Numer turnieju: 315
Data: 30 kwietnia 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2651  5.0
  2.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2367  4.0
  3.Łukasz Bobowski         129 Suchedniów          2210  4.0
  4.Artur Irzyk             134 Kraków              1888  3.0
  5.Jerzy Matyasik          113 Kraków              2091  2.5
  6.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2246  2.0
  7.Kamil Górka             131 Łęczna              1721  2.0
  8.Przemysław Herdzina     114 Kraków              1446  2.0
  9.Jacek Mańko             100 Kraków              1801  1.5
 10.Cecylia Gruca-Woch      100 Kraków               655  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  2  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           142 (141.55)  14155 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         136 (136.35)  13635 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             134 (133.80)  11641 / 87 
  5  Tomasz Ciejka            Kraków             132 (131.86)  13186 / 100
  6  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  7  Kamil Górka              Łęczna             128 (128.07)  12807 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         127 (127.41)  12741 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.44)  10242 / 81 
 10  Jan Kozłowski            Kraków             122 (122.41)   4774 / 39 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.88)  11888 / 100
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.42)   9081 / 78 
 13  Marcin Figiel            Zawichost          115 (115.36)  10498 / 91 
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.21)   6452 / 56 
 15  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 16  Marta Dobrzańska         Kraków             114 (114.41)  11441 / 100
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.22)  11422 / 100
 18  Przemysław Herdzina      Kraków             114 (114.01)  11401 / 100
 19  Krzysztof Le¶niak        Kraków             114 (113.62)   2386 / 21 
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (112.14)  11214 / 100
 21  Mariusz Grodek           Olsztyn            111 (111.29)   9460 / 85 
 22  Paweł Kowalski           Kutno              110 (110.18)  11018 / 100
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 25  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 26  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (101.65)   5489 / 54 
 27  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.68)  10068 / 100
 28  Paweł Miczko             Sandomierz          95 ( 95.07)   5704 / 60 
 29  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 30  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 80.52)   4831 / 60 
 31  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 32  Marcin Ceglarek          Kraków              78 ( 77.92)   1013 / 13 
 33  Adam Weremczuk           ŁódĽ               140 (139.75)   1677 / 12 
 34  Katarzyna Małek          Mielec             138 (137.64)   1514 / 11 
 35  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.00)   1309 / 11 
 37  Jacek Mańko              Kraków              94 ( 94.45)   1039 / 11 
 38  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               143 (143.00)    858 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Przemysław Drochomirecki Opole               92 ( 92.33)    554 / 6  
 46  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 47  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 48  Andrzej Bryła            Mielec              84 ( 83.75)    335 / 4  
 49  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 50  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 51  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 52  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 53  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 54  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 55  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              66 ( 65.67)    197 / 3  
 56  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 57  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 58  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 59  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 60  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 61  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 62  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 63  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 64  Krzysztof Kosacki        Kielce              58 ( 58.00)     58 / 1  
 65  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  8  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  9  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 10  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 11  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 12  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 13  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 14  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 15  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 16  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 18  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 19  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 20  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 21  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 22  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 23  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 24  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 25  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 26  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 27  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 28  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 29  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 30  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 31  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 32  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 33  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 34  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 35  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 36  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                                   / 9  
 37  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 38  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 39  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 40  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 41  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 42  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 43  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 44  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 45  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 46  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 47  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 48  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 49  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 50  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 51  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 52  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 53  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 55  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 56  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 57  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 58  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 59  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 60  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 61  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 62  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 63  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 64  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 65  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 66  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 67  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 68  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 69  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 70  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 71  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 72  Jarosław Mi¶tak          Kraków                                 / 10 
 73  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 74  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 75  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 76  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 77  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 78  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 79  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 80  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 81  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 82  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 83  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 84  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 85  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 86  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 87  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 88  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 89  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 90  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 91  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 92  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 93  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
 94  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 95  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 96  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 97  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
 98  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 99  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
100  Michał Stru¶             Kraków                                 / 3  
101  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
102  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
103  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
104  Monika ¦cisłowska        Chrzanów                               / 17 
105  Przemysław ¦lizowski     Kraków                                 / 2  
106  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
107  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
108  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
109  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
110  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
111  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
112  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
113  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
114  Marcin Wa¶niowski        Bochnia                                / 5  
115  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
116  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
117  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
118  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
119  Karolina WoĽny           Kraków                                 / 16 
120  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
121  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
122  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
123  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Małgorzata Sulejewska  117   +  490:292   167
   2    1    2  Tomasz Ciejka          130   +  427:333   180
   3    1    6  Łukasz Bobowski        129   +  347:336   179
   4    1    7  Artur Irzyk            134   +  460:264   184
   5    1    4  Jerzy Matyasik         113   +  559:259   163
   6    1    2  Tomasz Ciejka          130   -  368:389    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.83


  2  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Jerzy Matyasik         113   -  369:402    63
   2    1    1  Justyna Fugiel         134   -  333:427    84
   3    4    8  Cecylia Gruca-Woch     100   +  502:210   150
   4    3    9  Przemysław Herdzina    114   +  340:328   164
   5    2    6  Łukasz Bobowski        129   +  434:310   179
   6    1    1  Justyna Fugiel         134   +  389:368   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.33


  3  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         134   -  292:490    84
   2    4    8  Cecylia Gruca-Woch     100   +  434:249   150
   3    3    9  Przemysław Herdzina    114   +  415:344   164
   4    2    6  Łukasz Bobowski        129   -  356:380    79
   5    3    7  Artur Irzyk            134   -  344:461    84
   6    3    9  Przemysław Herdzina    114   -  405:421    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.17


  4  Jerzy Matyasik          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          130   +  402:369   180
   2    2    6  Łukasz Bobowski        129   -  355:414    79
   3    2    7  Artur Irzyk            134   -  363:398    84
   4    4   10  Kamil Górka            131   +  412:321   181
   5    1    1  Justyna Fugiel         134   -  259:559    84
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.60


  5  Jacek Mańko             100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Łukasz Bobowski        129   -  289:374    79
   2    3    7  Artur Irzyk            134   -  341:392    84
   3    5   10  Kamil Górka            131   -  255:437    81
   4    5    8  Cecylia Gruca-Woch     100   +  343:196   150
   5            PAUZA
   6    4   10  Kamil Górka            131   -  273:634    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


  6  Łukasz Bobowski         129 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Jacek Mańko            100   +  374:289   150
   2    2    4  Jerzy Matyasik         113   +  414:355   163
   3    1    1  Justyna Fugiel         134   -  336:347    84
   4    2    3  Małgorzata Sulejewska  117   +  380:356   167
   5    2    2  Tomasz Ciejka          130   -  310:434    80
   6    2    7  Artur Irzyk            134   +  396:373   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


  7  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Jacek Mańko            100   +  392:341   150
   3    2    4  Jerzy Matyasik         113   +  398:363   163
   4    1    1  Justyna Fugiel         134   -  264:460    84
   5    3    3  Małgorzata Sulejewska  117   +  461:344   167
   6    2    6  Łukasz Bobowski        129   -  373:396    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.60


  8  Cecylia Gruca-Woch      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    3  Małgorzata Sulejewska  117   -  249:434    67
   3    4    2  Tomasz Ciejka          130   -  210:502    80
   4    5    5  Jacek Mańko            100   -  196:343    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.67


  9  Przemysław Herdzina     114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    3  Małgorzata Sulejewska  117   -  344:415    67
   4    3    2  Tomasz Ciejka          130   -  328:340    80
   5    4   10  Kamil Górka            131   +  353:329   181
   6    3    3  Małgorzata Sulejewska  117   +  421:405   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.75


 10  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    5  Jacek Mańko            100   +  437:255   150
   4    4    4  Jerzy Matyasik         113   -  321:412    63
   5    4    9  Przemysław Herdzina    114   -  329:353    64
   6    4    5  Jacek Mańko            100   +  634:273   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.75