Numer turnieju: 321
Data: 18 czerwca 2009 r.



MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów          2350  4.5
  2.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2504  4.0
  3.Tomasz Ciejka           134 Kraków              2418  4.0
  4.Kamil Górka             131 Łęczna              2165  3.0
  5.Paweł Kowalski          113 Kutno               2133  2.5
  6.Jerzy Matyasik          115 Kraków              1582  2.0
  7.Przemysław Herdzina     119 Kraków              1349  2.0
  8.Artur Irzyk             134 Kraków               829  2.0
  9.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1705  1.5
 10.Jacek Mańko             100 Kraków              1444  1.0
 11.Cecylia Gruca-Woch      100 Kraków               360  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Sławomir Kucia           Kraków             144 (143.53)   2440 / 17 
  3  Artur Irzyk              Kraków             135 (134.52)  12914 / 96 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.89)  13189 / 100
  5  Tomasz Ciejka            Kraków             132 (131.84)  13184 / 100
  6  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  7  Kamil Górka              Łęczna             132 (131.53)  13153 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (127.89)  12789 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.32)   7958 / 63 
 10  Jan Kozłowski            Kraków             124 (123.58)   4696 / 38 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (119.35)  11816 / 99 
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (118.74)  11874 / 100
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (115.67)   9022 / 78 
 15  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.26)  11526 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.26)   6685 / 58 
 17  Marta Dobrzańska         Kraków             115 (114.86)  11486 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (114.74)   6999 / 61 
 19  Marcin Figiel            Zawichost          115 (114.66)   9058 / 79 
 20  Tomasz Górka             Łęczna             115 (114.57)  11457 / 100
 21  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.18)  11418 / 100
 22  Grzegorz Kwiecień        Kraków             112 (111.99)  11199 / 100
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 25  Tomasz Figiel            Zawichost          102 (102.37)   4402 / 43 
 26  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (101.18)   8803 / 87 
 27  Małgorzata Sikora        Kraków             100 (100.08)   2602 / 26 
 28  Paweł Miczko             Sandomierz          95 ( 95.07)   5704 / 60 
 29  Marcin Ceglarek          Kraków              95 ( 95.00)   4275 / 45 
 30  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 31  Aneta Bugaj              Zawiercie           83 ( 82.92)   3151 / 38 
 32  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 33  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 34  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 35  Adam Weremczuk           Łódź               140 (139.75)   1677 / 12 
 36  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             120 (119.67)   1077 / 9  
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Paulina Mech             Kraków              76 ( 76.14)    533 / 7  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               143 (143.00)    858 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 44  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 45  Przemysław Drochomirecki Opole               92 ( 92.33)    554 / 6  
 46  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 47  Katarzyna Małek          Mielec             116 (115.80)    579 / 5  
 48  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 51  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 52  Magda Dutka              Kraków              96 ( 95.67)    287 / 3  
 53  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 54  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 55  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 56  Anna Łuczkiewicz         Kraków              51 ( 50.67)    152 / 3  
 57  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 58  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 59  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 60  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 61  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
  9  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
 10  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 11  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
 12  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 13  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 14  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
 15  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 16  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 17  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 18  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 19  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 20  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 21  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 22  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 23  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 24  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 25  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 26  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 31  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 32  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 33  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 34  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 35  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 36  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 37  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 38  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 39  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 40  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 41  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 42  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 43  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 44  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 45  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 46  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 47  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 48  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 49  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 50  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 51  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 52  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 53  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 54  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 55  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 56  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 57  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 58  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 59  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 60  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 61  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 62  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 63  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 64  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 65  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 66  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 67  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 68  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 69  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 70  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 71  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 72  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 73  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 74  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 75  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 76  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 77  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 78  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 79  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 80  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 81  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 82  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 83  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 84  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 85  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 86  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 87  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 88  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 89  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
 90  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
 91  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 92  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
 93  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
 94  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
 95  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
 96  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
 97  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
 98  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
 99  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
100  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
101  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
102  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
103  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
104  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
105  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
106  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
107  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
108  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
109  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
110  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
111  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
112  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
113  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
114  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
115  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
116  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
117  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
118  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
119  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
120  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
121  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
122  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
123  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
124  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
125  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
126  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
127  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  

 


  1  Tomasz Ciejka           134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Kamil Górka            131   +  457:358   181
   2    1    2  Justyna Fugiel         132   -  315:457    82
   3    3    6  Paweł Kowalski         113   +  510:336   163
   4    2    4  Jerzy Matyasik         115   -  350:428    65
   5    1    7  Łukasz Bobowski        127   +  387:340   177
   6    2    3  Kamil Górka            131   +  399:383   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.50


  2  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    4  Jerzy Matyasik         115   +  400:386   165
   2    1    1  Tomasz Ciejka          134   +  457:315   184
   3    1    7  Łukasz Bobowski        127   -  368:381    77
   4    3    9  Przemysław Herdzina    119   +  579:345   169
   5    2    6  Paweł Kowalski         113   +  337:282   163
   6    1    7  Łukasz Bobowski        127   -  363:413    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.17


  3  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Ciejka          134   -  358:457    84
   2    4    5  Marcin Ceglarek        100   +  412:228   150
   3    4    8  Jacek Mańko            100   +  367:291   150
   4    1    7  Łukasz Bobowski        127   -  304:387    77
   5    3    9  Przemysław Herdzina    119   +  341:268   169
   6    2    1  Tomasz Ciejka          134   -  383:399    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


  4  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         132   -  386:400    82
   2    3    8  Jacek Mańko            100   +  459:254   150
   3    2    9  Przemysław Herdzina    119   -  309:384    69
   4    2    1  Tomasz Ciejka          134   +  428:350   184
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.25


  5  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Paweł Kowalski         113   -  262:422    63
   2    4    3  Kamil Górka            131   -  228:412    81
   3    5   10  Cecylia Gruca-Woch     100   +  364:169   150
   4    5    8  Jacek Mańko            100   -  286:322    50
   5            PAUZA
   6    3    9  Przemysław Herdzina    119   -  265:352    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.60


  6  Paweł Kowalski          113 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    5  Marcin Ceglarek        100   +  422:262   150
   2    2    7  Łukasz Bobowski        127   -  314:529    77
   3    3    1  Tomasz Ciejka          134   -  336:510    84
   4    4   10  Cecylia Gruca-Woch     100   +  479:191   150
   5    2    2  Justyna Fugiel         132   -  282:337    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.60


  7  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    6  Paweł Kowalski         113   +  529:314   163
   3    1    2  Justyna Fugiel         132   +  381:368   182
   4    1    3  Kamil Górka            131   +  387:304   181
   5    1    1  Tomasz Ciejka          134   -  340:387    84
   6    1    2  Justyna Fugiel         132   +  413:363   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.40


  8  Jacek Mańko             100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Jerzy Matyasik         115   -  254:459    65
   3    4    3  Kamil Górka            131   -  291:367    81
   4    5    5  Marcin Ceglarek        100   +  322:286   150
   5    4   11  Artur Irzyk            134   -  339:395    84
   6    4   11  Artur Irzyk            134   -  238:434    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.80


  9  Przemysław Herdzina     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    4  Jerzy Matyasik         115   +  384:309   165
   4    3    2  Justyna Fugiel         132   -  345:579    82
   5    3    3  Kamil Górka            131   -  268:341    81
   6    3    5  Marcin Ceglarek        100   +  352:265   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


 10  Cecylia Gruca-Woch      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    5  Marcin Ceglarek        100   -  169:364    50
   4    4    6  Paweł Kowalski         113   -  191:479    63
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.50


 11  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4    8  Jacek Mańko            100   +  395:339   150
   6    4    8  Jacek Mańko            100   +  434:238   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00