Numer turnieju: 312
Data: 2 kwietnia 2009 r.



MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    140 Warszawa            2464  5.5
  2.Kamil Górka             130 Łęczna              2451  3.5
  3.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          2366  3.5
  4.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2563  3.0
  5.Łukasz Bobowski         130 Suchedniów          2177  3.0
  6.Artur Irzyk             131 Kraków              1544  3.0
  7.Paweł Miczko            100 Sandomierz          2037  2.5
  8.Grzegorz Kwiecień       115 Kraków              1735  2.5
  9.Marta Dobrzańska        111 Kraków              2168  2.0
 10.Paweł Kowalski          111 Kutno               1815  1.0
 11.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              1300  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           141 (140.70)  14070 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         136 (136.44)  13644 / 100
  4  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.11)  13111 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.81)  13081 / 100
  7  Kamil Górka              Łęczna             130 (129.71)  12971 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (128.55)  12855 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
 10  Katarzyna Małek          Mielec             123 (123.36)   4071 / 33 
 11  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.68)   4948 / 41 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.88)  11888 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.04)   8310 / 71 
 14  Przemysław Herdzina      Kraków             117 (116.93)  11693 / 100
 15  Marcin Figiel            Zawichost          116 (116.46)  11646 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.21)   6452 / 56 
 17  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 18  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (113.62)   2386 / 21 
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.61)  11361 / 100
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (113.28)  11328 / 100
 21  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.04)  11104 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (110.97)  11097 / 100
 23  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.40)   1656 / 15 
 24  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.18)  11018 / 100
 25  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.69)   6610 / 65 
 29  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 30  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 93.44)   5046 / 54 
 31  Mariusz Niemczyk         Kraków              83 ( 83.15)   2162 / 26 
 32  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           77 ( 77.03)   5392 / 70 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 34  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 35  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 36  Marta Kleinrok           Lublin             101 (100.73)   1108 / 11 
 37  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.56)    923 / 9  
 38  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 40  Adam Weremczuk           Łódź               153 (152.50)    915 / 6  
 41  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 42  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 43  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 46  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 47  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 48  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 49  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 50  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 51  Łukasz Bryła             Mielec             105 (105.00)    315 / 3  
 52  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 53  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 54  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 55  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 56  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 57  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 59  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 60  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 61  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 62  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 63  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
  9  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 10  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 11  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 12  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 13  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 14  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 15  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 16  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 17  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 18  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 19  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 20  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 22  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 23  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 24  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 25  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 26  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 27  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 28  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 29  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 30  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 31  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 32  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 33  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 34  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 35  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 36  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 37  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 38  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 39  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 40  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 41  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 42  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 43  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 44  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 45  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 46  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 47  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 48  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 49  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 50  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 51  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 52  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 54  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 55  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 56  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 57  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 58  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 59  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 60  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 61  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 62  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 63  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 64  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 65  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 66  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 67  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 68  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 69  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 70  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 71  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 72  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 73  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 74  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 75  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 76  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 77  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 79  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 80  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 81  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 82  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 83  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 84  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 85  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 86  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 87  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 88  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 89  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 90  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 91  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 92  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 93  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 94  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 95  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 96  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 97  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 98  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 99  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
100  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
101  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
102  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
103  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
104  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
105  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
106  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
107  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
108  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
109  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
110  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
111  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
112  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
113  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
114  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
115  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
116  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
117  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
118  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
119  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
120  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
121  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    140 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Andrzej Rakoczy        121   +  396:257   171
   2    1    4  Tomasz Ciejka          130   +  420:389   180
   3    1    7  Marta Dobrzańska       111   +  385:299   161
   4    1    2  Justyna Fugiel         136   =  388:388   136
   5    1   11  Artur Irzyk            131   +  378:355   181
   6    1    3  Kamil Górka            130   +  497:356   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 168.17


  2  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Paweł Kowalski         111   +  413:268   161
   2    3    3  Kamil Górka            130   -  402:435    80
   3    3    5  Andrzej Rakoczy        121   +  420:363   171
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   140   =  388:388   140
   5    3    7  Marta Dobrzańska       111   +  362:355   161
   6    2   11  Artur Irzyk            131   -  381:398    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.33


  3  Kamil Górka             130 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marta Dobrzańska       111   -  359:484    61
   2    3    2  Justyna Fugiel         136   +  435:402   186
   3    4    8  Paweł Miczko           100   +  436:329   150
   4    2    9  Łukasz Bobowski        130   =  418:418   130
   5    2   10  Grzegorz Kwiecień      115   +  447:316   165
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   140   -  356:497    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.33


  4  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Paweł Miczko           100   +  503:238   150
   2    1    1  Mariusz Wrześniewski   140   -  389:420    90
   3    2   11  Artur Irzyk            131   -  388:407    81
   4    4    5  Andrzej Rakoczy        121   +  491:314   171
   5    4    9  Łukasz Bobowski        130   -  353:382    80
   6    3    9  Łukasz Bobowski        130   +  439:386   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.33


  5  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   140   -  257:396    90
   2    4    6  Paweł Kowalski         111   +  366:291   161
   3    3    2  Justyna Fugiel         136   -  363:420    86
   4    4    4  Tomasz Ciejka          130   -  314:491    80
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.25


  6  Paweł Kowalski          111 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         136   -  268:413    86
   2    4    5  Andrzej Rakoczy        121   -  291:366    71
   3            PAUZA
   4    5   10  Grzegorz Kwiecień      115   =  328:328   115
   5    5    8  Paweł Miczko           100   -  281:430    50
   6    5    8  Paweł Miczko           100   -  347:402    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 74.40


  7  Marta Dobrzańska        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            130   +  484:359   180
   2    2    9  Łukasz Bobowski        130   +  340:277   180
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   140   -  299:385    90
   4    3   11  Artur Irzyk            131   -  369:384    81
   5    3    2  Justyna Fugiel         136   -  355:362    86
   6    4   10  Grzegorz Kwiecień      115   -  321:367    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.67


  8  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          130   -  238:503    80
   2    5   10  Grzegorz Kwiecień      115   -  338:402    65
   3    4    3  Kamil Górka            130   -  329:436    80
   4            PAUZA
   5    5    6  Paweł Kowalski         111   +  430:281   161
   6    5    6  Paweł Kowalski         111   +  402:347   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.40


  9  Łukasz Bobowski         130 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    7  Marta Dobrzańska       111   -  277:340    61
   3    5   10  Grzegorz Kwiecień      115   +  414:322   165
   4    2    3  Kamil Górka            130   =  418:418   130
   5    4    4  Tomasz Ciejka          130   +  382:353   180
   6    3    4  Tomasz Ciejka          130   -  386:439    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.20


 10  Grzegorz Kwiecień       115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    8  Paweł Miczko           100   +  402:338   150
   3    5    9  Łukasz Bobowski        130   -  322:414    80
   4    5    6  Paweł Kowalski         111   =  328:328   111
   5    2    3  Kamil Górka            130   -  316:447    80
   6    4    7  Marta Dobrzańska       111   +  367:321   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.40


 11  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    4  Tomasz Ciejka          130   +  407:388   180
   4    3    7  Marta Dobrzańska       111   +  384:369   161
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   140   -  355:378    90
   6    2    2  Justyna Fugiel         136   +  398:381   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.25