Numer turnieju: 313
Data: 16 kwietnia 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             130 Łęczna              2693  5.0
  2.Mariusz Wrześniewski    141 Warszawa            2399  4.0
  3.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          2237  4.0
  4.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2331  3.0
  5.Adam Weremczuk          100 Łódź                2188  3.0
  6.Marta Dobrzańska        111 Kraków              2106  3.0
  7.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          2157  2.0
  8.Paweł Miczko            100 Sandomierz          2036  2.0
  9.Przemysław Herdzina     117 Kraków              2029  2.0
 10.Jerzy Matyasik          114 Kraków              1902  2.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           140 (140.19)  14019 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (135.20)  13520 / 100
  4  Katarzyna Małek          Mielec             135 (134.70)   3098 / 23 
  5  Artur Irzyk              Kraków             132 (132.34)  11911 / 90 
  6  Kamil Górka              Łęczna             132 (131.66)  13166 / 100
  7  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.45)  12945 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.07)  12807 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
 11  Jan Kozłowski            Kraków             121 (120.68)   4948 / 41 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.88)  11888 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.04)   8310 / 71 
 14  Marcin Figiel            Zawichost          117 (116.60)  11310 / 97 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.21)   6452 / 56 
 16  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 17  Przemysław Herdzina      Kraków             114 (113.77)  11377 / 100
 18  Krzysztof Leśniak        Kraków             114 (113.62)   2386 / 21 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (113.28)  11328 / 100
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.74)  11274 / 100
 21  Marta Dobrzańska         Kraków             112 (112.47)  11247 / 100
 22  Mariusz Grodek           Olsztyn            112 (111.73)  10614 / 95 
 23  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.18)  11018 / 100
 24  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 25  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 26  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (102.37)   6142 / 60 
 28  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 29  Paweł Miczko             Sandomierz          95 ( 95.07)   5704 / 60 
 30  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 31  Aneta Bugaj              Zawiercie           79 ( 78.82)   5123 / 65 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              78 ( 78.32)   1723 / 22 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 33  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 34  Adam Weremczuk           Łódź               140 (139.75)   1677 / 12 
 35  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.00)   1309 / 11 
 37  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Przemysław Drochomirecki Opole              101 (100.57)    704 / 7  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 46  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 47  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 48  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 49  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 50  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 51  Łukasz Bryła             Mielec             105 (105.00)    315 / 3  
 52  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 53  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała       89 ( 89.33)    268 / 3  
 54  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 55  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 56  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 57  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 59  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 60  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 61  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 62  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 63  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
  9  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 10  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 11  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 12  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 13  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 14  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 15  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 16  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 17  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 18  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 19  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 20  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 22  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 23  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 24  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 25  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 26  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 27  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 28  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 29  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 30  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 31  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 32  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 33  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 34  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 35  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 36  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 37  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 38  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 39  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 40  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 41  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 42  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 43  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 44  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 45  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 46  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 47  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 48  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 49  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 50  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 51  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 52  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 54  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 55  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 56  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 57  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 58  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 59  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 60  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 61  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 62  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 63  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 64  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 65  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 66  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 67  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 68  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 69  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 70  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 71  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 72  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 73  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 74  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 75  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 76  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 77  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 79  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 80  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 81  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 82  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 83  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 84  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 85  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 86  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 87  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 88  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 89  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 90  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 91  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 92  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 93  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 94  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 95  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
 96  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
 97  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
 98  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 99  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
100  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
101  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
102  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
103  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
104  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
105  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
106  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
107  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
108  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
109  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
110  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
111  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
112  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
113  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
114  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
115  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
116  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
117  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
118  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
119  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
120  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
121  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  

 


  1  Mariusz Wrześniewski    141 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Kamil Górka            130   +  494:374   180
   2    1    8  Łukasz Bobowski        129   +  406:394   179
   3    1   10  Adam Weremczuk         100   -  341:364    50
   4    2    5  Jerzy Matyasik         114   +  357:250   164
   5    2    7  Paweł Miczko           100   +  408:369   150
   6    1    4  Kamil Górka            130   -  393:464    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.83


  2  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jerzy Matyasik         114   -  326:357    64
   2    4    7  Paweł Miczko           100   -  373:382    50
   3    5    9  Przemysław Herdzina    117   +  392:386   167
   4    3    8  Łukasz Bobowski        129   +  373:326   179
   5    4    6  Marta Dobrzańska       111   -  348:454    61
   6    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  345:472    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


  3  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marta Dobrzańska       111   +  394:302   161
   2    3    4  Kamil Górka            130   -  301:484    80
   3    4    5  Jerzy Matyasik         114   -  362:393    64
   4    4    9  Przemysław Herdzina    117   -  381:425    67
   5    3   10  Adam Weremczuk         100   +  421:314   150
   6    3    2  Justyna Fugiel         136   +  472:345   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.00


  4  Kamil Górka             130 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   141   -  374:494    91
   2    3    3  Tomasz Ciejka          131   +  484:301   181
   3    2    7  Paweł Miczko           100   +  431:320   150
   4    1   10  Adam Weremczuk         100   +  412:353   150
   5    1    5  Jerzy Matyasik         114   +  528:291   164
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   141   +  464:393   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.50


  5  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         136   +  357:326   186
   2    2   10  Adam Weremczuk         100   -  273:426    50
   3    4    3  Tomasz Ciejka          131   +  393:362   181
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   141   -  250:357    91
   5    1    4  Kamil Górka            130   -  291:528    80
   6    5    9  Przemysław Herdzina    117   -  338:348    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.17


  6  Marta Dobrzańska        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  302:394    81
   2    5    9  Przemysław Herdzina    117   +  334:314   167
   3    3    8  Łukasz Bobowski        129   -  313:380    79
   4    5    7  Paweł Miczko           100   -  348:376    50
   5    4    2  Justyna Fugiel         136   +  454:348   186
   6    4    7  Paweł Miczko           100   +  355:289   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.83


  7  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Łukasz Bobowski        129   -  300:361    79
   2    4    2  Justyna Fugiel         136   +  382:373   186
   3    2    4  Kamil Górka            130   -  320:431    80
   4    5    6  Marta Dobrzańska       111   +  376:348   161
   5    2    1  Mariusz Wrześniewski   141   -  369:408    91
   6    4    6  Marta Dobrzańska       111   -  289:355    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.67


  8  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Paweł Miczko           100   +  361:300   150
   2    1    1  Mariusz Wrześniewski   141   -  394:406    91
   3    3    6  Marta Dobrzańska       111   +  380:313   161
   4    3    2  Justyna Fugiel         136   -  326:373    86
   5    5    9  Przemysław Herdzina    117   +  402:282   167
   6    2   10  Adam Weremczuk         100   +  374:317   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.17


  9  Przemysław Herdzina     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Adam Weremczuk         100   -  274:414    50
   2    5    6  Marta Dobrzańska       111   -  314:334    61
   3    5    2  Justyna Fugiel         136   -  386:392    86
   4    4    3  Tomasz Ciejka          131   +  425:381   181
   5    5    8  Łukasz Bobowski        129   -  282:402    79
   6    5    5  Jerzy Matyasik         114   +  348:338   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.50


 10  Adam Weremczuk          100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Przemysław Herdzina    117   +  414:274   167
   2    2    5  Jerzy Matyasik         114   +  426:273   164
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   141   +  364:341   191
   4    1    4  Kamil Górka            130   -  353:412    80
   5    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  314:421    81
   6    2    8  Łukasz Bobowski        129   -  317:374    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00