Numer turnieju: 318
Data: 21 maja 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa            2451  6.0
  2.Paweł Kowalski          110 Kutno               2319  4.0
  3.Małgorzata Sulejewska   116 Kraków              2360  3.0
  4.Marta Dobrzańska        115 Kraków              1963  3.0
  5.Przemysław Herdzina     112 Kraków              1669  3.0
  6.Krzysztof Leśniak       112 Kraków              1232  3.0
  7.Łukasz Bobowski         130 Suchedniów          2145  2.5
  8.Tomasz Ciejka           134 Kraków              2452  2.0
  9.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2252  2.0
 10.Kamil Górka             129 Łęczna              1285  2.0
 11.Artur Irzyk             132 Kraków              1264  2.0
 12.Jacek Mańko             100 Kraków              2000  1.5
 13.Grzegorz Kwiecień       111 Kraków              1427  1.0
 14.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1745  0.5

 


RANKING (z dnia 21 maja 2009 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (133.37)  13337 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             133 (132.73)  12742 / 96 
  5  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (131.22)  13122 / 100
  7  Kamil Górka              Łęczna             130 (130.16)  13016 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.16)  12816 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.35)  10061 / 79 
 10  Jan Kozłowski            Kraków             124 (123.58)   4696 / 38 
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             119 (119.40)   3582 / 30 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.88)  11888 / 100
 13  Marta Dobrzańska         Kraków             116 (115.88)  11588 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (115.67)   9022 / 78 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          115 (115.36)  10498 / 91 
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.21)   6452 / 56 
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.14)  11514 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 19  Przemysław Herdzina      Kraków             114 (113.64)  11364 / 100
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            113 (112.74)   9019 / 80 
 21  Paweł Kowalski           Kutno              112 (112.13)  11213 / 100
 22  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (111.61)  11161 / 100
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 25  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 26  Tomasz Figiel            Zawichost          104 (103.86)   5089 / 49 
 27  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 (100.30)   9629 / 96 
 28  Paweł Miczko             Sandomierz          95 ( 95.07)   5704 / 60 
 29  Jacek Mańko              Kraków              91 ( 91.29)   1917 / 21 
 30  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.48)   4563 / 56 
 31  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 32  Marcin Ceglarek          Kraków              79 ( 79.41)   2303 / 29 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 34  Adam Weremczuk           Łódź               140 (139.75)   1677 / 12 
 35  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.00)   1309 / 11 
 37  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Katarzyna Małek          Mielec             128 (127.67)    766 / 6  
 43  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Przemysław Drochomirecki Opole               92 ( 92.33)    554 / 6  
 46  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 47  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 48  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 49  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 50  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 51  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 52  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 53  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 54  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              66 ( 65.67)    197 / 3  
 55  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 56  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 57  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 59  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 60  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 61  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 62  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 63  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  8  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  9  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 10  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 11  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 12  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 13  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 14  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 15  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 16  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 17  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 19  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 20  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 21  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 22  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 23  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 24  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 25  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 26  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 27  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 28  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 29  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 30  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 31  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 32  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 33  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 34  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 35  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 36  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 37  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 38  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 39  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 40  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 41  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 42  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 43  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 44  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 45  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 46  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 47  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 48  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 49  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 50  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 51  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 52  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 53  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 54  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 55  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 56  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 57  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 58  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 59  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 60  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 61  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 62  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 63  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 64  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 65  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 66  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 67  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 68  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 69  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 70  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 71  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 72  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 73  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 74  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 75  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 76  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 77  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 78  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 79  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 80  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 81  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 82  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 83  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 84  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 85  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 86  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 87  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 88  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 89  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 90  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 91  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 92  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 93  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 94  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 95  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
 96  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 97  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 98  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 99  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
100  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
101  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
102  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
103  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
104  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
105  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
106  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
107  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
108  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
109  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
110  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
111  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
112  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
113  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
114  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
115  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
116  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
117  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
118  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
119  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
120  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
121  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
122  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
123  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
124  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
125  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Małgorzata Sulejewska  116   +  396:345   166
   2    3    3  Tomasz Ciejka          134   +  378:363   184
   3    1    9  Paweł Kowalski         110   +  469:270   160
   4    1    2  Justyna Fugiel         137   +  400:349   187
   5    1   14  Kamil Górka            129   +  450:391   179
   6    1    5  Małgorzata Sulejewska  116   +  358:340   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.67


  2  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Marta Dobrzańska       115   +  380:323   165
   2    1    7  Krzysztof Leśniak      112   -  324:404    62
   3    4   12  Grzegorz Kwiecień      111   +  383:303   161
   4    1    1  Mariusz Wrześniewski   142   -  349:400    92
   5    4   13  Artur Irzyk            132   -  436:452    82
   6    5    7  Krzysztof Leśniak      112   -  380:392    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.00


  3  Tomasz Ciejka           134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Krzysztof Leśniak      112   -  381:436    62
   2    3    1  Mariusz Wrześniewski   142   -  363:378    92
   3    5   10  Jacek Mańko            100   +  395:344   150
   4    3    6  Marta Dobrzańska       115   +  486:267   165
   5    3    5  Małgorzata Sulejewska  116   -  391:453    66
   6    4   14  Kamil Górka            129   -  436:451    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.33


  4  Łukasz Bobowski         130 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marcin Ceglarek        100   +  363:233   150
   2    2    9  Paweł Kowalski         110   -  356:454    60
   3    3    6  Marta Dobrzańska       115   -  333:405    65
   4    4   13  Artur Irzyk            132   -  358:415    82
   5            PAUZA
   6    6   10  Jacek Mańko            100   +  435:281   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.40


  5  Małgorzata Sulejewska   116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   142   -  345:396    92
   2    4   10  Jacek Mańko            100   +  412:371   150
   3    2   11  Przemysław Herdzina    112   +  414:372   162
   4    2    9  Paweł Kowalski         110   -  396:406    60
   5    3    3  Tomasz Ciejka          134   +  453:391   184
   6    1    1  Mariusz Wrześniewski   142   -  340:358    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.33


  6  Marta Dobrzańska        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         137   -  323:380    87
   2    5    8  Marcin Ceglarek        100   +  316:254   150
   3    3    4  Łukasz Bobowski        130   +  405:333   180
   4    3    3  Tomasz Ciejka          134   -  267:486    84
   5    5   12  Grzegorz Kwiecień      111   +  340:313   161
   6    3    9  Paweł Kowalski         110   -  312:395    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.33


  7  Krzysztof Leśniak       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          134   +  436:381   184
   2    1    2  Justyna Fugiel         137   +  404:324   187
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6    5    2  Justyna Fugiel         137   +  392:380   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 186.00


  8  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        130   -  233:363    80
   2    5    6  Marta Dobrzańska       115   -  254:316    65
   3            PAUZA
   4    6   11  Przemysław Herdzina    112   -  358:447    62
   5    6   10  Jacek Mańko            100   -  305:404    50
   6    7   12  Grzegorz Kwiecień      111   -  295:454    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.60


  9  Paweł Kowalski          110 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Jacek Mańko            100   +  415:300   150
   2    2    4  Łukasz Bobowski        130   +  454:356   180
   3    1    1  Mariusz Wrześniewski   142   -  270:469    92
   4    2    5  Małgorzata Sulejewska  116   +  406:396   166
   5    2   11  Przemysław Herdzina    112   -  379:435    62
   6    3    6  Marta Dobrzańska       115   +  395:312   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.83


 10  Jacek Mańko             100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Paweł Kowalski         110   -  300:415    60
   2    4    5  Małgorzata Sulejewska  116   -  371:412    66
   3    5    3  Tomasz Ciejka          134   -  344:395    84
   4            PAUZA
   5    6    8  Marcin Ceglarek        100   +  404:305   150
   6    6    4  Łukasz Bobowski        130   -  281:435    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.00


 11  Przemysław Herdzina     112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    5  Małgorzata Sulejewska  116   -  372:414    66
   4    6    8  Marcin Ceglarek        100   +  447:358   150
   5    2    9  Paweł Kowalski         110   +  435:379   160
   6    2   13  Artur Irzyk            132   +  415:397   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.50


 12  Grzegorz Kwiecień       111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    2  Justyna Fugiel         137   -  303:383    87
   4    5   14  Kamil Górka            129   -  357:443    79
   5    5    6  Marta Dobrzańska       115   -  313:340    65
   6    7    8  Marcin Ceglarek        100   +  454:295   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.25


 13  Artur Irzyk             132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    4  Łukasz Bobowski        130   +  415:358   180
   5    4    2  Justyna Fugiel         137   +  452:436   187
   6    2   11  Przemysław Herdzina    112   -  397:415    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.00


 14  Kamil Górka             129 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   12  Grzegorz Kwiecień      111   +  443:357   161
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   142   -  391:450    92
   6    4    3  Tomasz Ciejka          134   +  451:436   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.67