Numer turnieju: 326
Data: 23 lipca 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      100 Łódź                2570  6.0
  2.Bartosz Morawski        100 Gliwice             2748  4.0
  3.Mariusz Wrześniewski    147 Warszawa            2509  4.0
  4.Marcin Ceglarek         100 Kraków              2348  4.0
  5.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2454  3.0
  6.Krzysztof Obremski      100 Legnica             2211  2.5
  7.Małgorzata Sulejewska   116 Kraków              2298  2.0
  8.Artur Irzyk             134 Kraków               951  2.0
  9.Tomasz Ciejka           130 Kraków              1463  1.0
 10.Kamil Górka             133 Łęczna              1421  0.5
 11.Grzegorz Kwiecień       112 Kraków              1341  0.0
 12.Tomasz Górka            114 Łęczna               674  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           149 (148.65)  14865 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             134 (134.46)  12774 / 95 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (133.89)  13389 / 100
  4  Kamil Górka              Łęczna             132 (132.26)  13226 / 100
  5  Katarzyna Klimała        Kraków             132 (131.65)   2238 / 17 
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (129.70)  12970 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.88)   7217 / 56 
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         129 (128.81)  12881 / 100
  9  Jan Kozłowski            Kraków             121 (121.24)   4122 / 34 
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.04)  12004 / 100
 11  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             117 (117.07)  11707 / 100
 13  Mariusz Grodek           Olsztyn            116 (115.62)   6706 / 58 
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             115 (115.26)   6685 / 58 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (114.63)   9056 / 79 
 16  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.00)  11400 / 100
 17  Marta Dobrzańska         Kraków             114 (113.99)  11399 / 100
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.70)  11370 / 100
 19  Marcin Figiel            Zawichost          114 (113.66)   7615 / 67 
 20  Grzegorz Kwiecień        Kraków             111 (111.25)  11125 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             111 (110.71)  10075 / 91 
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.75)   3951 / 36 
 23  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (109.04)   2508 / 23 
 24  Krzysztof Wysoczański    Kraków             104 (103.52)   8489 / 82 
 25  Tomasz Figiel            Zawichost          101 (101.44)   3449 / 34 
 26  Marcin Ceglarek          Kraków             100 ( 99.56)   7069 / 71 
 27  Paweł Miczko             Sandomierz          95 ( 95.07)   5704 / 60 
 28  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 91.56)   1465 / 16 
 29  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 30  Aneta Bugaj              Zawiercie           85 ( 84.83)   2545 / 30 
 31  Marcin Kowalczyk         Olkusz              81 ( 81.05)   1702 / 21 
 32  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 33  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Adam Weremczuk           Łódź               140 (139.75)   1677 / 12 
 36  Paulina Mech             Kraków              76 ( 76.17)    914 / 12 
 37  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 38  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ          126 (125.82)   1384 / 11 
 39  Julia Miodyńska          Kraków              74 ( 74.40)    744 / 10 
 40  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 41  Maciej Chmielowski       Kraków             125 (124.86)    874 / 7  
 42  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 43  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 44  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 45  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 46  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 47  Dariusz Dzierża          Kraków             147 (146.80)    734 / 5  
 48  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 49  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 50  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 51  Andrzej Błaszczak        Kraków              78 ( 78.00)    312 / 4  
 52  Kamil Bednarz            Kraków              77 ( 76.50)    306 / 4  
 53  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 54  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 55  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Małgorzata Kruszyna      Kraków              82 ( 82.00)    164 / 2  
 58  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 59  Danuta Szturc            Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 60  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
  8  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  9  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 10  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 11  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 12  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 13  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 14  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 15  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 16  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 17  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 19  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 20  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 21  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 22  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 23  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 24  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 25  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 26  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 27  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 28  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 29  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 30  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 31  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 32  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 33  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 34  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 35  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 36  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 37  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 38  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 39  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 40  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 41  Filip Klar               Mielec                                 / 37 
 42  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 43  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 44  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 45  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 46  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 47  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 48  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 49  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 50  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 51  Damian Krężel            Mielec                                 / 69 
 52  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 53  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 54  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 55  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 56  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 57  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 58  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 59  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 60  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 61  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 62  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 63  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 64  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 65  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 66  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 67  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 68  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 69  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 70  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 71  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 72  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 73  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 74  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 75  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 76  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 77  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 78  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 79  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 80  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 81  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 82  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 83  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 84  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 85  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 86  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 87  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 88  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 89  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 90  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 91  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 92  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 93  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 94  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 95  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 96  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 97  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 98  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 99  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
100  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
101  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
102  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
103  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
104  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
105  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
106  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
107  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
108  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
109  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
110  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
111  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
112  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
113  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
114  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
115  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
116  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
117  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
118  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
119  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
120  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
121  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
122  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
123  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
124  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
126  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
127  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
128  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
129  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
130  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
131  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Mariusz Wrześniewski    147 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Tomasz Górka           114   +  447:382   164
   2    2    2  Justyna Fugiel         134   -  364:396    84
   3    4    3  Kamil Górka            133   +  380:358   183
   4    3    9  Krzysztof Obremski     100   +  462:272   150
   5    1    7  Karol Wyrębkiewicz     100   -  386:423    50
   6    2    2  Justyna Fugiel         134   +  470:375   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.83


  2  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Marcin Ceglarek        100   +  398:325   150
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   147   +  396:364   197
   3    2    7  Karol Wyrębkiewicz     100   -  389:456    50
   4    4    4  Tomasz Ciejka          130   +  447:330   180
   5    2    8  Bartosz Morawski       100   -  449:495    50
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   147   -  375:470    97
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.67


  3  Kamil Górka             133 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Karol Wyrębkiewicz     100   -  395:407    50
   2    3   10  Małgorzata Sulejewska  116   -  368:455    66
   3    4    1  Mariusz Wrześniewski   147   -  358:380    97
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.00


  4  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Bartosz Morawski       100   -  334:478    50
   2    4    9  Krzysztof Obremski     100   +  420:329   150
   3    3    6  Marcin Ceglarek        100   -  379:416    50
   4    4    2  Justyna Fugiel         134   -  330:447    84
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.50


  5  Tomasz Górka            114 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   147   -  382:447    97
   2    5    6  Marcin Ceglarek        100   -  292:549    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.50


  6  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         134   -  325:398    84
   2    5    5  Tomasz Górka           114   +  549:292   164
   3    3    4  Tomasz Ciejka          130   +  416:379   180
   4    2    8  Bartosz Morawski       100   -  303:479    50
   5    4   11  Grzegorz Kwiecień      112   +  359:293   162
   6    3   10  Małgorzata Sulejewska  116   +  396:372   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.33


  7  Karol Wyrębkiewicz      100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            133   +  407:395   183
   2    1    8  Bartosz Morawski       100   +  430:410   150
   3    2    2  Justyna Fugiel         134   +  456:389   184
   4    1   10  Małgorzata Sulejewska  116   +  409:325   166
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   147   +  423:386   197
   6    1    8  Bartosz Morawski       100   +  445:425   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 171.67


  8  Bartosz Morawski        100 Gliwice           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          130   +  478:334   180
   2    1    7  Karol Wyrębkiewicz     100   -  410:430    50
   3    1   10  Małgorzata Sulejewska  116   +  461:396   166
   4    2    6  Marcin Ceglarek        100   +  479:303   150
   5    2    2  Justyna Fugiel         134   +  495:449   184
   6    1    7  Karol Wyrębkiewicz     100   -  425:445    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


  9  Krzysztof Obremski      100 Legnica           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Małgorzata Sulejewska  116   -  394:438    66
   2    4    4  Tomasz Ciejka          130   -  329:420    80
   3    5   11  Grzegorz Kwiecień      112   +  515:375   162
   4    3    1  Mariusz Wrześniewski   147   -  272:462    97
   5            PAUZA
   6    4   11  Grzegorz Kwiecień      112   +  401:367   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.40


 10  Małgorzata Sulejewska   116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Krzysztof Obremski     100   +  438:394   150
   2    3    3  Kamil Górka            133   +  455:368   183
   3    1    8  Bartosz Morawski       100   -  396:461    50
   4    1    7  Karol Wyrębkiewicz     100   -  325:409    50
   5    3   12  Artur Irzyk            134   -  312:532    84
   6    3    6  Marcin Ceglarek        100   -  372:396    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.50


 11  Grzegorz Kwiecień       112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    9  Krzysztof Obremski     100   -  375:515    50
   4    5   12  Artur Irzyk            134   -  306:419    84
   5    4    6  Marcin Ceglarek        100   -  293:359    50
   6    4    9  Krzysztof Obremski     100   -  367:401    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.50


 12  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5   11  Grzegorz Kwiecień      112   +  419:306   162
   5    3   10  Małgorzata Sulejewska  116   +  532:312   166
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 164.00