Numer turnieju: 342
Data: 19 listopada 2009 r.


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             143 Łęczna              2537  5.0
  2.Tomasz Ciejka           130 Kraków              2504  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              2317  3.5
  4.Mariusz Wrześniewski    146 Warszawa            2405  3.0
  5.Marta Dobrzańska        112 Kraków              2268  3.0
  6.Małgorzata Sulejewska   118 Kraków              2071  3.0
  7.Artur Irzyk             132 Kraków              1379  3.0
  8.Przemysław Herdzina     129 Kraków              2194  2.5
  9.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2141  2.0
 10.Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz           2032  0.5
 11.Jan Kozłowski           116 Kraków               771  0.0

 


MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (145.52)  14552 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             144 (144.28)  14428 / 100
  3  Dariusz Dzierża          Kraków             136 (136.06)   4626 / 34 
  4  Artur Irzyk              Kraków             133 (133.14)  13314 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         130 (129.73)  12973 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.52)   2979 / 23 
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (128.94)  12894 / 100
  8  Łukasz Bobowski          Suchedniów         128 (127.69)  12769 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             128 (127.63)  12763 / 100
 10  Katarzyna Klimała        Kraków             125 (124.73)   2744 / 22 
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.29)  12229 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.62)   8254 / 69 
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (118.87)  11174 / 94 
 14  Krzysztof Leśniak        Kraków             118 (118.48)   3199 / 27 
 15  Paweł Kowalski           Kutno              117 (117.19)  11719 / 100
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.36)  11636 / 100
 17  Mariusz Grodek           Olsztyn            115 (115.13)   4375 / 38 
 18  Grzegorz Kwiecień        Kraków             114 (114.34)  11434 / 100
 19  Jan Kozłowski            Kraków             113 (112.95)   2485 / 22 
 20  Marta Dobrzańska         Kraków             111 (111.27)  11127 / 100
 21  Tomasz Górka             Łęczna             109 (108.67)   5651 / 52 
 22  Marcin Figiel            Zawichost          106 (105.65)   1796 / 17 
 23  Krzysztof Wysoczański    Kraków             101 (100.51)   5528 / 55 
 24  Marcin Ceglarek          Kraków              99 ( 99.47)   9947 / 100
 25  Paweł Miczko             Sandomierz          97 ( 97.21)   5444 / 56 
 26  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz           91 ( 91.18)   4103 / 45 
 27  Jacek Mańko              Kraków              88 ( 88.33)   3180 / 36 
 28  Mariusz Niemczyk         Kraków              79 ( 78.94)   1342 / 17 
 29  Julia Miodyńska          Kraków              71 ( 70.89)   1276 / 18 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 30  Małgorzata Sikora        Kraków              95 ( 95.21)   1333 / 14 
 31  Konrad Stawiarz          Kraków              82 ( 81.71)   1144 / 14 
 32  Aneta Bugaj              Zawiercie           81 ( 81.14)   1136 / 14 
 33  Agnieszka Krupka         Krosno              99 ( 98.77)   1284 / 13 
 34  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               157 (157.33)   1888 / 12 
 35  Sławomir Kucia           Kraków             147 (146.73)   1614 / 11 
 36  Paulina Mech             Kraków              78 ( 78.00)    780 / 10 
 37  Magda Sulejewska         Kraków              68 ( 67.88)    543 / 8  
 38  Cecylia Gruca-Woch       Kraków              59 ( 59.38)    475 / 8  
 39  Weronika Rudnicka        Ustka              145 (145.00)    870 / 6  
 40  Bartosz Morawski         Gliwice            130 (130.00)    780 / 6  
 41  Dawid Pikul              Poznań             129 (129.17)    775 / 6  
 42  Adam Weremczuk           Łódź               127 (127.00)    762 / 6  
 43  Damian Krężel            Mielec             119 (118.83)    713 / 6  
 44  Marta Kleinrok           Lublin             108 (107.50)    645 / 6  
 45  Wojciech Sołdan          Rumia              107 (107.00)    642 / 6  
 46  Krzysztof Obremski       Legnica            113 (113.40)    567 / 5  
 47  Arkadiusz Biegun         Kraków              97 ( 97.20)    486 / 5  
 48  Filip Klar               Mielec              81 ( 80.60)    403 / 5  
 49  Agnieszka Staniewska     Kraków              72 ( 71.80)    359 / 5  
 50  Maciej Mraczek           Katowice            90 ( 90.25)    361 / 4  
 51  Anna Smaga               Kraków              88 ( 87.67)    263 / 3  
 52  Piotr Matyasik           Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 53  Krzysztof Wolny          Kraków              54 ( 54.33)    163 / 3  
 54  Tomasz Figiel            Zawichost          122 (121.50)    243 / 2  
 55  Marcin Kowalczyk         Olkusz             120 (119.50)    239 / 2  
 56  Maciej Chmielowski       Kraków             116 (115.50)    231 / 2  
 57  Katarzyna Korzeń         Gołcza             107 (106.50)    213 / 2  
 58  Renata Sagan             Kraków              66 ( 66.00)    132 / 2  
 59  Karolina Chłoń           Skawina             56 ( 56.00)     56 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  4  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 427
  5  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  6  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  7  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 67 
  8  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  9  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
 10  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
 11  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 14  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 15  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 16  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 17  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 23 
 18  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 19  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 20  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 21  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 22  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 23  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 25  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 26  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 27  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 28  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 29  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 30  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 31  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 32  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 33  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 34  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 35  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 36  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 37  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 38  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 39  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 40  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 270
 41  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 42  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 43  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 44  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 45  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 46  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 47  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 48  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 49  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 50  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 17 
 51  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 52  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 53  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 54  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 55  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
 56  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
 57  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
 58  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
 59  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 60  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 22 
 61  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 62  Tomasz Lempart           Kraków                                 / 415
 63  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
 64  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
 65  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
 66  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
 67  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 68  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 69  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
 70  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
 71  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 72  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
 73  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 68 
 74  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 75  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
 76  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 77  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
 78  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 6  
 80  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
 81  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
 82  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 6  
 83  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
 84  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
 85  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
 86  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
 87  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
 88  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
 89  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
 90  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
 91  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
 92  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
 93  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 10 
 94  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
 95  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 6  
 96  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 97  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
 98  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
 99  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
100  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
101  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
102  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 6  
103  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
104  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
105  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
106  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
107  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
108  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
109  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
110  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
111  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
112  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
113  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
114  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
115  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
116  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
117  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
118  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
119  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
120  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 11 
121  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
122  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
123  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
124  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
125  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
126  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
127  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
128  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
129  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
130  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
131  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
132  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
133  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
134  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 

 


 1  Mariusz Wrześniewski    146 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Przemysław Herdzina    129   +  428:323   179
   2    2    6  Andrzej Rakoczy        120   +  416:377   170
   3    2    4  Tomasz Ciejka          130   -  394:483    80
   4    2    3  Justyna Fugiel         131   +  358:336   181
   5    1    2  Kamil Górka            143   -  408:476    93
   6    2   11  Artur Irzyk            132   -  401:413    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.83


  2  Kamil Górka             143 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Andrzej Rakoczy        120   +  383:379   170
   2    3    9  Marek Gajdosz          100   +  506:336   150
   3    1    7  Małgorzata Sulejewska  118   +  446:359   168
   4    1    4  Tomasz Ciejka          130   +  396:369   180
   5    1    1  Mariusz Wrześniewski   146   +  476:408   196
   6    1    4  Tomasz Ciejka          130   -  330:372    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.33


  3  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Małgorzata Sulejewska  118   -  341:342    68
   2    4    8  Marta Dobrzańska       112   -  363:374    62
   3    5   10  Jan Kozłowski          116   +  443:387   166
   4    2    1  Mariusz Wrześniewski   146   -  336:358    96
   5    5    9  Marek Gajdosz          100   +  351:347   150
   6    4    7  Małgorzata Sulejewska  118   -  307:339    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.67


  4  Tomasz Ciejka           130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Marta Dobrzańska       112   +  455:339   162
   2    1    7  Małgorzata Sulejewska  118   -  357:362    68
   3    2    1  Mariusz Wrześniewski   146   +  483:394   196
   4    1    2  Kamil Górka            143   -  369:396    93
   5    3    5  Przemysław Herdzina    129   +  468:374   179
   6    1    2  Kamil Górka            143   +  372:330   193
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.50


  5  Przemysław Herdzina     129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Wrześniewski   146   -  323:428    96
   2            PAUZA
   3    3    8  Marta Dobrzańska       112   -  392:424    62
   4    5   10  Jan Kozłowski          116   +  392:384   166
   5    3    4  Tomasz Ciejka          130   -  374:468    80
   6    5    9  Marek Gajdosz          100   +  413:404   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.80


  6  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            143   -  379:383    93
   2    2    1  Mariusz Wrześniewski   146   -  377:416    96
   3    4    9  Marek Gajdosz          100   +  387:355   150
   4            PAUZA
   5    2    8  Marta Dobrzańska       112   +  472:331   162
   6    3    8  Marta Dobrzańska       112   +  402:391   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.60


  7  Małgorzata Sulejewska   118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         131   +  342:341   181
   2    1    4  Tomasz Ciejka          130   +  362:357   180
   3    1    2  Kamil Górka            143   -  359:446    93
   4    3    8  Marta Dobrzańska       112   -  354:409    62
   5    4   11  Artur Irzyk            132   -  315:470    82
   6    4    3  Justyna Fugiel         131   +  339:307   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.83


  8  Marta Dobrzańska        112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          130   -  339:455    80
   2    4    3  Justyna Fugiel         131   +  374:363   181
   3    3    5  Przemysław Herdzina    129   +  424:392   179
   4    3    7  Małgorzata Sulejewska  118   +  409:354   168
   5    2    6  Andrzej Rakoczy        120   -  331:472    70
   6    3    6  Andrzej Rakoczy        120   -  391:402    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.67


  9  Marek Gajdosz           100 Nowy_Sącz         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Kamil Górka            143   -  336:506    93
   3    4    6  Andrzej Rakoczy        120   -  355:387    70
   4    4   11  Artur Irzyk            132   -  290:496    82
   5    5    3  Justyna Fugiel         131   -  347:351    81
   6    5    5  Przemysław Herdzina    129   -  404:413    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.00


 10  Jan Kozłowski           116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    3  Justyna Fugiel         131   -  387:443    81
   4    5    5  Przemysław Herdzina    129   -  384:392    79
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.00


 11  Artur Irzyk             132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    9  Marek Gajdosz          100   +  496:290   150
   5    4    7  Małgorzata Sulejewska  118   +  470:315   168
   6    2    1  Mariusz Wrześniewski   146   +  413:401   196
                                                 --------------
                                                 RANKING: 171.33