Numer turnieju: 336
Data: 8 października 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             137 Łęczna              2583  5.0
  2.Paweł Kowalski          114 Kutno               2328  4.0
  3.Małgorzata Sulejewska   115 Kraków              2317  3.0
  4.Jerzy Matyasik          113 Kraków              2064  3.0
  5.Przemysław Herdzina     122 Kraków              1602  3.0
  6.Dariusz Dzierża         100 Kraków              1213  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              1942  2.0
  8.Grzegorz Kwiecień       114 Kraków              1455  2.0
  9.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           1891  1.5
 10.Łukasz Bobowski         132 Suchedniów          1480  1.0
 11.Marcin Ceglarek         100 Kraków              1783  0.5

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             143 (143.13)   2147 / 15 
  3  Kamil Górka              Łęczna             139 (138.85)  13885 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.81)  13181 / 100
  5  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.07)  12583 / 96 
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.87)  13087 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         130 (130.37)  13037 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.19)   3307 / 26 
  9  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 10  Przemysław Herdzina      Kraków             124 (124.00)  12400 / 100
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.82)  12182 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.55)   8891 / 75 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.21)  11721 / 100
 15  Mariusz Grodek           Olsztyn            117 (116.80)   4789 / 41 
 16  Jan Kozłowski            Kraków             116 (116.32)   2908 / 25 
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.87)  11487 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (114.83)   8727 / 76 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (113.73)  11373 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             113 (113.32)  11332 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             110 (110.39)   7396 / 67 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          102 (102.31)   2660 / 26 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 ( 99.52)   6270 / 63 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              98 ( 97.64)   9764 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno              97 ( 96.68)   1837 / 19 
 27  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           95 ( 94.50)   2079 / 22 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Aneta Bugaj              Zawiercie           86 ( 86.06)   1463 / 17 
 30  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 31  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 32  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 33  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków             101 (101.25)   1215 / 12 
 35  Paulina Mech             Kraków              76 ( 76.17)    914 / 12 
 36  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 37  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.91)   1253 / 11 
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 46  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 47  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 54  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 55  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 56  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 57  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 170
 31  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 32  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 33  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 34  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 35  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 36  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 37  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 38  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 39  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 40  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 41  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 42  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 43  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 44  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 45  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 46  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 47  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 48  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 49  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 50  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 51  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 52  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 61  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 62  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 63  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 64  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 65  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 66  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 68  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 69  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 70  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 71  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 72  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 73  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 74  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 85  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 86  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 87  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 88  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 89  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 90  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 91  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 92  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 93  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 94  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 95  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 96  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 97  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 98  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 99  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
100  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
101  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
102  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
103  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
104  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
105  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
106  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
107  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
108  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
109  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
110  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
111  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
112  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
113  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
114  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
115  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
116  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
117  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
118  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
120  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
121  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
122  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
123  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
124  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
125  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
126  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
127  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
128  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
130  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
131  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
132  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
133  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
134  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
135  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Paweł Kowalski         114   +  435:321   164
   2    2    6  Marcin Ceglarek        100   +  469:270   150
   3    1    5  Jerzy Matyasik         113   +  370:346   163
   4    1    3  Małgorzata Sulejewska  115   -  436:442    65
   5    1   10  Przemysław Herdzina    122   +  410:303   172
   6    1    4  Paweł Kowalski         114   +  463:390   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.33


  2  Łukasz Bobowski         132 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Jerzy Matyasik         113   -  337:354    63
   2    3    4  Paweł Kowalski         114   -  356:381    64
   3    4    9  Grzegorz Kwiecień      114   +  410:366   164
   4    3   10  Przemysław Herdzina    122   -  377:517    72
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.75


  3  Małgorzata Sulejewska   115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marek Gajdosz          100   +  437:317   150
   2    1    5  Jerzy Matyasik         113   -  311:326    63
   3    3    6  Marcin Ceglarek        100   +  378:297   150
   4    1    1  Kamil Górka            137   +  442:436   187
   5    2    4  Paweł Kowalski         114   -  395:414    64
   6    2   11  Dariusz Dzierża        100   -  354:380    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.67


  4  Paweł Kowalski          114 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  321:435    87
   2    3    2  Łukasz Bobowski        132   +  381:356   182
   3    2    8  Andrzej Rakoczy        124   +  406:327   174
   4    2    5  Jerzy Matyasik         113   +  416:403   163
   5    2    3  Małgorzata Sulejewska  115   +  414:395   165
   6    1    1  Kamil Górka            137   -  390:463    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.00


  5  Jerzy Matyasik          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        132   +  354:337   182
   2    1    3  Małgorzata Sulejewska  115   +  326:311   165
   3    1    1  Kamil Górka            137   -  346:370    87
   4    2    4  Paweł Kowalski         114   -  403:416    64
   5    3   11  Dariusz Dzierża        100   -  293:418    50
   6    4    9  Grzegorz Kwiecień      114   +  342:270   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


  6  Marcin Ceglarek         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    1  Kamil Górka            137   -  270:469    87
   3    3    3  Małgorzata Sulejewska  115   -  297:378    65
   4    4   11  Dariusz Dzierża        100   -  249:415    50
   5    5    8  Andrzej Rakoczy        124   -  335:448    74
   6    5    7  Marek Gajdosz          100   -  332:334    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.20


  7  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Małgorzata Sulejewska  115   -  317:437    65
   2    4    8  Andrzej Rakoczy        124   -  299:415    74
   3    5   10  Przemysław Herdzina    122   -  361:371    72
   4            PAUZA
   5    4    9  Grzegorz Kwiecień      114   -  280:430    64
   6    5    6  Marcin Ceglarek        100   +  334:332   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.00


  8  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Marek Gajdosz          100   +  415:299   150
   3    2    4  Paweł Kowalski         114   -  327:406    64
   4    5    9  Grzegorz Kwiecień      114   -  351:389    64
   5    5    6  Marcin Ceglarek        100   +  448:335   150
   6    3   10  Przemysław Herdzina    122   -  401:411    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  9  Grzegorz Kwiecień       114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    2  Łukasz Bobowski        132   -  366:410    82
   4    5    8  Andrzej Rakoczy        124   +  389:351   174
   5    4    7  Marek Gajdosz          100   +  430:280   150
   6    4    5  Jerzy Matyasik         113   -  270:342    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.25


 10  Przemysław Herdzina     122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    7  Marek Gajdosz          100   +  371:361   150
   4    3    2  Łukasz Bobowski        132   +  517:377   182
   5    1    1  Kamil Górka            137   -  303:410    87
   6    3    8  Andrzej Rakoczy        124   +  411:401   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.25


 11  Dariusz Dzierża         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    6  Marcin Ceglarek        100   +  415:249   150
   5    3    5  Jerzy Matyasik         113   +  418:293   163
   6    2    3  Małgorzata Sulejewska  115   +  380:354   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.33