Numer turnieju: 311
Data: 26 marca 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    139 Warszawa            2626  5.0
  2.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          2329  5.0
  3.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2381  4.0
  4.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2370  3.0
  5.Kamil Górka             132 Łęczna              2343  3.0
  6.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2290  3.0
  7.Przemysław Herdzina     118 Kraków              2019  2.0
  8.Mariusz Grodek          112 Olsztyn             1947  2.0
  9.Grzegorz Kwiecień       116 Kraków              1397  2.0
 10.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              2298  1.5
 11.Artur Irzyk             130 Kraków               820  1.0
 12.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1872  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           140 (139.69)  13969 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         136 (136.15)  13615 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.04)  12842 / 98 
  5  Katarzyna Klimała        Kraków             131 (130.96)   3012 / 23 
  6  Kamil Górka              Łęczna             130 (130.48)  13048 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (130.40)  13040 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         130 (129.89)  12989 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
 10  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.36)   4071 / 33 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.44)  12144 / 100
 12  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.68)   4948 / 41 
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             117 (116.93)  11693 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.90)   9001 / 77 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.21)   6452 / 56 
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             115 (114.59)  11459 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 19  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (113.62)   2386 / 21 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.61)  11361 / 100
 21  Paweł Kowalski           Kutno              111 (111.06)  11106 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.97)  11097 / 100
 23  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (110.61)  11061 / 100
 24  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.40)   1656 / 15 
 25  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 28  Marta Kleinrok           Lublin             103 (102.88)   1749 / 17 
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 30  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 31  Paweł Miczko             Sandomierz          92 ( 91.82)   4499 / 49 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              82 ( 82.42)   2555 / 31 
 33  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 34  Aneta Bugaj              Zawiercie           77 ( 77.03)   5392 / 70 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 35  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 36  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 37  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.56)    923 / 9  
 38  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 40  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 41  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 43  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Sławomir Radzymiński     Rzeszów             75 ( 74.67)    448 / 6  
 46  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 47  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 48  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 49  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 50  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 51  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 52  Łukasz Bryła             Mielec             105 (105.00)    315 / 3  
 53  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 54  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 55  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 56  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 57  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 58  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 60  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 61  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 62  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 63  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 64  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  8  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  9  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 10  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 11  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 12  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 13  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 14  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 15  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 17  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 18  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 19  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 20  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 21  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 22  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 23  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 24  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 25  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 26  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 27  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 28  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 29  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 30  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 31  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 32  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 33  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 34  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 35  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 36  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 37  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 38  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 39  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 40  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 41  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 42  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 43  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 44  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 45  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 46  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 47  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 48  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 49  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 50  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 51  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 52  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 54  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 55  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 56  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 57  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 58  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 59  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 60  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 61  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 62  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 63  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 64  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 65  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 66  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 67  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 68  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 69  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 70  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 71  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 72  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 73  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 74  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 75  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 76  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 77  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 78  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 79  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 80  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 81  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 82  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 83  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 84  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 85  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 86  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 87  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 88  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 89  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 90  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 91  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
 92  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 93  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 94  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 95  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 96  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 97  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 98  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 99  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
100  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
102  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
103  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
104  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
105  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
106  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
107  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
108  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
109  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
110  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
111  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
112  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
113  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
114  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
115  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
116  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
117  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
118  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
119  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
120  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Mariusz Wrześniewski    139 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Tomasz Ciejka          129   +  418:412   179
   2    2    8  Łukasz Bobowski        129   -  331:482    79
   3    4    9  Przemysław Herdzina    118   +  496:392   168
   4    2    2  Justyna Fugiel         135   +  369:347   185
   5    2    5  Jerzy Matyasik         114   +  501:346   164
   6    1    8  Łukasz Bobowski        129   +  511:343   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.00


  2  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Andrzej Rakoczy        120   +  438:379   170
   2    1    5  Jerzy Matyasik         114   +  348:341   164
   3    1    8  Łukasz Bobowski        129   -  405:441    79
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   139   -  347:369    89
   5    3    4  Tomasz Ciejka          129   +  453:310   179
   6    2    5  Jerzy Matyasik         114   +  390:375   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.83


  3  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Jerzy Matyasik         114   -  297:405    64
   2    4    7  Andrzej Rakoczy        120   +  413:347   170
   3    3    4  Tomasz Ciejka          129   -  326:387    79
   4    5    6  Paweł Miczko           100   +  441:330   150
   5    4   10  Mariusz Grodek         112   +  396:343   162
   6    3    4  Tomasz Ciejka          129   -  470:498    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.33


  4  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   139   -  412:418    89
   2    3    9  Przemysław Herdzina    118   +  420:393   168
   3    3    3  Kamil Górka            132   +  387:326   182
   4    1    8  Łukasz Bobowski        129   -  343:370    79
   5    3    2  Justyna Fugiel         135   -  310:453    85
   6    3    3  Kamil Górka            132   +  498:470   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.83


  5  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            132   +  405:297   182
   2    1    2  Justyna Fugiel         135   -  341:348    85
   3    2   10  Mariusz Grodek         112   +  408:392   162
   4    3   12  Artur Irzyk            130   +  415:378   180
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   139   -  346:501    89
   6    2    2  Justyna Fugiel         135   -  375:390    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.50


  6  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Łukasz Bobowski        129   -  289:336    79
   2    5   10  Mariusz Grodek         112   -  265:500    62
   3            PAUZA
   4    5    3  Kamil Górka            132   -  330:441    82
   5    6    9  Przemysław Herdzina    118   -  321:404    68
   6    5    9  Przemysław Herdzina    118   -  367:498    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.80


  7  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         135   -  379:438    85
   2    4    3  Kamil Górka            132   -  347:413    82
   3    5   11  Grzegorz Kwiecień      116   -  323:357    66
   4    6    9  Przemysław Herdzina    118   +  631:332   168
   5    5   12  Artur Irzyk            130   -  318:442    80
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.20


  8  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    6  Paweł Miczko           100   +  336:289   150
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   139   +  482:331   189
   3    1    2  Justyna Fugiel         135   +  441:405   185
   4    1    4  Tomasz Ciejka          129   +  370:343   179
   5    1   11  Grzegorz Kwiecień      116   +  357:265   166
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   139   -  343:511    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.67


  9  Przemysław Herdzina     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Tomasz Ciejka          129   -  393:420    79
   3    4    1  Mariusz Wrześniewski   139   -  392:496    89
   4    6    7  Andrzej Rakoczy        120   -  332:631    70
   5    6    6  Paweł Miczko           100   +  404:321   150
   6    5    6  Paweł Miczko           100   +  498:367   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.60


 10  Mariusz Grodek          112 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    6  Paweł Miczko           100   +  500:265   150
   3    2    5  Jerzy Matyasik         114   -  392:408    64
   4    4   11  Grzegorz Kwiecień      116   -  364:436    66
   5    4    3  Kamil Górka            132   -  343:396    82
   6    4   11  Grzegorz Kwiecień      116   +  348:339   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.60


 11  Grzegorz Kwiecień       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    7  Andrzej Rakoczy        120   +  357:323   170
   4    4   10  Mariusz Grodek         112   +  436:364   162
   5    1    8  Łukasz Bobowski        129   -  265:357    79
   6    4   10  Mariusz Grodek         112   -  339:348    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.25


 12  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    5  Jerzy Matyasik         114   -  378:415    64
   5    5    7  Andrzej Rakoczy        120   +  442:318   170
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00