Numer turnieju: 335
Data: 1 października 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             136 Łęczna              2605  5.0
  2.Łukasz Bobowski         131 Suchedniów          2497  4.0
  3.Przemysław Herdzina     122 Kraków              2466  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2206  3.0
  5.Jerzy Matyasik          112 Kraków              2081  3.0
  6.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2296  2.0
  7.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           1965  2.0
  8.Dariusz Dzierża         100 Kraków              1151  2.0
  9.Artur Irzyk             132 Kraków               669  1.0
 10.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1880  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             137 (137.28)  13728 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.81)  13181 / 100
  4  Łukasz Bobowski          Suchedniów         132 (131.57)  13157 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.07)  12583 / 96 
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.87)  13087 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.19)   3307 / 26 
  8  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.58)  12234 / 99 
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             122 (121.98)  12198 / 100
 11  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.55)   8891 / 75 
 12  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 13  Mariusz Grodek           Olsztyn            117 (116.80)   4789 / 41 
 14  Jan Kozłowski            Kraków             116 (116.37)   3142 / 27 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (115.19)   8063 / 70 
 16  Paweł Kowalski           Kutno              114 (114.00)  11400 / 100
 17  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (113.59)  11359 / 100
 18  Marta Dobrzańska         Kraków             113 (113.32)  11332 / 100
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (113.32)  11332 / 100
 20  Tomasz Górka             Łęczna             110 (110.03)   7702 / 70 
 21  Marcin Figiel            Zawichost          102 (102.31)   2660 / 26 
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (101.73)   2238 / 22 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków              99 ( 98.94)   6728 / 68 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 98.77)   9877 / 100
 25  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           97 ( 97.29)   1654 / 17 
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 27  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 28  Aneta Bugaj              Zawiercie           86 ( 86.06)   1463 / 17 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 32  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 33  Dariusz Dzierża          Kraków             139 (139.08)   1669 / 12 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków             101 (101.25)   1215 / 12 
 35  Paulina Mech             Kraków              76 ( 76.17)    914 / 12 
 36  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 37  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.91)   1253 / 11 
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 46  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 47  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 54  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 55  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 56  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 57  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 170
 31  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 32  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 33  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 34  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 35  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 36  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 37  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 38  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 39  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 40  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 41  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 42  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 43  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 44  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 45  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 46  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 47  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 48  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 49  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 50  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 51  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 52  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 61  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 62  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 63  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 64  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 65  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 66  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 68  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 69  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 70  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 71  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 72  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 73  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 74  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 85  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 86  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 87  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 88  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 89  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 90  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 91  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 92  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 93  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 94  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 95  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 96  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 97  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 98  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 99  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
100  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
101  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
102  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
103  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
104  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
105  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
106  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
107  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
108  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
109  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
110  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
111  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
112  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
113  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
114  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
115  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
116  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
117  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
118  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
120  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
121  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
122  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
123  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
124  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
125  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
126  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
127  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
128  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
130  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
131  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
132  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
133  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
134  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
135  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Przemysław Herdzina    122   +  429:424   172
   2    1    3  Łukasz Bobowski        131   +  515:336   181
   3    1    2  Justyna Fugiel         132   +  364:355   182
   4    1    8  Andrzej Rakoczy        124   +  529:294   174
   5    1    5  Jerzy Matyasik         112   +  462:226   162
   6    1    4  Przemysław Herdzina    122   -  306:391    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.17


  2  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jerzy Matyasik         112   +  349:326   162
   2    2    8  Andrzej Rakoczy        124   +  404:247   174
   3    1    1  Kamil Górka            136   -  355:364    86
   4    3    3  Łukasz Bobowski        131   -  399:419    81
   5    3    4  Przemysław Herdzina    122   -  401:425    72
   6    3    9  Dariusz Dzierża        100   -  388:403    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.17


  3  Łukasz Bobowski         131 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Marcin Ceglarek        100   +  513:262   150
   2    1    1  Kamil Górka            136   -  336:515    86
   3    3    5  Jerzy Matyasik         112   -  400:405    62
   4    3    2  Justyna Fugiel         132   +  419:399   182
   5    2    9  Dariusz Dzierża        100   +  377:348   150
   6    2    8  Andrzej Rakoczy        124   +  452:382   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.00


  4  Przemysław Herdzina     122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            136   -  424:429    86
   2    3    7  Marek Gajdosz          100   +  478:285   150
   3    2    8  Andrzej Rakoczy        124   -  386:422    74
   4    2    5  Jerzy Matyasik         112   +  362:342   162
   5    3    2  Justyna Fugiel         132   +  425:401   182
   6    1    1  Kamil Górka            136   +  391:306   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.00


  5  Jerzy Matyasik          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         132   -  326:349    82
   2    4    6  Marcin Ceglarek        100   +  382:336   150
   3    3    3  Łukasz Bobowski        131   +  405:400   181
   4    2    4  Przemysław Herdzina    122   -  342:362    72
   5    1    1  Kamil Górka            136   -  226:462    86
   6    4    7  Marek Gajdosz          100   +  400:373   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.17


  6  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bobowski        131   -  262:513    81
   2    4    5  Jerzy Matyasik         112   -  336:382    62
   3    4    7  Marek Gajdosz          100   -  362:376    50
   4    5   10  Artur Irzyk            132   -  318:353    82
   5    4    8  Andrzej Rakoczy        124   -  302:376    74
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 69.80


  7  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Andrzej Rakoczy        124   -  307:485    74
   2    3    4  Przemysław Herdzina    122   -  285:478    72
   3    4    6  Marcin Ceglarek        100   +  376:362   150
   4    4    9  Dariusz Dzierża        100   -  257:400    50
   5    5   10  Artur Irzyk            132   +  367:316   182
   6    4    5  Jerzy Matyasik         112   -  373:400    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.33


  8  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Marek Gajdosz          100   +  485:307   150
   2    2    2  Justyna Fugiel         132   -  247:404    82
   3    2    4  Przemysław Herdzina    122   +  422:386   172
   4    1    1  Kamil Górka            136   -  294:529    86
   5    4    6  Marcin Ceglarek        100   +  376:302   150
   6    2    3  Łukasz Bobowski        131   -  382:452    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.17


  9  Dariusz Dzierża         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    7  Marek Gajdosz          100   +  400:257   150
   5    2    3  Łukasz Bobowski        131   -  348:377    81
   6    3    2  Justyna Fugiel         132   +  403:388   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.67


 10  Artur Irzyk             132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    6  Marcin Ceglarek        100   +  353:318   150
   5    5    7  Marek Gajdosz          100   -  316:367    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00