Numer turnieju: 338
Data: 22 października 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             138 Łęczna              2564  5.0
  2.Małgorzata Sulejewska   115 Kraków              2479  5.0
  3.Dariusz Dzierża         144 Kraków              2553  4.0
  4.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2437  4.0
  5.Przemysław Herdzina     128 Kraków              2264  3.0
  6.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2206  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         119 Kraków              2128  3.0
  8.Łukasz Bobowski         130 Suchedniów          2017  3.0
  9.Marta Dobrzańska        113 Kraków              2138  2.0
 10.Marcin Ceglarek         101 Kraków              2091  2.0
 11.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2232  1.0
 12.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           1945  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Dariusz Dzierża          Kraków             143 (143.46)   4017 / 28 
  3  Kamil Górka              Łęczna             139 (139.29)  13929 / 100
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.07)  12583 / 96 
  5  Łukasz Bobowski          Suchedniów         130 (130.27)  13027 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.06)  12906 / 100
  8  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (129.02)  12902 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             128 (128.42)  12842 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (119.16)   9056 / 76 
 12  Jan Kozłowski            Kraków             119 (118.62)   2847 / 24 
 13  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.55)   8891 / 75 
 14  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 15  Andrzej Rakoczy          Kraków             118 (117.87)  11787 / 100
 16  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.21)  11721 / 100
 17  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (115.03)  11503 / 100
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (113.73)  11373 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             112 (112.29)  11229 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             108 (108.22)   6818 / 63 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.09)   2312 / 22 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 ( 99.52)   6270 / 63 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 26  Agnieszka Krupka         Krosno              95 ( 95.29)   1620 / 17 
 27  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           89 ( 88.64)   2482 / 28 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 32  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 33  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 34  Małgorzata Sikora        Kraków             101 (101.25)   1215 / 12 
 35  Paulina Mech             Kraków              76 ( 76.17)    914 / 12 
 36  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 37  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.91)   1253 / 11 
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 46  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 47  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 54  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 55  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 56  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 57  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 170
 31  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 32  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 33  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 34  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 35  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 36  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 37  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 38  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 39  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 40  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 41  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 42  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 43  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 44  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 45  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 46  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 47  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 48  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 49  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 50  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 51  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 52  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 53  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 54  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 55  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 56  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 57  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 58  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 59  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 60  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 61  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 62  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 63  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 64  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 65  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 66  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 67  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 68  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 69  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 70  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 71  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 72  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 73  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 74  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 75  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 76  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 77  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 78  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 81  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 82  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 83  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 84  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 85  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 86  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 87  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 88  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 89  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 90  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 91  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 92  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 93  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 94  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 95  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 96  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 97  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 98  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 99  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
100  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
101  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
102  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
103  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
104  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
105  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
106  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
107  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
108  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
109  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
110  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
111  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
112  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
113  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
114  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
115  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
116  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
117  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
118  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
120  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
121  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
122  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
123  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
124  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
125  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
126  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
127  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
128  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
130  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
131  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
132  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
133  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
134  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
135  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Dariusz Dzierża         144 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Przemysław Herdzina    128   -  315:432    78
   2    4    6  Jerzy Matyasik         115   +  454:263   165
   3    4    7  Marta Dobrzańska       113   +  515:362   163
   4    2    3  Justyna Fugiel         131   +  441:344   181
   5    1    2  Kamil Górka            138   -  359:433    88
   6    2   12  Łukasz Bobowski        130   +  469:311   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.50


  2  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Jerzy Matyasik         115   +  413:366   165
   2    1    3  Justyna Fugiel         131   +  528:375   181
   3    1    5  Przemysław Herdzina    128   +  439:316   178
   4    1   10  Małgorzata Sulejewska  115   +  450:365   165
   5    1    1  Dariusz Dzierża        144   +  433:359   194
   6    1   10  Małgorzata Sulejewska  115   -  301:407    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.00


  3  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Marta Dobrzańska       113   +  438:311   163
   2    1    2  Kamil Górka            138   -  375:528    88
   3    3    8  Marcin Ceglarek        101   +  317:290   151
   4    2    1  Dariusz Dzierża        144   -  344:441    94
   5    3   12  Łukasz Bobowski        130   -  265:475    80
   6    5    6  Jerzy Matyasik         115   +  467:350   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


  4  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marcin Ceglarek        101   -  298:398    51
   2    6   12  Łukasz Bobowski        130   -  289:506    80
   3    6    9  Marek Gajdosz          100   +  418:283   150
   4    5    7  Marta Dobrzańska       113   +  488:338   163
   5    4    6  Jerzy Matyasik         115   +  524:333   165
   6    3    5  Przemysław Herdzina    128   +  420:323   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.17


  5  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Dariusz Dzierża        144   +  432:315   194
   2    2    9  Marek Gajdosz          100   +  401:267   150
   3    1    2  Kamil Górka            138   -  316:439    88
   4    3   11  Andrzej Rakoczy        119   +  466:304   169
   5    2   10  Małgorzata Sulejewska  115   -  326:466    65
   6    3    4  Tomasz Ciejka          131   -  323:420    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.50


  6  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            138   -  366:413    88
   2    4    1  Dariusz Dzierża        144   -  263:454    94
   3    5   11  Andrzej Rakoczy        119   -  454:456    69
   4    6    9  Marek Gajdosz          100   +  466:343   150
   5    4    4  Tomasz Ciejka          131   -  333:524    81
   6    5    3  Justyna Fugiel         131   -  350:467    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.83


  7  Marta Dobrzańska        113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         131   -  311:438    81
   2    5   11  Andrzej Rakoczy        119   +  390:382   169
   3    4    1  Dariusz Dzierża        144   -  362:515    94
   4    5    4  Tomasz Ciejka          131   -  338:488    81
   5    6    9  Marek Gajdosz          100   +  412:318   150
   6    4   11  Andrzej Rakoczy        119   -  325:439    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.33


  8  Marcin Ceglarek         101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          131   +  398:298   181
   2    3   10  Małgorzata Sulejewska  115   -  322:456    65
   3    3    3  Justyna Fugiel         131   -  290:317    81
   4    4   12  Łukasz Bobowski        130   -  353:419    80
   5    5   11  Andrzej Rakoczy        119   -  402:547    69
   6    6    9  Marek Gajdosz          100   +  326:319   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.33


  9  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Małgorzata Sulejewska  115   -  415:417    65
   2    2    5  Przemysław Herdzina    128   -  267:401    78
   3    6    4  Tomasz Ciejka          131   -  283:418    81
   4    6    6  Jerzy Matyasik         115   -  343:466    65
   5    6    7  Marta Dobrzańska       113   -  318:412    63
   6    6    8  Marcin Ceglarek        101   -  319:326    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.17


 10  Małgorzata Sulejewska   115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Marek Gajdosz          100   +  417:415   150
   2    3    8  Marcin Ceglarek        101   +  456:322   151
   3    2   12  Łukasz Bobowski        130   +  368:306   180
   4    1    2  Kamil Górka            138   -  365:450    88
   5    2    5  Przemysław Herdzina    128   +  466:326   178
   6    1    2  Kamil Górka            138   +  407:301   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.83


 11  Andrzej Rakoczy         119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    7  Marta Dobrzańska       113   -  382:390    63
   3    5    6  Jerzy Matyasik         115   +  456:454   165
   4    3    5  Przemysław Herdzina    128   -  304:466    78
   5    5    8  Marcin Ceglarek        101   +  547:402   151
   6    4    7  Marta Dobrzańska       113   +  439:325   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


 12  Łukasz Bobowski         130 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    4  Tomasz Ciejka          131   +  506:289   181
   3    2   10  Małgorzata Sulejewska  115   -  306:368    65
   4    4    8  Marcin Ceglarek        101   +  419:353   151
   5    3    3  Justyna Fugiel         131   +  475:265   181
   6    2    1  Dariusz Dzierża        144   -  311:469    94
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.40