Numer turnieju: 320
Data: 4 czerwca 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2539  5.0
  2.Marcin Ceglarek         100 Kraków              2219  4.5
  3.Paweł Kowalski          112 Kutno               2256  4.0
  4.Przemysław Herdzina     117 Kraków              1901  4.0
  5.Kamil Górka             132 Łęczna              2400  3.0
  6.Krzysztof Leśniak       119 Kraków              2166  3.0
  7.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2121  2.5
  8.Łukasz Bobowski         128 Suchedniów          2250  2.0
  9.Grzegorz Kwiecień       113 Kraków              1317  2.0
 10.Konrad Stawiarz         100 Kraków              1912  1.5
 11.Jacek Mańko             100 Kraków              1776  1.5
 12.Paulina Mech            100 Kraków              1721  1.0
 13.Artur Irzyk             134 Kraków               749  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  3  Artur Irzyk              Kraków             134 (134.19)  12614 / 94 
  4  Tomasz Ciejka            Kraków             134 (133.65)  13365 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (132.47)  13247 / 100
  6  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  7  Kamil Górka              Łęczna             131 (131.34)  13134 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.31)   9421 / 74 
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         127 (126.62)  12662 / 100
 10  Jan Kozłowski            Kraków             124 (123.58)   4696 / 38 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.88)  11888 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.50)  11850 / 100
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (115.67)   9022 / 78 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.26)   6685 / 58 
 16  Marta Dobrzańska         Kraków             115 (114.86)  11486 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          115 (114.75)   9754 / 85 
 18  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.51)  11451 / 100
 20  Mariusz Grodek           Olsztyn            114 (113.85)   8083 / 71 
 21  Paweł Kowalski           Kutno              113 (112.98)  11298 / 100
 22  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (111.99)  11199 / 100
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 25  Małgorzata Sikora        Kraków             105 (105.16)   3260 / 31 
 26  Tomasz Figiel            Zawichost          104 (103.86)   5089 / 49 
 27  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.52)   9348 / 93 
 28  Marcin Ceglarek          Kraków              97 ( 96.55)   3862 / 40 
 29  Paweł Miczko             Sandomierz          95 ( 95.07)   5704 / 60 
 30  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 87.61)   2716 / 31 
 31  Aneta Bugaj              Zawiercie           82 ( 81.85)   3847 / 47 
 32  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 34  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 35  Adam Weremczuk           Łódź               140 (139.75)   1677 / 12 
 36  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             119 (119.00)   1309 / 11 
 38  Paulina Mech             Kraków              72 ( 71.89)    647 / 9  
 39  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Katarzyna Małek          Mielec             128 (127.67)    766 / 6  
 44  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 45  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 46  Przemysław Drochomirecki Opole               92 ( 92.33)    554 / 6  
 47  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 48  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 49  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 50  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 51  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 52  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 53  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 54  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              66 ( 65.67)    197 / 3  
 55  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 56  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 57  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 59  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 60  Tomasz Lisak             Końskie             50 ( 50.00)    100 / 2  
 61  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 62  Anna Małek               Mielec              70 ( 70.00)     70 / 1  
 63  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
  9  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
 10  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 11  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 12  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 13  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 14  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
 15  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 16  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 17  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 18  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 19  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 20  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 21  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 22  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 23  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 24  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 25  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 26  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 27  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 28  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 29  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 30  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 31  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 32  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 33  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 34  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 35  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 36  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 37  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 38  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 39  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 40  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 41  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 42  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 43  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 44  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 45  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 46  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 47  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 48  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 49  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 50  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 51  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 52  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 53  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 54  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 55  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 56  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 57  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 58  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 59  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 60  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 61  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 62  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 63  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 64  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 65  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 66  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 67  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 68  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 69  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 70  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 71  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 72  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 73  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 74  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 75  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 76  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 77  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 78  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 79  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 80  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 81  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 82  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 83  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 84  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 85  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 86  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 87  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 88  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 89  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 90  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 91  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 92  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 93  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 94  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 95  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 96  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 97  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 98  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
 99  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
100  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
101  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
102  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
103  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
104  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
105  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
106  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
107  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
108  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
109  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
110  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
111  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
112  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
113  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
114  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
115  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
116  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
117  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
118  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
119  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
120  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
121  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
122  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
123  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
124  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
125  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Krzysztof Leśniak      119   +  409:303   169
   2            PAUZA
   3    2    6  Paweł Kowalski         112   -  317:416    62
   4    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  316:467    81
   5    4   11  Przemysław Herdzina    117   -  335:405    67
   6    5    9  Konrad Stawiarz        100   +  444:273   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.80


  2  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Paweł Kowalski         112   -  371:419    62
   2    3    8  Jacek Mańko            100   +  513:296   150
   3    1    3  Tomasz Ciejka          131   +  390:290   181
   4    2    7  Marcin Ceglarek        100   -  351:366    50
   5    3   13  Artur Irzyk            134   +  365:350   184
   6    2    7  Marcin Ceglarek        100   -  410:414    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.83


  3  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Jacek Mańko            100   +  371:336   150
   2    1    4  Łukasz Bobowski        128   +  483:338   178
   3    1    2  Kamil Górka            132   -  290:390    82
   4    3    1  Justyna Fugiel         134   +  467:316   184
   5    1    6  Paweł Kowalski         112   +  363:352   162
   6    1    6  Paweł Kowalski         112   +  565:278   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.00


  4  Łukasz Bobowski         128 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Konrad Stawiarz        100   +  441:342   150
   2    1    3  Tomasz Ciejka          131   -  338:483    81
   3    3   11  Przemysław Herdzina    117   +  518:306   167
   4    1    6  Paweł Kowalski         112   -  269:428    62
   5    2    7  Marcin Ceglarek        100   -  271:388    50
   6    3   11  Przemysław Herdzina    117   -  413:439    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.17


  5  Krzysztof Leśniak       119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         134   -  303:409    84
   2    4    9  Konrad Stawiarz        100   +  392:312   150
   3    4    7  Marcin Ceglarek        100   -  391:415    50
   4    5   10  Paulina Mech           100   -  318:451    50
   5    5    8  Jacek Mańko            100   +  371:260   150
   6    4   12  Grzegorz Kwiecień      113   +  391:277   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.83


  6  Paweł Kowalski          112 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            132   +  419:371   182
   2    2    7  Marcin Ceglarek        100   +  363:336   150
   3    2    1  Justyna Fugiel         134   +  416:317   184
   4    1    4  Łukasz Bobowski        128   +  428:269   178
   5    1    3  Tomasz Ciejka          131   -  352:363    81
   6    1    3  Tomasz Ciejka          131   -  278:565    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.67


  7  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    6  Paweł Kowalski         112   -  336:363    62
   3    4    5  Krzysztof Leśniak      119   +  415:391   169
   4    2    2  Kamil Górka            132   +  366:351   182
   5    2    4  Łukasz Bobowski        128   +  388:271   178
   6    2    2  Kamil Górka            132   +  414:410   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.60


  8  Jacek Mańko             100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          131   -  336:371    81
   2    3    2  Kamil Górka            132   -  296:513    82
   3    5   12  Grzegorz Kwiecień      113   -  287:319    63
   4            PAUZA
   5    5    5  Krzysztof Leśniak      119   -  260:371    69
   6    6   10  Paulina Mech           100   +  297:294   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.00


  9  Konrad Stawiarz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        128   -  342:441    78
   2    4    5  Krzysztof Leśniak      119   -  312:392    69
   3    6   10  Paulina Mech           100   +  431:298   150
   4    6   11  Przemysław Herdzina    117   -  254:443    67
   5            PAUZA
   6    5    1  Justyna Fugiel         134   -  273:444    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.60


 10  Paulina Mech            100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   11  Przemysław Herdzina    117   -  283:308    67
   3    6    9  Konrad Stawiarz        100   -  298:431    50
   4    5    5  Krzysztof Leśniak      119   +  451:318   169
   5    6   12  Grzegorz Kwiecień      113   -  395:408    63
   6    6    8  Jacek Mańko            100   -  294:297    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.80


 11  Przemysław Herdzina     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   10  Paulina Mech           100   +  308:283   150
   3    3    4  Łukasz Bobowski        128   -  306:518    78
   4    6    9  Konrad Stawiarz        100   +  443:254   150
   5    4    1  Justyna Fugiel         134   +  405:335   184
   6    3    4  Łukasz Bobowski        128   +  439:413   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.00


 12  Grzegorz Kwiecień       113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    8  Jacek Mańko            100   +  319:287   150
   4    4   13  Artur Irzyk            134   -  313:399    84
   5    6   10  Paulina Mech           100   +  408:395   150
   6    4    5  Krzysztof Leśniak      119   -  277:391    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.25


 13  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4   12  Grzegorz Kwiecień      113   +  399:313   163
   5    3    2  Kamil Górka            132   -  350:365    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50