Numer turnieju: 319
Data: 28 maja 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             130 Łęczna              2164  5.0
  2.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2280  4.0
  3.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          2164  3.0
  4.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2137  3.0
  5.Marcin Ceglarek         100 Kraków              2081  3.0
  6.Przemysław Herdzina     114 Kraków              1599  3.0
  7.Grzegorz Kwiecień       112 Kraków              1427  2.0
  8.Artur Irzyk             133 Kraków               910  2.0
  9.Tomasz Górka            115 Łęczna               704  1.0
 10.Jerzy Matyasik          115 Kraków               701  1.0
 11.Jacek Pietruszka        115 Kraków               616  1.0
 12.Marta Dobrzańska        116 Kraków              1897  0.5
 13.Jacek Mańko             100 Kraków              1775  0.5

 


RANKING (z dnia 28 maja 2009 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  3  Artur Irzyk              Kraków             134 (134.45)  12369 / 92 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (133.64)  13364 / 100
  5  Kamil Górka              Łęczna             132 (132.01)  13201 / 100
  6  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.88)  13088 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (128.15)  12815 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.35)  10061 / 79 
 10  Jan Kozłowski            Kraków             124 (123.58)   4696 / 38 
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             119 (119.08)   2858 / 24 
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.88)  11888 / 100
 13  Przemysław Herdzina      Kraków             117 (116.60)  11660 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (115.67)   9022 / 78 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.26)   6685 / 58 
 16  Marta Dobrzańska         Kraków             115 (114.86)  11486 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          115 (114.75)   9754 / 85 
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.51)  11451 / 100
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            113 (113.26)   8381 / 74 
 21  Grzegorz Kwiecień        Kraków             113 (112.66)  11266 / 100
 22  Paweł Kowalski           Kutno              112 (112.13)  11213 / 100
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 25  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 26  Tomasz Figiel            Zawichost          104 (103.86)   5089 / 49 
 27  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 (100.30)   9629 / 96 
 28  Paweł Miczko             Sandomierz          95 ( 95.07)   5704 / 60 
 29  Marcin Ceglarek          Kraków              88 ( 88.26)   3089 / 35 
 30  Jacek Mańko              Kraków              87 ( 87.35)   2271 / 26 
 31  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.08)   4054 / 50 
 32  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 34  Adam Weremczuk           Łódź               140 (139.75)   1677 / 12 
 35  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.00)   1309 / 11 
 37  Konrad Stawiarz          Kraków              77 ( 77.33)    696 / 9  
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 40  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Katarzyna Małek          Mielec             128 (127.67)    766 / 6  
 43  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Przemysław Drochomirecki Opole               92 ( 92.33)    554 / 6  
 46  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 47  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 48  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 49  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 50  Paulina Mech             Kraków              62 ( 62.00)    248 / 4  
 51  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 52  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 53  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 54  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              66 ( 65.67)    197 / 3  
 55  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 56  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 57  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 59  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 60  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 61  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 62  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 63  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
  9  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
 10  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 11  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 12  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 13  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 14  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
 15  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 16  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 17  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 18  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 19  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 22  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 23  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 24  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 25  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 26  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 27  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 28  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 29  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 30  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 31  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 32  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 33  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 34  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 35  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 36  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 37  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 38  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 39  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 40  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 41  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 42  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 43  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 44  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 45  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 46  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 47  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 48  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 49  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 50  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 51  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 52  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 53  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 54  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 55  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 56  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 57  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 58  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 59  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 60  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 61  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 62  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 63  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 64  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 65  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 66  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 67  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 68  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 69  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 70  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 71  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 72  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 73  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 74  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 75  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 76  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 77  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 78  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 79  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 80  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 81  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 82  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 83  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 84  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 85  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 86  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 87  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 88  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 89  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 90  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 91  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 92  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 93  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 94  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 95  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 96  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 97  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 98  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 99  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
100  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
101  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
102  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
103  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
104  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
105  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
106  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
107  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
108  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
109  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
110  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
111  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
112  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
113  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
114  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
115  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
116  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
117  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
118  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
119  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
120  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
121  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
122  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
123  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
124  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
125  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Jacek Pietruszka       115   +  398:252   165
   2    1    8  Marcin Ceglarek        100   -  391:402    50
   3    2    4  Łukasz Bobowski        128   +  339:309   178
   4    2    2  Tomasz Ciejka          131   +  408:331   181
   5    1    3  Kamil Górka            130   -  376:393    80
   6    2    4  Łukasz Bobowski        128   +  368:354   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.67


  2  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Jerzy Matyasik         115   +  371:331   165
   2    2    9  Marta Dobrzańska       116   +  338:328   166
   3    1    8  Marcin Ceglarek        100   -  311:454    50
   4    2    1  Justyna Fugiel         133   -  331:408    83
   5    3   11  Przemysław Herdzina    114   -  367:428    64
   6    3    8  Marcin Ceglarek        100   +  419:305   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.00


  3  Kamil Górka             130 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Jacek Mańko            100   +  337:305   150
   2    3    6  Jerzy Matyasik         115   -  348:370    65
   3    3    9  Marta Dobrzańska       116   +  339:317   166
   4    1    8  Marcin Ceglarek        100   +  402:317   150
   5    1    1  Justyna Fugiel         133   +  393:376   183
   6    1   11  Przemysław Herdzina    114   +  345:312   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.33


  4  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marcin Ceglarek        100   -  306:307    50
   2    4   10  Tomasz Górka           115   +  362:311   165
   3    2    1  Justyna Fugiel         133   -  309:339    83
   4    4   12  Grzegorz Kwiecień      112   +  362:340   162
   5    4    9  Marta Dobrzańska       116   +  471:280   166
   6    2    1  Justyna Fugiel         133   -  354:368    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.17


  5  Jacek Pietruszka        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         133   -  252:398    83
   2    5    7  Jacek Mańko            100   +  364:349   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  6  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Tomasz Ciejka          131   -  331:371    81
   2    3    3  Kamil Górka            130   +  370:348   180
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.50


  7  Jacek Mańko             100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            130   -  305:337    80
   2    5    5  Jacek Pietruszka       115   -  349:364    65
   3    4   11  Przemysław Herdzina    114   -  357:432    64
   4    5   13  Artur Irzyk            133   -  245:520    83
   5    5   12  Grzegorz Kwiecień      112   -  219:325    62
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.80


  8  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        128   +  307:306   178
   2    1    1  Justyna Fugiel         133   +  402:391   183
   3    1    2  Tomasz Ciejka          131   +  454:311   181
   4    1    3  Kamil Górka            130   -  317:402    80
   5    2   13  Artur Irzyk            133   -  296:390    83
   6    3    2  Tomasz Ciejka          131   -  305:419    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00


  9  Marta Dobrzańska        116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    2  Tomasz Ciejka          131   -  328:338    81
   3    3    3  Kamil Górka            130   -  317:339    80
   4    3   11  Przemysław Herdzina    114   -  358:427    64
   5    4    4  Łukasz Bobowski        128   -  280:471    78
   6    4   12  Grzegorz Kwiecień      112   -  314:373    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.00


 10  Tomasz Górka            115 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    4  Łukasz Bobowski        128   -  311:362    78
   3    5   12  Grzegorz Kwiecień      112   +  393:389   162
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


 11  Przemysław Herdzina     114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    7  Jacek Mańko            100   +  432:357   150
   4    3    9  Marta Dobrzańska       116   +  427:358   166
   5    3    2  Tomasz Ciejka          131   +  428:367   181
   6    1    3  Kamil Górka            130   -  312:345    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.25


 12  Grzegorz Kwiecień       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   10  Tomasz Górka           115   -  389:393    65
   4    4    4  Łukasz Bobowski        128   -  340:362    78
   5    5    7  Jacek Mańko            100   +  325:219   150
   6    4    9  Marta Dobrzańska       116   +  373:314   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.75


 13  Artur Irzyk             133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    7  Jacek Mańko            100   +  520:245   150
   5    2    8  Marcin Ceglarek        100   +  390:296   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00