Numer turnieju: 339
Data: 29 października 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           129 Kraków              2180  4.5
  2.Kamil Górka             139 Łęczna              2733  4.0
  3.Łukasz Bobowski         130 Suchedniów          2463  4.0
  4.Przemysław Herdzina     128 Kraków              1257  3.0
  5.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2623  2.5
  6.Andrzej Rakoczy         118 Kraków              2191  2.5
  7.Dariusz Dzierża         143 Kraków              2312  2.0
  8.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           2212  2.0
  9.Artur Irzyk             131 Kraków              1182  2.0
 10.Paweł Kowalski          117 Kutno               1967  1.5
 11.Tomasz Figiel           100 Zawichost            739  1.0
 12.Jerzy Matyasik          115 Kraków               661  1.0
 13.Małgorzata Sikora       100 Kraków               633  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             139 (138.89)  13889 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Artur Irzyk              Kraków             132 (131.67)  13035 / 99 
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             131 (131.30)  13130 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             131 (130.78)  13078 / 100
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         130 (130.24)  13024 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  9  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (127.72)  12772 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (119.16)   9056 / 76 
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.55)   8891 / 75 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Jan Kozłowski            Kraków             117 (116.82)   2570 / 22 
 15  Andrzej Rakoczy          Kraków             117 (116.64)  11664 / 100
 16  Paweł Kowalski           Kutno              116 (116.36)  11636 / 100
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.27)  11627 / 100
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (113.73)  11373 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             112 (112.29)  11229 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             108 (107.98)   6587 / 61 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.09)   2312 / 22 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 ( 99.52)   6270 / 63 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 25  Agnieszka Krupka         Krosno              98 ( 98.00)   1568 / 16 
 26  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 27  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           93 ( 92.76)   3154 / 34 
 28  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 29  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 30  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 31  Małgorzata Sikora        Kraków              95 ( 95.21)   1333 / 14 
 32  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 33  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 36  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.91)   1253 / 11 
 37  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 46  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 47  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Tomasz Figiel            Zawichost          122 (121.50)    243 / 2  
 54  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 55  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 58  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 31  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 32  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 33  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 34  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 35  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 36  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 37  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 38  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 39  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 40  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 41  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 42  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 43  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 44  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 45  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 46  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 47  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 48  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 49  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 50  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 51  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 52  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 53  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 54  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 55  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 56  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 57  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 58  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 59  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 60  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 61  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 62  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 63  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 64  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 65  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 66  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 67  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 68  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 69  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 70  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 71  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 72  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 73  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 74  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 75  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 76  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 77  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 78  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 80  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 81  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 82  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 83  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 84  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 85  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 86  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 87  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 88  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 89  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 90  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 91  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 92  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 93  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 94  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 95  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 96  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 97  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 98  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 99  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
100  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
101  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
102  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
103  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
104  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
105  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
106  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
107  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
108  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
109  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
110  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
111  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
112  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
113  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
114  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
115  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
116  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
117  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
118  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
119  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
120  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
121  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
122  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
123  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
124  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
125  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
126  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
127  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
128  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
129  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
130  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
131  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
132  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
133  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
134  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Łukasz Bobowski         130 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Andrzej Rakoczy        118   +  456:287   168
   2    2    7  Kamil Górka            139   -  368:427    89
   3    3    9  Paweł Kowalski         117   +  388:293   167
   4    2    8  Marek Gajdosz          100   +  397:356   150
   5    2    2  Tomasz Ciejka          129   -  393:504    79
   6    2   13  Artur Irzyk            131   +  461:341   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.00


  2  Tomasz Ciejka           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    4  Jerzy Matyasik         115   +  339:298   165
   2    1    3  Justyna Fugiel         129   =  371:371   129
   3    1    8  Marek Gajdosz          100   +  352:340   150
   4    1    7  Kamil Górka            139   -  246:465    89
   5    2    1  Łukasz Bobowski        130   +  504:393   180
   6    1    7  Kamil Górka            139   +  368:358   189
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.33


  3  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Dariusz Dzierża        143   +  493:324   193
   2    1    2  Tomasz Ciejka          129   =  371:371   129
   3    2    7  Kamil Górka            139   -  387:618    89
   4    3    5  Andrzej Rakoczy        118   -  424:506    68
   5    4   13  Artur Irzyk            131   -  402:444    81
   6    4    8  Marek Gajdosz          100   +  546:318   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


  4  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    2  Tomasz Ciejka          129   -  298:339    79
   2    5    6  Dariusz Dzierża        143   +  363:287   193
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


  5  Andrzej Rakoczy         118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    1  Łukasz Bobowski        130   -  287:456    80
   2            PAUZA
   3    4   11  Małgorzata Sikora      100   +  422:336   150
   4    3    3  Justyna Fugiel         129   +  506:424   179
   5    1    7  Kamil Górka            139   -  360:448    89
   6    3   12  Przemysław Herdzina    128   -  316:419    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.20


  6  Dariusz Dzierża         143 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    3  Justyna Fugiel         129   -  324:493    79
   2    5    4  Jerzy Matyasik         115   -  287:363    65
   3    5   10  Tomasz Figiel          100   +  520:360   150
   4    5   13  Artur Irzyk            131   -  356:397    81
   5    5    9  Paweł Kowalski         117   -  389:392    67
   6    5    9  Paweł Kowalski         117   +  436:352   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.50


  7  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marek Gajdosz          100   -  417:456    50
   2    2    1  Łukasz Bobowski        130   +  427:368   180
   3    2    3  Justyna Fugiel         129   +  618:387   179
   4    1    2  Tomasz Ciejka          129   +  465:246   179
   5    1    5  Andrzej Rakoczy        118   +  448:360   168
   6    1    2  Tomasz Ciejka          129   -  358:368    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.17


  8  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Kamil Górka            139   +  456:417   189
   2    3    9  Paweł Kowalski         117   +  378:315   167
   3    1    2  Tomasz Ciejka          129   -  340:352    79
   4    2    1  Łukasz Bobowski        130   -  356:397    80
   5    3   12  Przemysław Herdzina    128   -  364:465    78
   6    4    3  Justyna Fugiel         129   -  318:546    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.00


  9  Paweł Kowalski          117 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    8  Marek Gajdosz          100   -  315:378    50
   3    3    1  Łukasz Bobowski        130   -  293:388    80
   4    4   12  Przemysław Herdzina    128   -  315:373    78
   5    5    6  Dariusz Dzierża        143   +  392:389   193
   6    5    6  Dariusz Dzierża        143   -  352:436    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.80


 10  Tomasz Figiel           100 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   11  Małgorzata Sikora      100   +  379:297   150
   3    5    6  Dariusz Dzierża        143   -  360:520    93
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


 11  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   10  Tomasz Figiel          100   -  297:379    50
   3    4    5  Andrzej Rakoczy        118   -  336:422    68
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.00


 12  Przemysław Herdzina     128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    9  Paweł Kowalski         117   +  373:315   167
   5    3    8  Marek Gajdosz          100   +  465:364   150
   6    3    5  Andrzej Rakoczy        118   +  419:316   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 161.67


 13  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    6  Dariusz Dzierża        143   +  397:356   193
   5    4    3  Justyna Fugiel         129   +  444:402   179
   6    2    1  Łukasz Bobowski        130   -  341:461    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.67