Numer turnieju: 340
Data: 5 listopada 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             139 Łęczna              2823  5.5
  2.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2410  4.5
  3.Andrzej Rakoczy         117 Kraków              2203  4.0
  4.Łukasz Bobowski         130 Suchedniów          2556  3.0
  5.Tomasz Ciejka           131 Kraków              2251  3.0
  6.Przemysław Herdzina     131 Kraków              2215  2.0
  7.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           2114  1.0
  8.Małgorzata Sulejewska   119 Kraków              2024  1.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             142 (141.94)  14194 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Artur Irzyk              Kraków             132 (131.67)  13035 / 99 
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (130.34)  13034 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (130.20)  13020 / 100
  7  Przemysław Herdzina      Kraków             130 (130.14)  13014 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         127 (127.20)  12720 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             119 (118.60)  11860 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.55)   8891 / 75 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (116.78)   9576 / 82 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              116 (116.36)  11636 / 100
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.27)  11627 / 100
 17  Jan Kozłowski            Kraków             116 (116.25)   2325 / 20 
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (113.73)  11373 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             112 (112.29)  11229 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             108 (107.52)   6021 / 56 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.09)   2312 / 22 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 ( 99.68)   5881 / 59 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 26  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           92 ( 92.45)   3698 / 40 
 27  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 28  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Małgorzata Sikora        Kraków              95 ( 95.21)   1333 / 14 
 31  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 32  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 33  Agnieszka Krupka         Krosno              99 ( 98.77)   1284 / 13 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 36  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.91)   1253 / 11 
 37  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 38  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 39  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 40  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 41  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 42  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 43  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 44  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 45  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 46  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 47  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 50  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 51  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 52  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 53  Tomasz Figiel            Zawichost          122 (121.50)    243 / 2  
 54  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 55  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 56  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 57  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 58  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 31  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 32  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 33  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 34  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 35  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 36  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 37  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 38  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 39  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 40  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 41  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 42  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 43  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 44  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 45  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 46  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 47  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 48  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 49  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 50  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 51  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 52  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 53  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 54  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 55  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 56  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 57  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 58  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 59  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 60  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 61  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 62  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 63  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 64  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 65  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 66  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 67  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 68  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 69  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 70  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 71  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 72  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 73  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 74  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 75  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 76  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 77  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 78  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 80  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 81  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 82  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 83  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 84  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 85  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 86  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 87  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 88  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 89  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 90  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 91  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 92  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 93  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 94  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 95  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 96  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 97  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 98  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 99  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
100  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
101  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
102  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
103  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
104  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
105  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
106  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
107  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
108  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
109  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
110  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
111  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
112  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
113  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
114  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
115  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
116  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
117  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
118  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
119  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
120  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
121  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
122  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
123  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
124  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
125  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
126  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
127  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
128  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
129  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
130  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
131  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
132  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
133  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
134  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Justyna Fugiel         128   =  443:443   128
   2    1    4  Łukasz Bobowski        130   +  513:416   180
   3    1    7  Andrzej Rakoczy        117   +  450:381   167
   4    1    3  Tomasz Ciejka          131   +  555:325   181
   5    1    2  Przemysław Herdzina    131   +  418:382   181
   6    1    7  Andrzej Rakoczy        117   +  444:275   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.33


  2  Przemysław Herdzina     131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Małgorzata Sulejewska  119   +  426:291   169
   2    2    3  Tomasz Ciejka          131   -  317:370    81
   3    3    8  Marek Gajdosz          100   +  397:373   150
   4    2    7  Andrzej Rakoczy        117   -  369:375    67
   5    1    1  Kamil Górka            139   -  382:418    89
   6    3    4  Łukasz Bobowski        130   -  324:421    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.00


  3  Tomasz Ciejka           131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Andrzej Rakoczy        117   -  332:367    67
   2    2    2  Przemysław Herdzina    131   +  370:317   181
   3    2    4  Łukasz Bobowski        130   +  492:379   180
   4    1    1  Kamil Górka            139   -  325:555    89
   5    4    6  Małgorzata Sulejewska  119   +  378:367   169
   6    2    5  Justyna Fugiel         128   -  354:386    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.33


  4  Łukasz Bobowski         130 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marek Gajdosz          100   +  487:256   150
   2    1    1  Kamil Górka            139   -  416:513    89
   3    2    3  Tomasz Ciejka          131   -  379:492    81
   4    4    6  Małgorzata Sulejewska  119   +  511:366   169
   5    3    5  Justyna Fugiel         128   -  342:393    78
   6    3    2  Przemysław Herdzina    131   +  421:324   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.67


  5  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   =  443:443   139
   2    3    7  Andrzej Rakoczy        117   -  332:437    67
   3    4    6  Małgorzata Sulejewska  119   +  416:278   169
   4    3    8  Marek Gajdosz          100   +  440:339   150
   5    3    4  Łukasz Bobowski        130   +  393:342   180
   6    2    3  Tomasz Ciejka          131   +  386:354   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.67


  6  Małgorzata Sulejewska   119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Przemysław Herdzina    131   -  291:426    81
   2    4    8  Marek Gajdosz          100   -  258:482    50
   3    4    5  Justyna Fugiel         128   -  278:416    78
   4    4    4  Łukasz Bobowski        130   -  366:511    80
   5    4    3  Tomasz Ciejka          131   -  367:378    81
   6    4    8  Marek Gajdosz          100   +  464:334   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.67


  7  Andrzej Rakoczy         117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          131   +  367:332   181
   2    3    5  Justyna Fugiel         128   +  437:332   178
   3    1    1  Kamil Górka            139   -  381:450    89
   4    2    2  Przemysław Herdzina    131   +  375:369   181
   5    2    8  Marek Gajdosz          100   +  368:330   150
   6    1    1  Kamil Górka            139   -  275:444    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.67


  8  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        130   -  256:487    80
   2    4    6  Małgorzata Sulejewska  119   +  482:258   169
   3    3    2  Przemysław Herdzina    131   -  373:397    81
   4    3    5  Justyna Fugiel         128   -  339:440    78
   5    2    7  Andrzej Rakoczy        117   -  330:368    67
   6    4    6  Małgorzata Sulejewska  119   -  334:464    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.67