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 52  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 53  Łukasz Bryła             Mielec             105 (105.00)    315 / 3  
 54  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 55  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 56  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 57  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 58  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 59  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 60  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 61  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 62  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 63  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 64  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 65  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  7  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
  8  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
  9  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 10  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 11  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 12  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 13  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 14  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 15  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 16  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 17  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 18  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 20  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 21  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 22  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 23  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 24  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 25  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 26  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 27  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 28  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 29  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 30  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 31  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 32  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 33  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 34  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 35  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 36  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 37  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 38  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 39  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 40  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 41  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 42  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 43  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 44  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 45  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 46  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 47  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 48  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 49  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 50  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 51  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 52  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 53  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 54  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 55  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 56  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 57  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 58  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 59  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 60  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 61  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 62  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 63  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 64  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 65  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 66  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 67  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 68  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 69  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 70  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 71  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 72  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 73  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 74  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 75  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 76  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 77  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 78  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 79  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 80  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 81  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 82  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 83  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 84  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 85  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 86  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 87  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 88  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 89  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 90  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 91  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 92  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 93  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 94  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 95  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 96  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 97  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
 98  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 99  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
100  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
101  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
102  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
103  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
104  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
105  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
106  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
107  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
108  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
109  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
110  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
111  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
112  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
113  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
114  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
115  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
116  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
117  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
118  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
119  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Tomasz Ciejka          131   +  413:354   181
   2    2    7  Przemysław Herdzina    121   +  461:377   171
   3    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  311:521    84
   4    2    6  Kamil Górka            131   +  378:339   181
   5    2    8  Marta Dobrzańska       110   +  366:344   160
   6    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  355:489    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.50


  2  Mariusz Wrześniewski    134 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Łukasz Bobowski        128   +  363:357   178
   2    1    6  Kamil Górka            131   +  403:373   181
   3    1    1  Justyna Fugiel         136   +  521:311   186
   4    1    8  Marta Dobrzańska       110   +  438:410   160
   5    1    7  Przemysław Herdzina    121   +  411:409   171
   6    1    1  Justyna Fugiel         136   +  489:355   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 177.00


  3  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         136   -  354:413    86
   2    4    8  Marta Dobrzańska       110   -  325:452    60
   3            PAUZA
   4    3    4  Łukasz Bobowski        128   +  398:384   178
   5    4   10  Artur Irzyk            130   -  320:460    80
   6    3    9  Grzegorz Kwiecień      117   +  503:374   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.20


  4  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  357:363    84
   2    3    5  Paweł Miczko           100   -  381:422    50
   3    4    9  Grzegorz Kwiecień      117   +  694:179   167
   4    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  384:398    81
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.50


  5  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Kamil Górka            131   -  312:471    81
   2    3    4  Łukasz Bobowski        128   +  422:381   178
   3    3    8  Marta Dobrzańska       110   -  290:486    60
   4    4    7  Przemysław Herdzina    121   -  285:504    71
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.50


  6  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Paweł Miczko           100   +  471:312   150
   2    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  373:403    84
   3    2    7  Przemysław Herdzina    121   +  416:403   171
   4    2    1  Justyna Fugiel         136   -  339:378    86
   5    3    9  Grzegorz Kwiecień      117   -  322:326    67
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.60


  7  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       110   +  350:311   160
   2    2    1  Justyna Fugiel         136   -  377:461    86
   3    2    6  Kamil Górka            131   -  403:416    81
   4    4    5  Paweł Miczko           100   +  504:285   150
   5    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  409:411    84
   6    2    8  Marta Dobrzańska       110   +  377:328   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.17


  8  Marta Dobrzańska        110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Przemysław Herdzina    121   -  311:350    71
   2    4    3  Tomasz Ciejka          131   +  452:325   181
   3    3    5  Paweł Miczko           100   +  486:290   150
   4    1    2  Mariusz Wrześniewski   134   -  410:438    84
   5    2    1  Justyna Fugiel         136   -  344:366    86
   6    2    7  Przemysław Herdzina    121   -  328:377    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.17


  9  Grzegorz Kwiecień       117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    4  Łukasz Bobowski        128   -  179:694    78
   4    5   10  Artur Irzyk            130   -  363:368    80
   5    3    6  Kamil Górka            131   +  326:322   181
   6    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  374:503    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


 10  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    9  Grzegorz Kwiecień      117   +  368:363   167
   5    4    3  Tomasz Ciejka          131   +  460:320   181
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 174.00