Numer turnieju: 341
Data: 12 listopada 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2493  4.0
  2.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów          2314  4.0
  3.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2184  4.0
  4.Kamil Górka             142 Łęczna              2000  3.5
  5.Andrzej Rakoczy         119 Kraków              2319  3.0
  6.Paweł Kowalski          116 Kutno               2215  3.0
  7.Artur Irzyk             132 Kraków              1756  2.0
  8.Przemysław Herdzina     130 Kraków              1555  1.0
  9.Grzegorz Kwiecień       114 Kraków              1332  1.0
 10.Jerzy Matyasik          116 Kraków               481  1.0
 11.Agnieszka Staniewska    100 Kraków              1263  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             143 (143.31)  14331 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Artur Irzyk              Kraków             132 (132.12)  13212 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.72)  13072 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             130 (130.20)  13020 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             129 (129.31)  12931 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (127.69)  12769 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.41)  12041 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.55)   8891 / 75 
 13  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (118.12)  10395 / 88 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.19)  11719 / 100
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.36)  11636 / 100
 17  Jan Kozłowski            Kraków             116 (116.25)   2325 / 20 
 18  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (114.34)  11434 / 100
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             112 (112.29)  11229 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             108 (107.52)   6021 / 56 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.09)   2312 / 22 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             100 ( 99.68)   5881 / 59 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 26  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           92 ( 92.45)   3698 / 40 
 27  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 28  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Małgorzata Sikora        Kraków              95 ( 95.21)   1333 / 14 
 31  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 32  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 33  Agnieszka Krupka         Krosno              99 ( 98.77)   1284 / 13 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 36  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 37  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 39  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 45  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Arkadiusz Biegun         Kraków              97 ( 97.20)    486 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 50  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 51  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 52  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 53  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 54  Tomasz Figiel            Zawichost          122 (121.50)    243 / 2  
 55  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 56  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 57  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 58  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 59  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  2  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  3  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  4  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  5  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
  8  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
  9  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 10  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
 11  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 12  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 13  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 14  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 15  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 16  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 17  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 18  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 19  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 20  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 21  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 22  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 23  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 24  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 25  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 26  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 27  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 28  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 29  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 30  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 31  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 32  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 33  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 34  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 35  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 36  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 37  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 38  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 39  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 40  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 41  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 42  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 43  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 44  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 45  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 46  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 47  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 48  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 49  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 50  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 51  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 52  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 53  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 54  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 55  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 56  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 57  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 58  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 59  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 60  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 61  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 62  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 63  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 64  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 65  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 66  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 67  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 68  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 69  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 70  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 71  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 72  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 73  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 74  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
 75  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
 76  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 77  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 78  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 80  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 81  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 82  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 83  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 84  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 85  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 86  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 87  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 88  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 89  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 90  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 91  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 92  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 93  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 94  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 95  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 96  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 97  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 98  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 99  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
100  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
101  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
102  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
103  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
104  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
105  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
106  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
107  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
108  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
109  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
110  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
111  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
112  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
113  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
114  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
115  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
116  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
117  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
118  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
119  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
120  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
121  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
122  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
123  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
124  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
125  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
126  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
127  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
128  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
129  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
130  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
131  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
132  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
133  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
134  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


  1  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Małgorzata Sulejewska  117   +  367:329   167
   2    1    5  Paweł Kowalski         116   +  398:240   166
   3    1    2  Łukasz Bobowski        127   -  400:448    77
   4    2   10  Przemysław Herdzina    130   +  533:361   180
   5    1    8  Kamil Górka            142   -  367:478    92
   6    1    8  Kamil Górka            142   +  428:359   192
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.67


  2  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Paweł Kowalski         116   -  333:427    66
   2    2    3  Andrzej Rakoczy        119   +  386:289   169
   3    1    1  Justyna Fugiel         130   +  448:400   180
   4    1    8  Kamil Górka            142   -  370:376    92
   5    2    4  Małgorzata Sulejewska  117   +  410:356   167
   6    2    5  Paweł Kowalski         116   +  367:333   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.00


  3  Andrzej Rakoczy         119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         116   -  351:481    66
   2    2    2  Łukasz Bobowski        127   -  289:386    77
   3    5   11  Artur Irzyk            132   +  401:342   182
   4    4    9  Grzegorz Kwiecień      114   +  449:305   164
   5    3    5  Paweł Kowalski         116   -  398:449    66
   6    4   10  Przemysław Herdzina    130   +  431:391   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


  4  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         130   -  329:367    80
   2    3    7  Agnieszka Staniewska   100   +  382:202   150
   3    2    9  Grzegorz Kwiecień      114   +  392:327   164
   4    3    5  Paweł Kowalski         116   +  356:342   166
   5    2    2  Łukasz Bobowski        127   -  356:410    77
   6    3   11  Artur Irzyk            132   +  369:366   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50


  5  Paweł Kowalski          116 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Łukasz Bobowski        127   +  427:333   177
   2    1    1  Justyna Fugiel         130   -  240:398    80
   3    4    7  Agnieszka Staniewska   100   +  424:213   150
   4    3    4  Małgorzata Sulejewska  117   -  342:356    67
   5    3    3  Andrzej Rakoczy        119   +  449:398   169
   6    2    2  Łukasz Bobowski        127   -  333:367    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


  6  Jerzy Matyasik          116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        119   +  481:351   169
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 169.00


  7  Agnieszka Staniewska    100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Małgorzata Sulejewska  117   -  202:382    67
   3    4    5  Paweł Kowalski         116   -  213:424    66
   4    5   11  Artur Irzyk            132   -  316:542    82
   5    5   10  Przemysław Herdzina    130   -  249:430    80
   6    5    9  Grzegorz Kwiecień      114   -  283:423    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.80


  8  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3   10  Przemysław Herdzina    130   +  487:373   180
   4    1    2  Łukasz Bobowski        127   +  376:370   177
   5    1    1  Justyna Fugiel         130   +  478:367   180
   6    1    1  Justyna Fugiel         130   -  359:428    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.25


  9  Grzegorz Kwiecień       114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    2    4  Małgorzata Sulejewska  117   -  327:392    67
   4    4    3  Andrzej Rakoczy        119   -  305:449    69
   5    4   11  Artur Irzyk            132   -  277:506    82
   6    5    7  Agnieszka Staniewska   100   +  423:283   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.00


 10  Przemysław Herdzina     130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    3    8  Kamil Górka            142   -  373:487    92
   4    2    1  Justyna Fugiel         130   -  361:533    80
   5    5    7  Agnieszka Staniewska   100   +  430:249   150
   6    4    3  Andrzej Rakoczy        119   -  391:431    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.75


 11  Artur Irzyk             132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    3  Andrzej Rakoczy        119   -  342:401    69
   4    5    7  Agnieszka Staniewska   100   +  542:316   150
   5    4    9  Grzegorz Kwiecień      114   +  506:277   164
   6    3    4  Małgorzata Sulejewska  117   -  366:369    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50